Please enable Javascript
Przejdź do głównej zawartości

Zarezerwuj przejazd z aplikacją Uber na lotnisku Port lotniczy Londyn-City

Dopnij swoje plany na ostatni guzik. Zarezerwuj przejazd z aplikacją Uber na lotnisko Port lotniczy Londyn-City. Rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie.

Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/09/21.

3:38 PM
open

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Dotknij przycisku i zamów przejazd na jednym z ponad 600 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja Ci pomoże, a kierowca zajmie się szczegółami – możesz bez problemów przemieszczać się w nieznanym mieście.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Nawet w nowych miejscach możesz korzystać z ulubionych funkcji, w tym cen obliczanych w czasie rzeczywistym i płatności bezgotówkowych.

Jak korzystać z przejazdów w okolicy

 • Uber Pet

  1-3

  Jedź ze swoim zwierzakiem

 • Exec

  1-4

  Wysokiej klasy samochody z najlepszymi kierowcami

 • Lux

  1-4

  Luksusowe samochody z najwyżej ocenianymi kierowcami

 • Green

  1-4

  Zrównoważone przejazdy pojazdami elektrycznymi

 • Comfort

  1-4

  Nowsze, wygodniejsze samochody

 • UberXL

  1-6

  Przejazdy w przystępnej cenie dla grup do 6 osób

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

1/7

Odbiór na lotnisku Port lotniczy Londyn-City (LCY)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska LCY odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku Port lotniczy Londyn-City znajdziesz w aplikacji. Miejsca odbioru mogą różnić się w zależności od terminalu. Informacje o oznaczeniach miejsc odbioru dla wspólnych przejazdów znajdziesz też przy Port lotniczy Londyn-City.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku LCY zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Usługi Ubera są dostępne na lotnisku LCY, więc możesz korzystać z wygodnych przejazdów, dokądkolwiek zmierzasz.

 • Po zamówieniu przejazdu znajdź w aplikacji Uber miejsce odbioru.

 • Nawet jeżeli trasa nie jest długa, stawki za przejazdy z Uberem z i na lotnisko Londyn-City mogą ulec zmianie ze względu na godzinę, korki i inne czynniki. Do całkowitej ceny przejazdu mogą zostać doliczone opłaty lotniskowe i parkingowe.

 • Czas odbioru zależy od pory dnia, liczby kierowców na drodze i wielu innych czynników. Po zamówieniu przejazdu przejdź do miejsca odbioru wskazanego w aplikacji.

Więcej informacji

 • Jesteś kierowcą na platformie Uber?

  Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy lotniskowe.

 • Chcesz dojechać na inne lotnisko?

  Przejazdy z odbiorami i miejscami docelowymi na ponad 600 lotniskach na całym świecie.

1/2

Terminale na lotnisku Londyn-City — informacje dla podróżnych

Przejazd z aplikacją Uber to idealny wybór dla podróżnych przylatujących na lotnisko Londyn-City (LCY) lub odlatujących z niego. Lotnisko LCY obsługuje rocznie około 5 milionów pasażerów, głównie podróże służbowe do Europy i Nowego Jorku .

Terminal LCY

Lotnisko Londyn-City jest stosunkowo małym lotniskiem w porównaniu z bardziej znanymi lotniskami w Londynie, takimi jak Heathrow, Gatwick i Stansted. Ma tylko jeden terminal pasażerski, który jest podzielony na 2 piętra. Na parterze znajdują się stanowiska odpraw i kilka punktów usługowych, a na górnym poziomie znajdują się sklepy, poczekalnie, salony i restauracje. Z lotniska LCY latają następujące linie:

 • Alitalia
 • British Airways
 • British Airways obsługiwane przez SUN-AIR
 • CityJet
 • Flybe
 • KLM
 • Lufthansa
 • Luxair
 • SWISS
 • TAP Air Portugal

Restauracje na LCY

Szeroka gama restauracji, kawiarni i barów na londyńskim lotnisku City jest dostępna zarówno przed bramkami bezpieczeństwa, jak i za nimi. Niezależnie od tego, czy szukasz świeżo przyrządzonych potraw, czy też fast fooda do zjedzenia w biegu, znalezienie świetnego posiłku przed lotem jest łatwe.

Dojazd na lotnisko LCY

Lotnisko LCY znajduje się 10 kilometrów (6 mil) na wschód od centrum Londynu, a zaledwie 5 kilometrów (3 mile) od Canary Wharf, co czyni je jednym z najłatwiej dostępnych lotnisk w mieście. Istnieje wiele możliwości transportu dla osób podróżujących na lotnisko LCY lub z niego – centrum Londynu jest oddalone o zaledwie 30 minut. Kolejka Docklands Light Railway (DLR) jest głównym środkiem transportu publicznego, ale liczne autobusy obsługują również lotnisko. Dla osób podróżujących na lotnisko LCY samochodem, dostępne są miejsca parkingowe, a Uber jest również świetnym rozwiązaniem. Jeśli planujesz zaparkować samochód na lotnisku, zalecana jest wcześniejsza rezerwacja.

Sklepy na LCY

Od niezbędnych artykułów podróżnych kupowanych w ostatniej chwili po luksusowe pamiątki – LCY oferuje szeroki wybór. Ponadto sklepy wolnocłowe na londyńskim lotnisku City Airport – zlokalizowane w strefie odlotów po przejściu przez bramki bezpieczeństwa – idealnie nadają się na małą rozpustę zakupową przed długim lotem, niezależnie od tego, czy szukasz luksusowych zegarków, czy wysokiej jakości kosmetyków.

Wymiana walut na lotnisku LCY

Na lotnisku LCY można wymieniać waluty; można też zamówić wcześniej walutę lub przedpłacone karty walutowe w zaledwie 4 godziny przed odbiorem.

Hotele w pobliżu lotniska LCY

W bezpośrednim sąsiedztwie lotniska LCY jest ponad 10 hoteli, dzięki czemu osoby, które nie chcą oddalać się od lotniska mają duży wybór. Ze względu na niewielką odległość od centrum Londynu możesz również wybierać spośród licznych ekskluzywnych i ekonomicznych rozwiązań, idealnych dla gości przybywających w sprawach zawodowych. Wiele hoteli oferuje sale konferencyjne i centra biznesowe dla profesjonalistów w podróży.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska LCY

Położone w pobliżu Canary Wharf, głównej dzielnicy finansowej Londynu, lotnisko LCY jest blisko pozostałej części Londynu i dobrze z nią połączone – jeśli masz wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie przed lotem. Najciekawsze atrakcje, wśród których jest oddalone o zaledwie kilka kilometrów Greenwich, to między innymi:

 • The Cutty Sark
 • Greenwich Park
 • The National Maritime Museum
 • Królewskie Obserwatorium Astronomiczne

Więcej informacji o lotnisku LCY znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące z zewnętrznych witryn internetowych, które są poza kontrolą firmy Uber, a ich treść może się zmieniać. Zawartość tej strony, która nie dotyczy bezpośrednio firmy Uber lub jej działalności, ma charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy opierać się na tych treściach ani interpretować ich jako wyraźnej lub dorozumianej gwarancji dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Dostępność jest ograniczona. Promocja i warunki korzystania z niej mogą ulec zmianie.