Please enable Javascript
Přeskočit na hlavní obsah

Přeprava ve městě Cupertino

Plánuješ cestovat po městě Cupertino? Ať už jsi návštěvník nebo místní, s touhle příručkou bude město Cupertino místem plným nezapomenutelných zážitků. Svez se s Uberem z letiště do hotelu a objev oblíbené trasy a destinace.

search
Odkud?
Navigate right up
search
Kam to bude?

Zarezervuj si přepravu po městě Cupertino s Uberem

S Uberem si můžeš domluvit přepravu po městě Cupertino předem. Potřebuješ svézt na letiště Mezinárodní letiště San Francisco, do své oblíbené restaurace nebo kamkoliv jinam? Kdykoliv! Objednej si jízdu až 90 dnů předem.

search
Zadej místo vyzvednutí
Navigate right up
search
Zadej cíl

Sdílení jízd ve městě Cupertino

Pohybovat se po městě Cupertino bez auta je s Uberem pohoda. Už víš, kam se chceš podívat? Objednej si jízdu na kterýkoliv den a čas v týdnu. Objednej si jízdu, když potřebuješ. Nebo si ji zamluv předem, ať máš vše připravené. Ať už cestuješ o samotě nebo ve více lidech, v aplikaci vždy najdeš typ jízdy, který ti bude vyhovovat.

Otevři aplikaci Uber, zadej cíl a začni objevovat město Cupertino.

Cupertino – doprava z letiště a na něj

Potřebuješ se dostat na letiště ze své současné lokality nebo z jiného místa ve městě Cupertino? Otevři aplikaci a objednej si jízdu v kteroukoliv hodinu. Klepni dole na název nejbližšího letiště a zjisti, jak si s Uberem zařídit příjezd a odjezd. Na stránce s odkazem na letiště kromě jiného zjistíš, kde tě řidič vyzvedne a kolik tě jízda bude stát.

Vyber si ideální způsob, jak se pohybovat po městě Cupertino

  • Taxi ve městě Cupertino

    Zkus Uber místo taxíku při cestování ve městě Cupertino. S Uberem nemusíš zdlouhavě mávat na taxi – místo toho máš svezení na požádání v kteroukoliv hodinu. Objednej si jízdu z letiště do hotelu, vyraz do restaurace nebo navštiv nějakou památku. Je to na tobě. Otevři aplikaci, zadej cíl a jedem.

  • MHD ve městě Cupertino

    Veřejná doprava je poměrně levný způsob cestování. V závislosti na oblasti si můžeš s Uber Transit zjistit trasy autobusů nebo metra a naplánovat si cestu. Otevři aplikaci a podívej se, jestli je Uber Transit k dispozici ve tvém okolí, nebo k návštěvě oblíbených míst ve městě Cupertino využij sdílenou jízdu.

  • Půjčování kol ve městě Cupertino

    Jízda na kole je ekologický způsob přepravy v samotném srdci města. Ve vybraných městech můžeš s Uberem jezdit na elektrokolech. Otevři aplikaci a zjisti, jestli jsou k dispozici nějaká kola ve městě Cupertino. Pokud kola ve městě Cupertino najdeš, nezapomeň si nasadit helmu a dodržovat pravidla silničního provozu.

1/3

U řidičů, kteří používají aplikaci Uber, netolerujeme alkohol ani drogy. Pokud si myslíš, že je řidič pod jejich vlivem, přiměj ho, aby okamžitě zastavil.

Komerčním autům můžou být k mýtu přičteny dodatečné státní daně.

After the driver has ended the trip, please report any feedback when rating your trip in the Uber app, emailing customercomplaints@uber.com, visiting help.uber.com, or calling 800-664-1378.

You may also contact the California Public Utilities Commission at 800-894-9444 or CIU_intake@cpuc.ca.gov.

In California, due to CPUC requirements, you cannot transport an unaccompanied minor on trips arranged through the Uber app. Keep in mind that in California, a rider must be over 18 to sign up for an Uber account, but if you believe a rider might be underage, you can ask them to confirm their age and let them know that you’ll have to cancel the trip if they are indeed under 18. In addition, you can report requests to transport unaccompanied minors by submitting in-app feedback.

All trips to or from SFO are subject to a $5.50 SFO airport surcharge that applies per vehicle, regardless of the number of riders or type of ride as well as any applicable tolls. All trips to or from OAK are subject to a $3.70 OAK airport surcharge that applies per vehicle, regardless of the number of riders or type of ride as well as any applicable tolls. All trips to or from SJC are subject to a $3 airport surcharge and any applicable tolls. All trips to or from MRY are subject to a $3 airport surcharge and any applicable tolls. UberX, Comfort and Assist trips to or from SMF are subject to a $2.5 surcharge and any applicable tolls. UberXL and Uber Black SUV trips to or from SMF are subject to a $3.00 surcharge and any applicable tolls.