Please enable Javascript
Preskočiť na hlavný obsah

Rezervuj si vopred jazdu s Uberom na letisku Medzinárodné letisko Dubaj

Rezervuj si jazdu s Uberom na letisko Medzinárodné letisko Dubaj a nenechaj sa ničím prekvapiť. Jazdu si môžeš objednať až 90 dní pred odletom – kedykoľvek a na ktorýkoľvek deň.

Cieľ
Vyber dátum a čas

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/12/02.

5:52 AM
open

Rezervácia nemusí byť pre tvoje miesto vyzdvihnutia k dispozícii

Objednaj si jazdu kdekoľvek na svete

Teraz môžeš využívať letiskovú dopravu na viac ako 700 hlavných letiskách sveta. Stačí ťuknúť a objednať si odvoz.

Cestuj ako domáci

Dovoľ aplikácii a vodičovi, aby sa postarali o detaily, a nerob si starosti s orientáciou v neznámom meste.

Cíť sa s Uberom ako doma

Nájdeš tu svoje obľúbené funkcie vrátane cestovného stanoveného v reálnom čase a bezhotovostnej platby. Všetko je úplne rovnaké aj na novom mieste.

Možnosti jazdy v tvojej oblasti

Vyzdvihnutie na letisku Medzinárodné letisko Dubaj (DXB)

Otvor aplikáciu a objednaj si jazdu

Keď budeš pripravený, otvor aplikáciu Uber a objednaj si jazdu do svojho cieľa. Vyber si možnosť dopravy na letisko DXB alebo z neho, ktorá zodpovedá veľkosti tvojej skupiny a množstvu batožiny.

Riaď sa pokynmi v aplikácii

Trasu k bodom vyzdvihnutia na letisku Medzinárodné letisko Dubaj uvidíš priamo v aplikácii. Miesta vyzdvihnutia sa môžu líšiť v závislosti od terminálu. Na letisku Medzinárodné letisko Dubaj sa môžu nachádzať aj značenia k miestu vyzdvihnutia pre zdieľané jazdy.

Stretni sa s vodičom

Choď na priradené miesto vyzdvihnutia na letisku DXB, ktoré určila aplikácia. Upozorňujeme, že toto miesto sa nemusí nachádzať pri najbližšom východe. V aplikácii sa zobrazí meno vodiča, evidenčné číslo vozidla a farba auta. Pred nastúpením do auta si všetko najprv over. Ak sa ti vodiča nedarí nájsť, spoj sa s ním cez aplikáciu.

Najčastejšie otázky cestujúcich

 • Uber máš k dispozícii aj na Medzinárodnom letisku Dubaj, takže si môžeš užiť komfortnú a pohodlnú cestu, kamkoľvek sa chystáš.

 • Ak chceš nájsť miesto vyzdvihnutia, po požiadaní o jazdu si pozri aplikáciu Uber.

 • Hoci cesta nie je veľmi dlhá, sadzby Uberu na medzinárodné letisko Dubaj a z neho sú ovplyvnené časom, premávkou a ďalšími faktormi. Odhad cien ciest nájdeš v nástroji na odhad ceny Uberu.

 • Čas potrebný na vyzdvihnutie sa môže líšiť v závislosti od času dňa, počtu vodičov na cestách a ďalších faktorov.

Ďalšie informácie

 • Šoféruješ s Uberom?

  Pozri sa, kde vyzdvihnúť cestujúcich a aké pravidlá a predpisy sa ťa týkajú, aby boli vyzdvihnutia a vysadenia na letisku jednoduchšie.

 • Ideš na iné letisko?

  Nechaj sa vyzdvihnúť a vysadiť na viac ako 700 letiskách po celom svete.

1/2

Informácie pre návštevníkov v termináloch Medzinárodného letiska Dubaj

Uber je ideálnou voľbou pre každého, kto prilieta na letisko DXB alebo z neho odlieta. Medzinárodné letisko Dubaj je najrušnejším letiskom na svete a na svojich návštevníkov zo všetkých kútov sveta je dokonale pripravené. Nachádza sa v štvrti Al Garhoud, a to asi 5 kilometrov od centra mesta. Ide o hlavné dubajské letisko, takže je ideálne pre každého, kto cestuje do mesta, a tiež na obyčajné prestupy na iné lety.

