Please enable Javascript
Pereiti prie pagrindinio turinio

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę į ir iš Dubajaus tarptautinis oro uostas

Įgyvendinkite dienos planus, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Dubajaus tarptautinis oro uostas. Užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio: vairuotojas jus nuveš bet kuriuo metu.

Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/09/24.

8:35 PM
open

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir keliaukite į ir iš daugiau kaip 600 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Būdai keliauti po šią vietovę

 • Black

  1-4

  High end cars with top-rated drivers

 • UberX

  1-4

  Aukštos klasės kelionės prabangiais automobiliais

 • UberXL

  1-5

  Nebrangios kelionės iki 6 asmenų grupelėms

1/3

Paėmimas iš Dubajaus tarptautinis oro uostas (DXB)

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą transporto priemonę, kuri prieinama DXB oro uoste.

Vadovaukitės programėlėje teikiamais nurodymais.

Informacija apie paėmimo vietas Dubajaus oro uostas bus rodoma programėlėje. Paėmimo vieta gali būti įvairi, tai priklauso nuo terminalo. Paėmimo vietą gali nurodyti ir specialūs bendrų kelionių automobiliu vietų ženklai, esantys Dubajaus tarptautinis oro uostas.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į DXB oro uoste paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada būna prie artimiausio išėjimo. Vairuotojo vardas, automobilio valstybinis numeris ir automobilio spalva bus rodomi programėlėje. Prieš įlipdami, pasitikrinkite kelionės informaciją. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • „Uber“ veikia Dubajaus tarptautiniame oro uoste, todėl jūs galite užsakyti patogią ir tinkamą kelionę ten, kur jums reikia.

 • Norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsakę kelionę patikrinkite „Uber“ programėlę.

 • Net jei kelionė nėra labai ilga, „Uber“ kelionių iš Dubajaus tarptautinio oro uosto ir į jį įkainiai vis tiek gali priklausyti nuo laiko, eismo ir kitu faktorių. Apytiksles kelionių kainas galite peržiūrėti „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje.

 • Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kt.

Daugiau informacijos

 • Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

  Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

 • Keliaujate į kitą oro uostą?

  Keliaukite į ir iš 600 viso pasaulio oro uostų.

1/2

Dubajaus oro uosto terminalų lankytojų informacija

„Uber“ yra puikus pasirinkimas keleiviams, kurie atvyksta į DXB oro uostą arba iš jo išvyksta. Dubajaus oro uostas yra judriausias pasaulio oro uostas ir jame lankytojams teikiamos pažangiausios paslaugos iš viso pasaulio. Dubajaus tarptautinis oro uostas įsikūręs miesto Al Garchudo rajone, kuris yra maždaug 5 kilometrų (3 mylių) atstumu nutolęs nuo miesto centro. Jis yra pagrindinis Dubajų aptarnaujantis oro uostas, todėl jis puikiai tinka į šį miestą vykstantiems arba jungiamųjų skrydžių keleiviams.

Dubajaus oro uosto terminalai

Dubajaus oro uostą sudaro 3 pagrindiniai keleivių terminalai: 1 terminalas, 2 terminalas ir 3 terminalas. 1 terminalas yra pats judriausias – dauguma oro linijų organizuoja skrydžius iš jo, – o 2 terminale daugiausia aptarnaujami regioninių skrydžių keleiviai.

DXB 1 terminalas

 • Visos tarptautinės oro linijos

DXB 2 terminalas

 • flydubai
 • Visos regioninės ir tarptautinės oro linijos

DXB 3 terminalas

 • Emirates
 • flydubai
 • Qantas

Dubajaus oro uosto restoranai

Nesvarbu, ar norite greitojo maisto, ar grurmaniškų patiekalų, Dubajaus oro uosto restoranuose rasite visko. Čia rasite daugiau kaip 80 maisto ir gėrimų parduotuvių ir galėsite mėgautis viso pasaulio virtuvių patiekalais. „Butler’s Chocolate Café“ puikiai tinka saldumynų mėgėjams, o restorane „Chowking Orient“ galima paragauti azijietiškų patiekalų.

Judėjimas DXB oro uoste

1 ir 3 terminalus jungia visą parą važiuojančių oro uosto autobusų maršrutas ir metro linija.

Ką veikti DXB oro uoste

Jei norite apsipirkti, Dubajaus oro uosto neapmuitintų prekių parduotuvės yra puikus pasirinkimas. Dubajaus oro uosto parduotuvėse galite įsigyti įvairiausių produktų, įskaitant prabangius prekių ženklus, vietinius gaminius ir kelionių reikmenis. Nuo papuošalų iki suvenyrų, nuo kvepalų iki drabužių – tikrai rasite tai, ko ieškote.

Dubajaus oro uosto dušai

Jei norite atsigaivinti po ilgo skrydžio, nemokamais dušais galite pasinaudoti 3 terminale tarp C18 ir C22 vartų bei tarp B13 ir B19 vartų. Jie – puikus pasirinkimas, jei norite nusiprausti ir atsigaivinti prieš kitą kelionės atkarpą.

Dubajaus oro uosto bagažo saugykla

1 ir 3 Dubajaus tarptautinio oro uosto terminaluose įrengtos kelios trumpo laikotarpio bagažo saugyklos. Jose už mažą mokestį galite palikti savo krepšius iki 12 val. 2 terminale bagažo saugyklų nėra. Taip pat galite pasinaudoti bagažo apvyniojimo plėvele ir nešikų paslaugomis, jei turite sunkaus arba didelio bagažo.

Valiutos keitimas DXB oro uoste

Kadangi DXB yra judriausias oro uostas pasaulyje, jame galima rasti daug valiutos keityklų. Kiekviename terminale yra kelios keityklos, todėl galite būti visada galite išsikeisti reikalingos valiutos, nesvarbu, kur keliaujate.

Viešbučiai šalia Dubajaus oro uosto

1 ir 3 Dubajaus oro uosto terminaluose yra daug viešbučių, puikiai tinkančių keleiviams, kurie trumpai laukia jungiamojo skrydžio. Be to, daug viešbučių yra aplinkinėje oro uosto teritorijoje, taip pat keleiviai gali užsisakyti apgyvendinimo paslaugas miesto centre, į kurį galima greitai nuvykti naudojant „Uber“.

Lankytinos vietos šalia Dubajaus oro uosto

Jei DXB oro uoste laukiate jungiamojo skrydžio ir turite daugiau kaip 6 laisvas valandas, aplink Dubajaus oro uostą galite pamatyti daug lankytinų vietų, įskaitant toliau nurodytus objektus.

 • Burdž Chalifa
 • Dubajaus paplūdimiai
 • Dubajaus fontanas
 • Prekybos centras „Dubai Mall“

Daugiau informacijos apie Dubajaus oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Nuolaida siūloma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Galimybė pasinaudoti akcija ribota. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.