Please enable Javascript
Přeskočit na hlavní obsah

Zarezervuj si dopředu jízdu Uberem na Mezinárodní letiště čhatrapatího Šivádžího

Zarezervuj si dnes jízdu Uberem na Mezinárodní letiště čhatrapatího Šivádžího a nenech se ničím překvapit. Jízdu si můžeš objednat až 90 dnů před odletem – kdykoli a na kterýkoli den.

Cíl
Vyber datum a čas

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/10/03.

7:42 AM
open

Rezervace nemusí být na tvém místě vyzvednutí k dispozici

Objednávej si jízdy po celém světě

Klepnutím si objednáš svezení na víc než 700 světových letišť nebo z nich.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

Ať se vydáš kamkoli na světě (i tam, kde to vůbec neznáš), aplikace funguje všude stejně. Rovnou se dozvíš cenu jízdného a zaplatíš přes aplikaci.

Typy aut ve tvojí oblasti

 • Meziměstské

  1-4

  Affordable outstation rides in compact cars

 • Go Intercity

  1-4

  Affordable outstation rides in compact cars

 • Sedan Intercity

  1-4

  Outstation rides in comfortable sedans

 • XL Intercity

  1-6

  Outstation rides in spacious SUVs

1/4

Místo vyzvednutí: Mezinárodní letiště čhatrapatího Šivádžího (BOM)

Jízdu si objednej, až můžeš vyjít z terminálu

Vyber si auto pro dostatečný počet cestujících a množství zavazadel.

Podrobnosti najdeš v aplikaci

Až si objednáš svezení, běž podle pokynů v aplikaci.

Setkej se s řidičem

Pokud jsi v terminálu 2, s řidičem se setkáš na zastávce P7 West. Pokud jsi v terminálu 1, řidič tě vyzvedne na zastávce libovolné.

Letiště Bombaj Mapa

Mezinárodní letiště čhatrapatího Šivádžího je tvořené 2 hlavními terminály pro cestující. Terminál 1 slouží jen k vnitrostátním letům a terminál 2 slouží terminál slouží pro lety vnitrostátní i mezinárodní.

Mapa letiště Bombaj

Nejčastější dotazy cestujících

 • Ano. Jdi na [tento seznam letišť] (https://www.uber.com/global/cs/airports/) z celého světa, na kterých si můžeš objednávat jízdy Uberem.

 • The cost of an Uber trip to (or from) BOM depends on factors that include the type of ride you request, the estimated length and duration of the trip, tolls, and current demand for rides.

  You can see an estimate of the price before you request by going here and entering your pickup spot and destination. Then when you request a ride you’ll see your actual price in the app based on real-time factors.

 • Pickup locations may depend on the type of ride you request and the size of the airport. Follow the instructions in the app about where to meet your driver. You can also look for signs that point to designated airport rideshare zones.

  If you can’t find your driver, contact them through the app.

Další informace

 • Řídíš s Uberem?

  Podívej se, kde vyzvedávat a jaká pravidla a předpisy se tě týkají, aby se ti na letištích vyzvedávalo a vysazovalo snáz.

 • Jedeš na jiné letiště?

  Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 700 letištích po celém světě.

1/2

Informace pro návštěvníky letiště Bombaj

Mezinárodní letiště maharádži čhatrapatího Šivádžího (BOM) je 2. nejrušnější indické letiště co do počtu cestujících a každoročně obslouží víc než 47 milionů lidí. Letiště BOM se nachází 24 kilometrů severozápadně od centra města Bombaj. Jízda autem tam za ideálních dopravních podmínek zabere asi 30 minut.

Terminály letiště Bombaj

Letiště čhatrapatího Šivádžího je tvořené dvěma terminály pro osobní dopravu: terminálem 1 a terminálem 2. Terminál 1 obsluhuje vnitrostátní lety a terminál 2 lety vnitrostátní i mezinárodní. Salonky se dají najít na celé ploše letiště Bombaj. Jízdu si můžeš naplánovat podle informací dole.

Terminál 1 letiště BOM

 • GoAir
 • IndiGo
 • SpiceJet
 • CIP Lounge
 • Loyalty Lounge
 • Pranaam GVK Lounge

Terminál 2 letiště BOM

Terminál 2 letiště BOM má 4 patra a slouží jako základna mnohým mezinárodním aeroliniím (např. British Airways, Emirates nebo United). Z letiště BOM odlétají nonstop mezinárodní linky do víc než 43 zahraničních destinací.

Stravování na letišti Bombaj

Cestující se na letišti BOM můžou najíst tradičního indického jídla i u známých mezinárodních fast-foodů. Stravovací prostory se nacházejí na odletech v mezinárodním terminálu (terminál 2), a to za bezpečnostní kontrolou.

Přesuny po letišti Bombaj

Terminály 1 a 2 jsou od sebe oddělené přistávacími drahami a nacházejí se necelých 5 kilometrů od sebe. Mezi nimi jezdí bezplatný letištní kyvadlový autobus, kterým se může svézt každý cestující s platnou letenkou. Na přesuny mezi terminály si nech dost času, protože při nich musíš znova projít bezpečnostní kontrolou. Terminál 2 má 4 patra, 48 eskalátorů a 75 výtahů. Taky tu najdeš 42 pohyblivých chodníků.

Co dělat na letišti Bombaj

V průběhu roku se na letišti maharádži čhatrapatího Šivádžího odehrávají různá představení a výstavy. Děti je možné zabavit v hernách na 3. a 4. patře terminálu 2. Jestli si na letišti Bombaj chceš něco koupit, můžeš si zajít do obchodů s tradiční indickou módou i do mezinárodních prodejních řetězců.

Směnárny na letišti BOM

Směnárny se dají najít na různých místech letiště BOM: V terminálu 1 se nacházejí na odletech a příletech. V terminálu 2 je najdeš na odletovém odbavení ve 4. patře, na příletech na 1. a 2. patře, na vnitrostátních transferech v 2. patře a na SHA ve 4. patře.

Hotely poblíž letiště BOM

Ať už čekáš na přípoj, zpozdil se ti noční let, nebo jen potřebuješ přespat poblíž letiště BOM, v okolí najdeš spoustu ubytovacích zařízení. Další možnosti ubytování najdeš v centru města Mumbai nebo v Hiranandani Gardens, míň než 5 kilometrů od letiště.

Zajímavá místa poblíž letiště BOM

 • Brána Indie
 • ISKCON temple Mumbai
 • Juhu Beach
 • Mani Bhavan (domov Mahátmy Gándhího

Další informace o letišti BOM tady.

Facebook
Instagram
Twitter

Tahle stránka obsahuje informace z cizích webů, které nejsou pod kontrolou Uberu a které můžou být pravidelně upravovány nebo aktualizovány. Veškeré informace na téhle stránce, které s Uberem nebo jeho činností přímo nesouvisejí, jsou jen orientační, takže nemusí být spolehlivé a nelze je vykládat tak, že z nich vyplývají jakékoli výslovné nebo nevýslovné záruky. Některé požadavky a funkce se v jednotlivých zemích, oblastech a městech můžou lišit.