Please enable Javascript
Přeskočit na hlavní obsah

Zarezervuj si dopředu jízdu Uberem na Letiště Dublin

Zarezervuj si dnes jízdu Uberem na Letiště Dublin a nenech se ničím překvapit. Jízdu si můžeš objednat až 30 dnů před odletem – kdykoli a na kterýkoli den.

Cíl
Vyber datum a čas

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/09/22.

9:54 AM
open

Rezervace nemusí být na tvém místě vyzvednutí k dispozici

Objednávej si jízdy po celém světě

Klepnutím si objednáš svezení na víc než 600 světových letišť nebo z nich.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

Ať se vydáš kamkoli na světě (i tam, kde to vůbec neznáš), aplikace funguje všude stejně. Rovnou se dozvíš cenu jízdného a zaplatíš přes aplikaci.

Typy aut ve tvojí oblasti

 • Taxi

  1-4

  Bezhotovostní jízda taxametrem

 • Black

  1-4

  Špičkové vozy s nejlépe hodnocenými řidiči

1/2

Místo vyzvednutí: Letiště Dublin (DUB)

Jízdu si objednej z aplikace

Až se připravíš, otevři aplikaci Uber a objednej si jízdu do cíle. Vyber si DUB pro dopravu podle počtu cestujících a zavazadel.

Řiď se pokyny v aplikaci

Aplikace tě navede rovnou na místo vyzvednutí na letišti Letiště Dublin. Místa vyzvednutí se můžou lišit podle terminálu. Cedule označující místa vyzvednutí pro spolujízdu můžou být taky k dispozici na Letiště Dublin.

Setkej se s řidičem

Běž na místo vyzvednutí na letišti DUB, které ti aplikace přidělila. Upozorňujeme, že místo vyzvednutí nemusí být vždycky u nejbližšího východu. V aplikaci se ti ukáže jméno řidiče, poznávací značka a barva auta. Před zahájením jízdy ji nezapomeň potvrdit. Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Nejčastější dotazy cestujících

 • Uber tě z letiště Dublin snadno a pohodlně sveze, kamkoli potřebuješ.

 • Místo vyzvednutí se dozvíš v aplikaci Uber, až si objednáš jízdu.

 • Kromě sazby za vzdálenost může jízdné Uberem na letiště Dublin nebo z něj vycházet ze sazby za dobu, z dopravní situace a z dalších skutečností. Ke konečnému jízdnému ti taky můžeme přičíst parkovací a letištní poplatky.

 • Délka čekání na řidiče závisí na denní době, na tom, kolik řidičů je zrovna online, a dalších skutečnostech. Až si objednáš jízdu, aplikace ti ukáže přibližnou dobu, za kterou tě řidič vyzvedne.

Další informace

 • Řídíš s Uberem?

  Podívej se, kde vyzvedávat a jaká pravidla a předpisy se tě týkají, aby se ti na letištích vyzvedávalo a vysazovalo snáz.

 • Jedeš na jiné letiště?

  Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 600 letištích po celém světě.

1/2

Terminály letiště Dublin

Uber je ideální volbou pro každého, kdo přilétá na letiště DUB nebo z něj odlétá. Mezinárodní letiště Dublin každoročně obslouží víc než 20 milionů cestujících a patří mezi nejrušnější dopravní střediska v Evropě. Nachází se asi 10 kilometrů severně od centra Dublinu, a to poblíž dálnic M1 a M50. Dá se na něj snadno dostat autem, autobusem, taxi, kyvadlovou dopravou nebo Uberem.

Terminály letiště Dublin

Letiště Dublin je tvořené 2 hlavními terminály: terminálem 1 a terminálem 2. Terminál 2 je zvláštní tím, že tam funguje celní a pasová kontrola pro odlety do USA. To znamená, že si po příletu do USA ušetříš spoustu času a stresu, protože už žádnými kontrolami procházet nemusíš.

Terminál 1

 • Air Canada
 • Cathay Pacific
 • KLM
 • Ryanair
 • Swiss

Terminál 2

 • Aer Lingus
 • American
 • Delta
 • Emirates

Restaurace na letišti Dublin

Ať už si jen potřebuješ před odletem odpočinout, nebo si chceš dopřát svůj obvyklý šálek kávy, na letišti Dublin najdeš velké množství restaurací. Jestli si chceš vychutnat luxusní irské jídlo, v terminálu 1 zamiř do Wrights of Howth. A jestli ti před odletem kručí v břiše, skoč se najíst do Gourmet Burger Kitchen v terminálu 2. Na letišti Dublin si taky můžeš vybírat ze spousty barů.

Přesuny po letišti DUB

Na letišti Dublin se dá všude snadno dojít pěšky. Mezi terminály 1 a 2 navíc funguje bezplatná kyvadlová doprava.

Co dělat na letišti Dublin

Obchody na letišti Dublin nabízejí výběr ze zboží od víc než 100 značek, takže si v nich vybere i ten nejnáročnější nakupující. The Loop v terminálech 1 a 2 nabízí obrovský výběr ze světově uznávaných značek – od Jo Malone a Chanel po Dior a MAC. Nakupující můžou v místních duty-free obchodech očekávat ohromné, až 40% slevy oproti prodejnám mimo letiště.

Sprchy na letišti Dublin

Sprchy k osvěžení před letem nebo po něm jsou na letišti Dublin k dispozici jen některým cestujícím – konkrétně návštěvníkům jednoho ze salonků.

Hotely poblíž letiště Dublin

V bezprostřední blízkosti letiště Dublin se nachází několik skvělých hotelů, které se hodí hlavně lidem, kteří do Irska přiletí v brzkých ranních hodinách. V samém Dublinu najdou cestovatelé spoustu možností levného i luxusního ubytování.

Zajímavá místa v okolí letiště Dublin

Pokud na letišti Dublin čekáš na přípojný let a chceš si ukrátit čas, v okolí je spousta míst k vidění. Jenom upozorňujeme, že k cestě na ně budeš potřebovat asi 40 minut až hodinu. V centru Dublinu se nachází spousta historických a kulturních pamětihodností jako například:

 • Dublinský hrad
 • Guinness Storehouse
 • Muzeum irské whisky
 • Kilmainham Gaol
 • Richmondská kasárna

Další informace o Mezinárodním letišti Dublin najdeš tady.

Facebook
Instagram
Twitter

Tahle stránka obsahuje informace z cizích webů, které nejsou pod kontrolou Uberu a které můžou být pravidelně upravovány nebo aktualizovány. Veškeré informace na téhle stránce, které s Uberem nebo jeho činností přímo nesouvisejí, jsou jen orientační, takže nemusí být spolehlivé a nelze je vykládat tak, že z nich vyplývají jakékoli výslovné ani nevýslovné záruky. Některé požadavky a funkce se v jednotlivých zemích, oblastech a městech můžou lišit. Akční cena platí jenom pro nové uživatele. Promo akce se nedají kombinovat s dalšími nabídkami ani uplatnit na spropitné. Dostupnost je omezená. Nabídka a podmínky se můžou změnit.