Please enable Javascript
Pereiti prie pagrindinio turinio

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę į ir iš Tokijo Hanedos tarptautinis oro uostas

Įgyvendinkite dienos planus, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Tokijo Hanedos tarptautinis oro uostas. Užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 90 dienų iki skrydžio: vairuotojas jus nuveš bet kuriuo metu.

Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/12/05.

11:20 PM
open

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir keliaukite į daugiau kaip 700 svarbiausių oro uostų ar iš jų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Būdai keliauti po šią vietovę

Paėmimas iš Tokijo Hanedos tarptautinis oro uostas (HND)

Užsisakykite, kai būsite pasiruošę išeiti į lauką

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą transporto priemonę, kuri prieinama HND oro uoste.

Išėjimas atvykimo aukšte

Paėmimo vietų (Hanedos oro uostas) nurodymus gausite tiesiai programėlėje. Paėmimo vietos terminaluose gali skirtis. Tokijo Hanedos tarptautinis oro uostas taip pat gali turėti paėmimo vietas žyminčių ženklų.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į HND oro uoste paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada būna prie artimiausio išėjimo. Vairuotojo vardas, automobilio valstybinis numeris ir automobilio spalva bus rodomi programėlėje. Prieš įlipdami, pasitikrinkite kelionės informaciją. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Hanedos oro uostas Žemėlapis

Hanedos oro uostas suskirstytas į 3 terminalus: tarptautinių skrydžių terminalą ir vietinių skrydžių 1 ir 2 terminalus.

Hanedos oro uosto žemėlapis

Aktualiausi keleivių klausimai

  Daugiau informacijos

  • Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

   Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

  • Keliaujate į kitą oro uostą?

   Išlaipinimas i paėmimas iš daugiau kaip 700 viso pasaulio oro uostų.

  1/2

  Hanedos oro uosto lankytojų informacija

  Hanedos oro uostas yra vienas iš 2 pagrindinių Tokijo oro uostų ir pats judriausias oro uostas Japonijoje, jame aptarnaujami keleiviai, keliaujantys iš didžiojo Tokijo regiono arba į jį. Hanedos oro uostas iš Tokijo centro automobiliu pasiekiamas vos per 25 minutes, todėl jis yra patogesnis nei Naritos oro uostas.

  Hanedos oro uosto terminalai

  Oro uostas yra suskirstytas į tarptautinių ir vietinių skrydžių terminalus. Visi tarptautiniai skrydžiai vykdomi Hanedos tarptautiniame keleivių terminale, o vietiniai skrydžiai vykdomi 1 ir 2 terminaluose.

  Hanedos oro uosto 1 terminalas

  • „JAL“
  • „Japan Transocean Air“
  • „Skymark“
  • „Star Flyer“ (skrydžiai į Kitakiūšiū ir Fukuokos oro uostus)

  Hanedos oro uosto 2 terminalas

  • „AIRDO“
  • „ANA“
  • „Solaseed“
  • „Star Flyer“ (skrydžiai į Jamagučio-Ubės ir Kansai oro uostus)

  Judėjimas Hanedos oro uoste

  Oro uoste galima pasinaudoti nemokamais autobusais, kurie kas 4 minutes važiuoja maršrutu tarp vietinių skrydžių terminalų ir mažesnio tarptautinio keleivių terminalo.

  Valiutos keitimas Hanedos oro uoste

  24 valandas per parą veikiančių valiutos keityklų rasite tarptautinio keleivių terminalo išvykimo salės 2 ir 3 aukštuose. Dar 2 keityklas rasite tarptautinių skrydžių išvykimo zonoje.

  Viešbučiai netoli Hanedos oro uosto

  Jei laukiate jungiamojo skrydžio arba visą naktį vėluoja skrydis ir norite apsistoti viešbutyje, vieną viešbutį rasite oro uoste, o aplink jį – daugiau kaip 30 viešbučių ir apgyvendinimo vietų.

  Daugiau informacijos apie Hanedos oro uostą (HND) rasite čia.

  „Facebook“

  Šiame puslapyje pateikiama informacija iš „Uber“ nekontroliuojamų trečiųjų šalių svetainių, kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Su „Uber“ arba jos operacijomis tiesiogiai nesusijusi informacija šiame puslapyje pateikiama tik informaciniais tikslais ir ja jokiu būdu negalima remtis ar ją suprasti ir interpretuoti kaip tiesiogiai ar netiesiogiai išreikštą garantiją dėl šiame dokumente pateiktos informacijos. Skirtingose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos taip pat skiriasi.