Please enable Javascript
Preskočiť na hlavný obsah

Home > Ride > Airports > STN

Naplánuj si jazdu na letisko Stansted Airport

(Letisko Londýn Stansted)

Tell us your trip details, then let us know when you need a ride. With Uber Reserve, you can request a ride up to 90 days ahead of time.

search
Odkiaľ?
Navigate right up
search
Kam to bude?

Getting to STN Airport

Letíš z letiska Letisko Londýn Stansted? Vďaka Uberu je plánovanie vysadenia bez stresu. Či už letíš vnútroštátnym, alebo medzinárodným letom, Uber ti ponúka rôzne možnosti, od súkromných jázd cez prémiové autá až po cenovo výhodnejšie možnosti. V niekoľkých rýchlych krokoch si jazdu môžeš objednať hneď teraz alebo si ju môžeš rezervovať na neskôr.

Priemerný čas trvania cesty z mesta London

58 min

Priemerná cena z mesta London

£78

Priemerná vzdialenosť z mesta London

59 km

STN airline terminals

Nájdi si dole svoju leteckú spoločnosť a uisti sa, že dorazíš k správnej odletovej bráne.

Upozorňujeme, že niektoré letecké spoločnosti lietajú z viacerých terminálov. Navštív oficiálnu webovú stránku letiska a pozri si prípadné zmeny služieb.

Hlavný terminál

Czech Airlines, Eagle Air, easyJet, Emirates, Jet2.com, Lufthansa, Pegasus, PLAY, Ryanair, Ryanair UK, Smartwings, TUI, Turkish Airlines

Your car options to STN

Vyzdvihnutie na letisku Letisko Londýn Stansted (STN)

Otvor aplikáciu a objednaj si jazdu

Keď budeš pripravený, otvor aplikáciu Uber a objednaj si jazdu do svojho cieľa. Vyber si možnosť dopravy na letisko STN alebo z neho, ktorá zodpovedá veľkosti tvojej skupiny a množstvu batožiny.

Riaď sa pokynmi v aplikácii

Trasu k bodom vyzdvihnutia na letisku Letisko Londýn Stansted uvidíš priamo v aplikácii. Miesta vyzdvihnutia sa môžu líšiť v závislosti od terminálu. Na letisku Letisko Londýn Stansted sa môžu nachádzať aj značenia k miestu vyzdvihnutia pre zdieľané jazdy.

Stretni sa s vodičom

Choď na priradené miesto vyzdvihnutia na letisku STN, ktoré určila aplikácia. Upozorňujeme, že toto miesto sa nemusí nachádzať pri najbližšom východe. V aplikácii sa zobrazí meno vodiča, evidenčné číslo vozidla a farba auta. Pred nastúpením do auta si všetko najprv over. Ak sa ti vodiča nedarí nájsť, spoj sa s ním cez aplikáciu.

Top questions about STN Airport

  • Pri medzinárodných cestách odporúčame dostaviť sa na letisko s 3-hodinovým predstihom. Rezervuj si jazdu vopred a skráť si čakanie na minimum. Cestu si dokonca môžeš uložiť do svojho profilu Uber, čím sa vyhneš dohadom v plánovaní vysadenia a vyzdvihnutia na letisku.

  • Vodič Uberu ťa odvezie k vchodu odletovej haly letiska na vybranom termináli.

  • Cena cesty s Uberom z letiska STN závisí od okolností, ako sú typ objednanej jazdy, odhadovaná dĺžka a trvanie cesty, mýta a aktuálny dopyt po jazdách.

    Ak chceš ešte pred objednaním jazdy vedieť odhad ceny, prejdi sem a zadaj miesto vyzdvihnutia a cieľ. Keď si potom objednáš jazdu, v aplikácii uvidíš skutočnú cenu na základe okolností v reálnom čase.

  • Áno. Ďalšie informácie nájdeš na stránke pre vyzdvihnutia na letisku STN.

  • Nie, ale po poskytnutí informácií o ceste vyššie si môžeš pozrieť ďalšie možnosti vysadenia.

  • Vodič pozná trasu do tvojho cieľa (vrátane tej najrýchlejšej). Vždy však môžeš požiadať o vlastnú trasu. Môže sa účtovať mýto.

See other airports near the Greater London area

Neodlietaš z letiska STN? Pozri si informácie o iných letiskách v okolí.

Táto stránka obsahuje informácie z webových stránok tretích strán, ktoré nie sú pod kontrolou Uberu a môžu byť pravidelne upravované alebo aktualizované. Všetky informácie na tejto stránke, ktoré s Uberom alebo jeho činnosťou priamo nesúvisia, sú iba orientačné, takže nemusia byť nijako spoľahlivé a nevytvárajú žiadne výslovné ani vyplývajúce záruky. Niektoré požiadavky a funkcie sa líšia v závislosti od krajiny, regiónu a mesta.