Terminály Medzinárodného letiska Dubaj

Medzinárodné letisko Dubaj je tvorené 3 hlavnými terminálmi pre osobnú dopravu: terminálom 1, terminálom 2 a terminálom 3. Terminál 1 je najrušnejší a využíva ho väčšina významných aerolínií. Terminál 2 naopak slúži hlavne na regionálne lety.

Terminál 1 letiska DXB

 • Všetky medzinárodné aerolínie

Terminál 2 letiska DXB

 • flydubai
 • Ostatné regionálne a medzinárodné aerolínie

Terminál 3 letiska DXB

 • Emirates
 • flydubai
 • Qantas

Reštaurácie na Medzinárodnom letisku Dubaj

Na Medzinárodnom letisku Dubaj sa naje každý – nájdeš tu rýchle občerstvenia aj špičkové reštaurácie. Máš tu na výber z viac ako 80 stravovacích zariadení a z kuchýň z celého sveta. Ak máš chuť na niečo sladké, zájdi do Butler's Chocolate Café. Ak túžiš po ázijskej kuchyni, zvoľ Chowking Orient Restaurant.

Orientácia na letisku DXB

Medzi terminálmi 1 a 3 môžeš prechádzať nepretržite fungujúcim kyvadlovým autobusom, prípadne metrom.

Čo robiť na letisku DXB

V duty-free obchodoch na Medzinárodnom letisku Dubaj môžeš nakupovať od rána do večera. Na výber máš z luxusného tovaru, miestnych remeselných výrobkov aj cestovateľských potrieb. Šperky, suveníry, parfémy, oblečenie... Z bohatej ponuky tamojších obchodov si vyberie každý.

Sprchy na Medzinárodnom letisku Dubaj

Ak potrebuješ trochu osviežiť po dlhom lete, v termináli 3 medzi bránami C18 a C22 a bránami B13 a B19 nájdeš sprchy. Tiež sa ti budú hodiť, keď potrebuješ menšiu vzpruhu pred ďalšou cestou.

Úschovňa batožiny na Medzinárodnom letisku Dubaj

Medzinárodné letisko Dubaj ponúka niekoľko krátkodobých úschovní batožiny, ktoré sa nachádzajú v termináloch 1 a 3. Za malý poplatok si tu môžeš odložiť batožinu až na 12 hodín. V termináli 2 úschovňu batožiny nenájdeš. Tiež si tu môžeš nechať zabaliť batožinu alebo využiť služby nosičov, keď jej máš veľa.

Zmenárne na letisku DXB

Ako sa dá od najrušnejšieho letiska na svete očakávať, na DXB nájdeš mnoho zmenární. V každom termináli sa ich nachádza hneď niekoľko, takže vždy budeš mať v peňaženke tie správne bankovky.

Hotely v okolí Medzinárodného letiska Dubaj

V termináloch 1 a 3 na Medzinárodnom letisku Dubaj sa nachádza niekoľko hotelov, kde si môžeš medzi prípojnými letmi trochu odpočinúť. Ďalšie hotely nájdeš v bezprostrednej blízkosti letiska. Prípadne si môžeš zarezervovať ubytovanie v centre, kam ťa Uber dovezie za pár minút.

Zaujímavé miesta v okolí Medzinárodného letiska Dubaj

Ak na letisku DXB čakáš na prípoj a budeš čakať viac ako 6 hodín, v okolí je veľa miest, ktoré si môžeš pozrieť:

 • Burj Khalifa
 • Dubajské pláže
 • Dubajská fontána
 • Dubai Mall

Ďalšie informácie o Medzinárodnom letisku Dubaj nájdeš na tomto odkaze.

Facebook
Instagram
Twitter

Táto stránka obsahuje informácie z webových stránok tretích strán, ktoré nie sú pod kontrolou Uberu a môžu byť pravidelne upravované alebo aktualizované. Všetky informácie na tejto stránke, ktoré s Uberom alebo jeho činnosťou priamo nesúvisia, sú iba orientačné, takže nemusia byť nijako spoľahlivé a nevytvárajú žiadne výslovné ani vyplývajúce záruky. Niektoré požiadavky a funkcie sa líšia v závislosti od krajiny, regiónu a mesta.