Please enable Javascript
Pereiti prie pagrindinio turinio

Londono Stanstedo oro uostas (STN)

Ieškote alternatyvos tradiciniam maršrutiniam autobusui ar taksi Stanstedo oro uostas? Nesvarbu, ar keliausite iš Stansted oro uosto į Londoną, ar iš Londono į Stansted oro uostą, nuvykite naudodamiesi jums jau žinoma „Uber“ programėle. Užsisakykite kelionę iš arba į STN vienu bakstelėjimu.

Stansted, CM24 1QW
+44 808-169-7031

search
Where from?
Navigate right up
search
Where to?

Request a ride around the world

Bakstelėkite mygtuką ir keliaukite į daugiau kaip 700 svarbiausių oro uostų ar iš jų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Ways to ride in the area

Pickup at Londono Stanstedo oro uostas (STN)

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą transporto priemonę, kuri prieinama STN oro uoste.

Vadovaukitės programėlėje teikiamais nurodymais.

Informacija apie paėmimo vietas Stanstedo oro uostas bus rodoma programėlėje. Paėmimo vieta gali būti įvairi, tai priklauso nuo terminalo. Paėmimo vietą gali nurodyti ir specialūs bendrų kelionių automobiliu vietų ženklai, esantys Londono Stanstedo oro uostas.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į STN oro uoste paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada būna prie artimiausio išėjimo. Vairuotojo vardas, automobilio valstybinis numeris ir automobilio spalva bus rodomi programėlėje. Prieš įlipdami, pasitikrinkite kelionės informaciją. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Top questions from riders

 • „Uber“ veikia STN oro uoste, todėl jūs galite užsakyti patogią ir tinkamą kelionę ten, kur jums reikia.

 • Net jei kelionė nėra labai ilga, „Uber“ kelionių iš Stanstedo oro uosto ir į jį įkainiai vis tiek gali priklausyti nuo laiko, eismo ir kitu faktorių. Į galutinę kelionės kainą taip pat gali būti įtraukti automobilio statymo ir oro uosto mokesčiai.

 • Norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsakę kelionę patikrinkite „Uber“ programėlę.

 • Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kitų veiksnių. Užsisakę kelionę patikrinkite numatomą laukimo laiką programėlėje.

More information

 • Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

  Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

 • Keliaujate į kitą oro uostą?

  Išlaipinimas i paėmimas iš daugiau kaip 700 viso pasaulio oro uostų.

1/2

Ką veikti Londono Stanstedo terminale

„Uber“ yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie atvyksta į STN oro uostą arba iš jo išvyksta. Londono Stanstedo oro uoste aptarnaujama daugiau kaip 27 milijonus keleivių per metus ir jis yra pagrindinis Londono mazgas, skirtas kelionėms į Europos šalis ir atgal. Tai yra 3 judriausias Londono oro uostas ir 4 judriausias Jungtinės Karalystės oro uostas. Londono Stanstedo oro uostas yra Stansted Mauntfičete, Esekse, maždaug 55 kilometrų (34 mylių) atstumu į šiaurės rytus nutolęs nuo Londono – tai yra 1,5 valandos kelionė automobiliu, priklausomai nuo eismo sąlygų. Universitetinis Kembridžo miestas taip pat yra netoli – už 45 kilometrų (28 mylių) į šiaurę nuo Stanstedo.

Stanstedo terminalas

Londono Stanstedo oro uoste yra tik vienas terminalas, kurį iš viso sudaro 88 išvykimo vartai. Stanstede aptarnaujama daugiau kaip 30 oro linijų, įskaitant toliau nurodytas oro linijas.

 • Air Corsica
 • Air Moldova
 • Aurigny
 • British Airways
 • easyJet
 • Emirates
 • Eurowings
 • Flybe
 • Jet2.com
 • Pegasus
 • Ryanair
 • Thomas Cook
 • TUI

Stanstedo oro uosto restoranai

Londono Stanstedo oro uoste yra daug vietų, kuriose galima pavalgyti ir atsigerti. Kontroliuojamoje ir nekontroliuojamoje zonose galėsite patenkinti bet kokią užgaidą – nuo išsineštinio greitojo iki klasikinio vietinio maisto.

Judėjimas Londono Stanstedo oro uoste

STN oro uostas yra mažas ir po jį galima lengvai vaikščioti pėsčiomis, todėl jums nereikės ieškoti vidinių autobusų arba traukinių, kurie jus nuvežtų prie vartų.

Ką veikti Stanstedo oro uoste

Daugybėje Stanstedo oro uosto parduotuvių galite rasti visus geriausius pasaulinius kosmetikos, aksesuarų, technologijos, alkoholinių gėrimų ir kt. prekių ženklus. Visas parduotuves rasite perėję per registracijos punktą išvykimo zonoje, o pagrindinio terminalo atvykimo zonoje už bagažo atsiėmimo skyriaus ir plataus vartojimo parduotuvių yra neapmuitintų prekių parduotuvė. Be to, Stanstedo oro uoste teikiama išankstinio užsakymo paslauga, kuria naudojantis produktus galima užsisakyti prieš skrydį ir atsiimti atvykus į oro uostą.

Stanstedo oro uosto pamaldų patalpos

Vieną pamaldų patalpą rasite priešais A registracijos zoną, o kitą patalpą rasite perėję per saugos patikrinimo punktą, netoli pagrindinėje išvykimo zonoje esančio poilsio kambario „Escape Lounge“. Pamaldų patalpos yra atviros visą parą ir jos skirtos visų tikėjimų žmonėms.

Viešbučiai šalia Londono Stanstedo oro uosto

Aplink Londono Stanstedo oro uostą yra daug viešbučių, kuriuos nuo terminalo skiria vos kelios minutės kelio, todėl prieš svarbų skrydį galite pailsėti ir atsipalaiduoti. Galbūt laukiate skrydžio anksti ryte ir norėtumėte apsistoti netoliese bei išsimiegoti, o gal visą naktį laukiate jungiamojo skrydžio ir nenorite nuklysti toli nuo oro uosto. Stanstedo oro uoste gausu įvairiausių apgyvendinimo variantų, o užsisakę tiesiogiai naudodamiesi oro uosto paslaugomis galite sutaupyti iki 40 %. Be to, daugelyje netoliese esančių viešbučių įrengtos posėdžių salės (įskaitant centrą „United Business Centre“, kuris įsikūręs šiek tiek toliau pavažiavus nuo terminalo). Žinoma, kadangi Stanstedas yra arti pačio Londono, daug apgyvendinimo paslaugų galite užsisakyti pavažiavę kelias valandas nuo oro uosto.

Lankytinos vietos šalia Stanstedo oro uosto

 • Hatfildo miškas
 • Žaislų muziejus
 • Mauntfičeto pilis

Daugiau informacijos apie STN oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter

This page contains information from third-party websites that are not under the control of Uber and that may be periodically changed or updated. Any information included on this page that is not directly related to Uber or its operations is for informational purposes only and in no way shall be relied upon, or interpreted or construed to create any warranties of any kind, either express or implied, regarding the information contained herein. Certain requirements and features vary by country, region, and city.