Please enable Javascript
Mine põhisisu juurde

Broneeri Uberi sõit lennujaama Amsterdami Schipholi lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Amsterdami Schipholi lennujaam. Telli sõit kuni 90 päeva enne lendu, igal ajal ja igal päeval aastas.

Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/11/29.

3:05 PM
open

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja telli lennujaamatransport enam kui 700 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda, et Sa ei peaks võõras linnas ekslema.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, muu hulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

Pealevõtmine asukohast Amsterdami Schipholi lennujaam (AMS)

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. Lennujaama AMS puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi juhiseid rakenduses

Amsterdami lennujaam pealevõtmiskohtade juhised leiad otse rakendusest. Pealevõtmiskohad võivad olenevalt terminalist erineda. Sõidujagamise pealevõtmismärgid võivad olla saadaval ka asukohas Amsterdami Schipholi lennujaam.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud AMS pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Amsterdami lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

 • Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

 • Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu Schipholi lennujaamasõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Vaata ligikaudseid sõiduhindu Uberi hinnakalkulaatorist.

 • Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust.

Lisateave

 • Kas sõidad Uberiga?

  Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

 • Kas lähed teise lennujaama?

  Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 700 lennujaamas kogu maailmas.

1/2

Schipholi terminalid: mida teha

Uber on suurepärane valik sõitjatele, kes Amsterdami Schipholi lennujaama (AMS) saabuvad või sealt lahkuvad. Schipholi lennujaam on Amsterdami kesklinnast umbes 20 minuti kaugusel. Amsterdami linnas on sõitjatel sinna jõudmine ja sealt lahkumine lihtne, kuid AMS-i lennujaama suurepärased transpordiühendused, sh buss ja takso, teevad sellest ka mujalt Hollandis tulevate reisijate jaoks logistiliselt mugava koha. Saadaval on ka Uber, mis tagab Sulle hõlpsa juurdepääsu olenemata sellest, kuhu lähed.

Schipholi terminalid

Schipholis on üks peamine reisiterminal jagatud 3 korrusele. Schipholi terminali esimeselt korruselt leiad saabuvate lendude ala ja restoranid, kohvikud, ostukeskuse ning palju muid teenuseid, sh lukustatavad kapid ja juuksuri. 2. korrusel on registreerimisalad ja väljuvate lendude ala ning 3. korrusel asuvad VIP-ootesaalid. AMS-ist lendavad järgmised lennufirmad.

 • Croatia
 • Delta
 • HOP!
 • Jet2.com
 • United

Schipholi lennujaama restoranid

Amsterdami Schipholi lennujaamas on suur valik söögi- ja joogikohti – palju kiirtoidukohti, kohvikuid, restorane ja baare, mille hulgast valida. Amsterdami lennujaama restoranides on maitseid igast maailmajaost, alates värsketest Vahemere toitudest kuni Hollandi klassikani, ja seetõttu leiad kindlasti midagi, mis on sulle meeltmööda.

AMS-is ringi liikumine

Kuna reisiterminale on ainult üks, on Schipholi lennujaamas lihtne jalgsi ringi liikuda.

Mida AMS-is teha on?

Alates mänguasjadest ja vidinatest kuni juustu ja šokolaadini, on sisseostude tegemine Schipholi lennujaamas iga kord ainulaadne elamus. Miks mitte teha endale enne lendu tore luksuslik kingitus? Kui Sind huvitab kosmeetika, leiad Amsterdami lennujaama poodidest kõik oma lemmikkaubamärgid. Ja kuna Amsterdami lennujaamas on palju tollimaksuvabu poode, on AMS suurepärane koht, kust sõpradele või perele eriline tollimaksuvaba kingitus osta.

Schipholi valuutavahetus

ABN AMRO Exchange Schipholi valuutavahetuspunktis vahetatakse 60 valuutat, mis sobib suurepäraselt inimestele, kes soovivad enne Amsterdami avastamist veidi sularaha välja võtta. Alates 200 eurost on sularaha väljavõtmine tasuta; kui vahetad väiksema summa, siis tuleb maksta väike teenustasu, seega on kõige targem võtta välja suuremaid summasid, kui plaanite veidi pikemalt peatuda.

Amsterdami lennujaama hotellid

AMS-i lennujaamast lühikese Uberi sõidu kaugusel leidub rohkesti hotelle, kuid hulk Amsterdami lennujaama hotelle on ka jalutuskäigu kaugusel. Seetõttu saad rahulikult puhata olenemata sellest, kas saabud varahommikul või hilisõhtul. Peale selle on paljudes hotellides ka ärikeskused, mis sobivad suurepäraselt teel olevatele äriinimestele.

Huvitavad kohad Schipholi läheduses

Kui sul on vaja Schipholi lennujaamas järgmist lendu oodata, on seal palju teha, eriti kui oled nõus tegema väikse ekskursiooni Amsterdami kesklinna.

 • Anne Franki maja
 • Dami väljak
 • Rijksmuseum
 • Kuningapalee

Lisateavet AMS-i kohta leiad siit.

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mida Uber ei kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu siin lehel toodud teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on puhtalt informatiivne ja sellele ei tohi ühelgi juhul toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid sõltuvad riigist, piirkonnast ning linnast.