Please enable Javascript
Pereiti prie pagrindinio turinio

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę į ir iš Ženevos tarptautinis oro uostas

Įgyvendinkite dienos planus, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Ženevos tarptautinis oro uostas. Užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio: vairuotojas jus nuveš bet kuriuo metu.

Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/09/24.

6:29 PM
open

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir keliaukite į ir iš daugiau kaip 600 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Būdai keliauti po šią vietovę

 • Uber Pet

  1-4

  Ride with your pet

 • UberX

  1-4

  Prieinamos kasdienės kelionės

 • Black

  1-4

  High end cars

 • Comfort

  1-4

  Naujesni automobiliai, kuriuose yra daugiau erdvės kojoms

 • „Comfort Electric“

  1-4

  Electric cars with extra legroom

 • Taksi

  1-4

  Vietiniai taksi mygtuko paspaudimu

 • Van

  1-6

  High end cars for 6

 • Green

  1-4

  Elektrinės ir hibridinės transporto priemonės

1/8

Paėmimas iš Ženevos tarptautinis oro uostas (GVA)

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą transporto priemonę, kuri prieinama GVA oro uoste.

Vadovaukitės programėlėje teikiamais nurodymais.

Informacija apie paėmimo vietas Ženevos oro uostas bus rodoma programėlėje. Paėmimo vieta gali būti įvairi, tai priklauso nuo terminalo. Paėmimo vietą gali nurodyti ir specialūs bendrų kelionių automobiliu vietų ženklai, esantys Ženevos tarptautinis oro uostas.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į GVA oro uoste paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada būna prie artimiausio išėjimo. Vairuotojo vardas, automobilio valstybinis numeris ir automobilio spalva bus rodomi programėlėje. Prieš įlipdami, pasitikrinkite kelionės informaciją. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • „Uber“ veikia Ženevos tarptautiniame oro uoste, todėl jūs galite užsakyti patogią ir tinkamą kelionę ten, kur jums reikia.

 • Norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsakę kelionę patikrinkite „Uber“ programėlę.

 • Net jei kelionė nėra labai ilga, „Uber“ kelionių iš Ženevos oro uosto ir į jį įkainiai vis tiek gali priklausyti nuo laiko, eismo ir kitu faktorių. Apytiksles kelionių kainas galite peržiūrėti „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje.

 • Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kt.

Daugiau informacijos

 • Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

  Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

 • Keliaujate į kitą oro uostą?

  Keliaukite į ir iš 600 viso pasaulio oro uostų.

1/2

Sužinokite, ką veikti Ženevos oro uosto terminaluose

„Uber“ yra puikus pasirinkimas keleiviams, kurie atvyksta į Ženevos oro uostą arba iš jo išvyksta. Ženevos oro uostas yra vienas judriausių Šveicarijos oro uostų, kuriame aptarnaujama daugiau kaip 17 milijonų keleivių per metus.

Jame skrydžius organizuoja dauguma pagrindinių Europos oro linijų ir tai yra lengviausias būdas iš užsienio šalių nuvykti į Ženevą, aplinkinę metropolinę zoną bei daugelį Prancūzijos ir Šveicarijos slidinėjimo kurortų bei vasarnamių. Be to, Ženevos tarptautinis oro uostas yra maždaug 4 kilometrų (2,5 mylios) atstumu į šiaurę nutolęs nuo Ženevos miesto centro, todėl jį galima lengvai nuvykti viešuoju transportu, oro uosto autobusu, automobiliu arba naudojant „Uber“. Kelionė autobusu trunka maždaug 20 minučių, priklausomai nuo eismo sąlygų, o trumpa kelionė traukiniu iš miesto centro į oro uostą trunka tik 6 minutes.

GVA terminalai

Ženevos oro uostą sudaro 2 pagrindiniai keleivių terminalai: 1 terminalas ir 2 terminalas. 1 terminalas yra naudojamas daug dažniau, kadangi 2 terminalas – pirmiausiai pastatytas oro uosto terminalas – naudojamas tik žiemos sezono metu. Todėl jame įrengta daug mažiau patogumų nei 1 terminale, tačiau 2 terminale yra oro uosto traukinių stotis. 1 terminalas yra padalytas į 5 zonas: A, B, C, D ir F.

GVA oro uosto restoranai

Ženevos oro uoste yra daug įvairių restoranų – nuo užkandinių ir gurmaniškų restoranų iki barų ir arbatinių. Nesvarbu, ar mėgstate pasaulinę, ar vietinę virtuvę, Ženevos oro uoste maisto galės išsirinkti pačių įvairiausių skonių mėgėjai.

Judėjimas GVA oro uoste

Pėsčiomis galima pasiekti didžiąją dalį oro uosto teritorijos, išskyrus 2 terminalą, nes jis atskirtas nuo pagrindinės oro uosto zonos. Abu terminalai pagal poreikį sujungti autobusų maršrutu.

Ką veikti GVA oro uoste

Ženevos oro uoste – daug galimybių apsipirkti; rasite ne tik standartinių neapmuitintų prekių parduotuvių, bet ir daugybę vietinių bei tarptautinių parduotuvių. Be to, klientai gali pasinaudoti 2 VIP paslaugomis, kurios suteikia prieigą prie poilsio kambarių ir palengvina perėjimo per saugos patikrinimo punktą procesą. Oro uoste teikiamos sveikatingumo paslaugos, pvz., oro uoste galite rasti meditacijos kambarį ir specialią dušų patalpą. Be to, keleiviai gali naudotis 2 vaikų žaidimų zonomis, specialioms verslo zonomis ir posėdžių salėmis.

Valiutos keitimas GVA oro uoste

Visame oro uoste galite rasti kelias valiutos keityklas, įskaitant atvykimo ir išvykimo zonas. Oro uoste taip pat galima rasti bankomatų – daugelyje jų galima gauti pinigų skirtinga valiuta.

Viešbučiai šalia GVA oro uosto

Aplinkinėje Ženevos tarptautinio oro uosto teritorijoje galima rasti 10 viešbučių, puikiai tinkančių keleiviams, kurie trumpai laukia jungiamojo skrydžio arba atvyksta vėlai vakare. Be to, nuvykę į Ženevos miesto centrą galėsite rinktis iš skirtingų prabangos lygių viešbučių. Taip pat teikiamos transporto paslaugos, skirtos nuvykti regione esančius Prancūzijos arba Šveicarijos slidinėjimo kurortus ir vasarnamius.

Lankytinos vietos šalia GVA oro uosto

 • Vandens fontanas „Jet d’Eau“
 • Ženevos ežeras
 • Salevės kalnas
 • Senamiestis
 • Šv. Pjero katedra (Šv. Petro katedra)

Daugiau informacijos apie GVA oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Nuolaida siūloma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Galimybė pasinaudoti akcija ribota. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.