Please enable Javascript
Mine põhisisu juurde

Home > Ride > Airports > PHL

Plaani oma sõit Philadelphia Airport

(Philadelphia rahvusvaheline lennujaam)

Tell us your trip details, then let us know when you need a ride. With Uber Reserve, you can request a ride up to 90 days ahead of time.

search
Kust?
Navigate right up
search
Kuhu läheme?

Getting to PHL Airport

Lendad Philadelphia rahvusvaheline lennujaam lennujaamast? Uber vähendab mahapaneku korraldamisega kaasnevat stressi. Olenemata sellest, kas kasutad sise- või välislendu, on Uberil Sulle pakkuda võimalusi alates erasõitudest ja esindusautodest kuni taskukohasemate võimalusteni. Vaid mõne kiire toiminguga saad sõidu tellida kohe või selle hilisemaks ajaks ette tellida.

Keskmine sõiduaeg asukohast Philadelphia

20 minutit

Keskmine hind asukohast Philadelphia

$34

Keskmine vahemaa asukohast Philadelphia

11 miili

PHL airline terminals

Pea meeles, et mõned lennufirmad väljuvad mitmest terminalist. Külasta PHL lennujaama ametlikku veebisaiti, et saada teada, kas selle tegevuses on mingeid muutusi.

Your car options to PHL

Top questions about PHL Airport

  • Välislendude puhul soovitame lennujaama minna 3 tundi varem. Ooteaja vältimiseks telli sõit ette. Võid oma sõidu isegi oma Uberi kontole salvestada, et mahapanek ja pealevõtmine lennujaamas oleks täpselt teada.

  • Uberi juht viib Sind Sinu valitud terminali väljuvate lendude sissepääsu ette.

  • Uberi sõidu hind PHL lennujaamast oleneb mitmesugustest teguritest, nagu näiteks sõidu liik, eeldatav pikkus ja kestus, teemaksud ning teenuse hetkenõudlus.

    Saad eeldatavat hinda vaadata enne tellimist, kui lähed siia ja sisestad oma pealevõtmis- ja sihtkoha. Kui siis sõidu tellid, näed rakenduses reaalaja teguritel põhinevat tegelikku hinda.

  • Jah. Lisateavet leiad meie PHL lennujaama pealevõtmislehelt.

  • Ei, kuid saad vaadata teisi mahapanekuvõimalusi, kui oled oma sõiduandmed eespool esitanud.

  • Juhil on olemas juhised Sinu sihtkohta jõudmiseks (sh kuidas kõige kiiremini kohale jõuda), kuid võid alati paluda konkreetset marsruuti. Võivad rakenduda teemaksud.

See other airports near the Philly area

Kas Sa ei lenda välja PHL lennujaamast? Vaata teavet teiste lennujaamade kohta piirkonnas.

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mida Uber ei kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu siin lehel toodud teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on puhtalt informatiivne ja sellele ei tohi ühelgi juhul toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid sõltuvad riigist, piirkonnast ning linnast.