Przejdź do głównej zawartości

Port lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku (gdn)

Przejazdy z Uberem na lotnisko Port lotniczy w Gdańsku i z powrotem. Zamiast czekać na taksówkę lub transfer autobusem lotniskowym GDN, możesz zamówić przejazd bezpośrednio w aplikacji i ruszyć w drogę.

ul. Juliusza Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk, Poland
+48 52-567-35-31

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Port lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Port lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/08/09.

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • Uber Pets

  Affordable rides for you and your pets

 • Uber dla Ukrainy

  Opłata za przejazd Uber dla Ukrainy jest o 5 zł wyższa w porównaniu do przejazdu UberX zamówionego w tym samym czasie na tej samej trasie. Kwota 5 zł doliczona do przejazdu Uber dla Ukrainy nie jest częścią opłaty, ale stanowi kwotę, którą Uber B.V. zbiera dla Międzynarodowego Komitetu Ratunkowego.

 • Green

  Pojazdy elektryczne i hybrydowe

 • UberX

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

 • Comfort

  Nowsze, wygodniejsze samochody

 • UberX z Przesłoną

  Atrakcyjne cenowo i bezpieczne przejazdy w samochodach z przegrodą

1/6

Odbiór z: Port lotniczy w Gdańsku (GDN)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację i zamów przejazd. Wybierz opcję odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru znajdziesz w aplikacji. Oznakowanie może się również znajdować na terenie lotniska.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru zgodnie ze wskazówkami aplikacji. Pamiętaj, że to miejsce nie zawsze znajduje się przy najbliższym wyjściu. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Lotnisko GDN – wskazówki

Wi-Fi w porcie lotniczym w Gdańsku

Z internetu możesz korzystać bezpłatnie przez 15 minut lub dłużej, jeśli zalogujesz się z użyciem adresu e-mail, konta na Facebooku lub Google.

Port lotniczy w Gdańsku – wymiana walut

Na lotnisku są dostępne bankomaty, a w głównej hali można wymienić walutę i wykonać przelewy międzynarodowe.

Parking w porcie lotniczym w Gdańsku

Poza lotniskiem znajdują się miejsca parkingowe, które możesz zarezerwować online z wyprzedzeniem.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Tak, Uber ułatwia dostanie się z lotniska do miejsca docelowego i w drugą stronę.

 • Nasze miejsca odbioru mogą się zmienić, dlatego po zamówieniu przejazdu najlepiej jest sprawdzić ich lokalizację w aplikacji Uber.

 • Czas odbioru może różnić się w zależności od pory dnia, dostępności kierowców i natężenia ruchu w okolicy.

 • Ceny mogą różnić się w zależności od wielu czynników, nawet w przypadku krótkich podróży. Zapoznaj się z kalkulatorem opłat, aby dowiedzieć się, ile wynosi przybliżona kwota płatności.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Port lotniczy w Gdańsku – informacje dla odwiedzających

Uber jest dostępny na lotnisku w Gdańsku, dlatego Twoja podróż będzie wygodna i bezproblemowa. To międzynarodowe lotnisko jest trzecim największym lotniskiem w kraju pod względem ruchu. Obsługuje miliony pasażerów rocznie, co czyni go ważnym węzłem komunikacyjnym lotów krajowych i zagranicznych. Lotnisko GDA znajduje się 16 kilometrów na północy zachód od miasta, a przejazd na nie zajmuje około 20 minut. Z Uberem podróżni mogą w łatwy i wygodny sposób dotrzeć z lotniska tam do hotelu lub w inne wybrane miejsce docelowe.

Sklepy na lotnisku w Gdańsku

Jeśli w ostatniej chwili szukasz pamiątek dla rodziny lub chcesz kupić kilka niezbędnych w podróży drobiazgów, skieruj się do lotniskowych sklepów, które znajdują się w głównej hali na parterze w strefie odlotów. Na lotnisku GDA jest wiele sklepów, w tym bezcłowe, a także sprzedające ubrania i biżuterię. To świetne miejsca na zakupy przed lotem.

Hotele w pobliżu lotniska w Gdańsku

W niewielkiej odległości od lotniska jest kilka hoteli, które oferują wygodne pokoje podróżnym, którzy wylatują wcześnie rano. Jeśli wolisz, możesz też zarezerwować hotel w centrum miasta, do którego dotrzesz z Uberem. Tam możesz skorzystać ze wszystkich ze wszystkiego, co miasto ma w ofercie: od niedrogich hosteli po luksusowe butiki.

Terminale lotniska w Gdańsku

Lotnisko ma dwa terminale, a większość przylotów i odlotów odbywa się na terminalu drugim.

Poruszanie się po lotnisku GDN

Lotnisko GDN jest dość niewielkie, dlatego wszędzie dotrzesz pieszo. Odwiedź stronę internetową (adres poniżej), aby sprawdzić, gdzie znajdują się restauracje, sklepy, bramki odlotów i inne miejsca.

Restauracje na lotnisku w Gdańsku

Na lotnisku GDN jest wiele lokali gastronomicznych różnego rodzaju: kawiarnie, restauracje i bary – każdy znajdzie coś dla siebie. Jadłodajnie znajdują się w hali głównej na parterze i za bramkami bezpieczeństwa w strefie odlotów do strefy Schengen.

Poczekalnia na lotnisku w Gdańsku

Na pierwszym piętrze hali odlotów międzynarodowych znajduje się luksusowa poczekalnia. W poczekalni można odprężyć się w oczekiwaniu na lot lub pomiędzy lotami. Są tam dostępne posiłki i napoje, dobrze zaopatrzony bar i prasa polska oraz międzynarodowa, z której można zapoznać się z najnowszymi wiadomościami. Do poczekalni mają wstęp posiadacze niektórych kart. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lotniskiem lub odwiedź jego stronę internetową (link poniżej).

Pobliskie zabytki i atrakcje

Lotnisko w Gdańsku jest położone w niewielkiej odległości od centrum. Możesz zamówić przejazd z Uberem, aby szybko i wygodnie dotrzeć do najważniejszych atrakcji miasta:

 • Długi Targ,
 • fontanna Neptuna,
 • katedra w Oliwie,
 • Park Oliwski.

Więcej informacji o lotnisku GDN znajdziesz tutaj.

Facebook
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.