Przejdź do głównej zawartości

Port lotniczy im. Władysława Reymonta w Łodzi (LCJ)

Niezależnie od tego, czy chcesz dostać się z portu lotniczego w Łodzi do centrum miasta, czy w odwrotnym kierunku, przejazd z Uberem to znakomity sposób, aby dotrzeć do celu.

Generała Stanisława Maczka 35, 94-328 Łódź, Poland
+48 42-683-52-55

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Tap a button and get airport transportation at more than 500 major hubs.

Podróżuj jak u siebie

Let the app and your driver handle the details, so you don’t have to navigate an unfamiliar city.

Dzięki Uberowi poczujesz się jak w domu

Find your favorite features, including real-time pricing and cash-free payment, even if you’re in a new place.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

 • UberX z Przesłoną

  1-3

  Atrakcyjne cenowo i bezpieczne przejazdy w samochodach z przegrodą

 • Select

  1-4

  Codzienne przejazdy o podwyższonym komforcie

1/3

Jak zamówić przejazd z Uberem z Portu lotniczego im. Władysława Reymonta w Łodzi?

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację i zamów przejazd. Wybierz opcję odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru znajdziesz w aplikacji. Oznakowanie może się również znajdować na terenie lotniska.

Spotkaj się z kierowcą

Go to your assigned pickup location as specified by the app. Please note, this location may not always be at your nearest exit. If you can’t find your driver, contact them through the app.

Lotnisko LCJ – wskazówki

Wi-Fi na lotnisku LCJ

W terminalu pasażerskim dostępny jest bezpłatny bezprzewodowy internet. Należy zaakceptować połączenie i pobrać aktualny numer magazynu portu lotniczego w Łodzi.

Parkowanie w porcie lotniczym w Łodzi

Klienci lotniska LCJ mogą korzystać z około 450 miejsc parkingowych. Za parking można zapłacić gotówką w wyznaczonych do tego automatach lub kartą w biurze parkingu.

Ułatwienia dostępu na lotnisku LCJ

Na lotnisku dostępne są wózki inwalidzkie dla pasażerów, a pracownicy są przeszkoleni w udzielaniu pomocy pasażerom o ograniczonej mobilności. Jeśli jesteś osobą o ograniczonej mobilności, zalecamy skontaktowanie się z liniami lotniczymi przed przelotem.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Tak, Uber jest dostępny w porcie lotniczym w Łodzi. Aby rozpocząć, pobierz aplikację Uber i wprowadź miejsce docelowe.

 • Miejsca odbioru mogą się zmienić, więc sprawdź wprowadzoną lokalizację w aplikacji Uber, aby się upewnić, że czekasz we właściwym miejscu.

 • Koszt przejazdu z lotniska może różnić się w zależności od liczby dostępnych kierowców, pory dnia i odległości. Zalecamy skorzystanie z kalkulatora cen Ubera, aby sprawdzić szacunkowy koszt podróży.

 • Jeśli masz problem ze znalezieniem kierowcy, możesz skontaktować się z nim za pomocą aplikacji.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Lotnisko LCJ – informacje dla odwiedzających

Port lotniczy im. Władysława Reymonta w Łodzi, położony około 6,5 km (4 mile) na południowy zachód od Łodzi, obsługuje głównie loty do krajów europejskich. Jego bliska odległość od centrum przemysłowego Łodzi sprawia, że podróżni potrzebują tylko ok. 15 minut przy optymalnych warunkach drogowych, aby dotrzeć do centrum i podziwiać łódzkie zabytki kultury i architektury. Z Uberem udasz się tam, gdzie tylko chcesz.

Terminale lotniska LCJ

Port lotniczy w Łodzi ma obecnie jeden terminal, który obsługuje loty do krajów europejskich.

Zakupy na lotnisku LCJ

Na lotnisku znajdują się liczne sklepy wolnocłowe, w których pasażerowie do ostatniej chwili przed odlotem mogą kupić pamiątki dla znajomych i rodziny. Dodatkowo w kioskach zaopatrzysz się w książki, czasopisma i inne niezbędne artykuły podróżne, które umilą Ci podróż i poprzedzający ją czas oczekiwania.

Poczekalnie na lotnisku LCJ

Pasażerowie portu lotniczego w Łodzi mogą zrelaksować się przed lotem w poczekalniach w strefie operacyjnej lotniska, położonej na pierwszym piętrze budynku terminalu. W poczekalni Business Executive Lounge można zjeść, są tam również dostępne napoje alkoholowe i bezpłatne Wi-Fi. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą trochę popracować przed odlotem. Dostęp do poczekalni mają pasażerowie linii Adria Airways lecący klasą biznes oraz ci, którzy mają kupony dostępu do poczekalni.

Usługi na lotnisku LCJ

Port lotniczy w Łodzi oferuje szereg dodatkowych usług, zapewniających łatwą i wygodną podróż. Możliwy jest transport bagażu, obsługa płytowa i kabinowa. Dostępna jest również obsługa towarów niebezpiecznych. Lotnisko zapewnia także pomoc administracyjną dla załóg i samolotów.

Jedzenie i napoje na lotnisku LCJ

Na terenie lotniska znajdują się sklepy z przekąskami. Przed odlotem można spróbować zarówno potraw kuchni międzynarodowej, jak i tradycyjnych polskich przysmaków. Szeroki asortyment dań uzupełniają zimne i gorące napoje. W ofercie są także posiłki na wynos w postaci lekkich obiadów i przekąsek.

Hotele w Łodzi

Jeśli zatrzymujesz się w Łodzi na noc lub czekasz długo na przesiadkę, w pobliżu lotniska znajdziesz kilka niedrogich hoteli. Niewiele z nich oferuje transport wahadłowy, dlatego wskazane jest zadbanie o przejazd na własną rękę. Przejazd z Uberem to łatwy i bezstresowy sposób na dostanie się do hotelu bezpośrednio po przylocie.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska LCJ

Pasażerowie, którzy czekają długo na przesiadkę, mają okazję poznać XIX-wieczną łódzką architekturę. W pobliżu lotniska jest wiele atrakcji historycznych i kulturalnych, między innymi:

 • ogród botaniczny w Łodzi,
 • Centralne Muzeum Włókiennictwa,
 • Pałac Izraela Poznańskiego,
 • łódzkie zoo,
 • ulica Piotrkowska.

Więcej informacji o międzynarodowym porcie lotniczym w Łodzi znajdziesz tutaj.

Facebook
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.