Please enable Javascript
Přeskočit na hlavní obsah

Home > Ride > Airports > LCY

Naplánuj si jízdu na letiště London City Airport

(Letiště London City)

Give us a few details, and we’ll find you a ride to the airport.

search
Odkud?
Navigate right up
search
Kam to bude?

Getting to LCY Airport

Odlétáš z letiště Letiště London City? S Uberem ti odpadnou starosti s objednáváním vysazení. Ať už potřebuješ stihnout vnitrostátní nebo mezinárodní let, Uber ti nabízí různé možnosti od soukromých svezení přes prémiová auta až po cenově výhodnější varianty. Jízdu si snadno objednáš teď nebo na později.

Průměrná doba jízdy z London

33 min.

Průměrná cena z London

£32

Průměrná vzdálenost z London

14 km

LCY airline terminals

Upozorňujeme, že některé letecké společnosti létají z více terminálů. Navštiv oficiální webové stránky letecké společnostiLCY a zkontroluj případné změny služeb.

Your car options to LCY

Místo vyzvednutí: Letiště London City (LCY)

Jízdu si objednej z aplikace

Až se připravíš, otevři aplikaci Uber a objednej si jízdu do cíle. Vyber si LCY pro dopravu podle počtu cestujících a zavazadel.

Řiď se pokyny v aplikaci

Aplikace tě navede rovnou na místo vyzvednutí na letišti Letiště London City. Místa vyzvednutí se můžou lišit podle terminálu. Cedule označující místa vyzvednutí pro spolujízdu můžou být taky k dispozici na Letiště London City.

Setkej se s řidičem

Běž na místo vyzvednutí na letišti LCY, které ti aplikace přidělila. Upozorňujeme, že místo vyzvednutí nemusí být vždycky u nejbližšího východu. V aplikaci se ti ukáže jméno řidiče, poznávací značka a barva auta. Před zahájením jízdy ji nezapomeň potvrdit. Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Top questions about LCY Airport

  • Pokud letíš do zahraničí, doporučujeme být na letišti o 3 hodiny dříve. Když si naplánuješ vyzvednutí, nezapomeň zkontrolovat odhadovanou dobu jízdy, abys dorazil(a) na letiště včas.

  • Řidič tě odveze ke vchodu do odletové haly na vybraném terminálu.

  • Cena jízdy Uberem z letiště LCY závisí na faktorech, jako je typ objednané jízdy, odhadovaná vzdálenost a doba jízdy, mýtné nebo aktuální poptávka po jízdách.

    Jestli se chceš před objednáním podívat, kolik tě asi jízda bude stát, jdi sem a zadej místo vyzvednutí a cíl. Po objednání jízdy se ti v aplikaci ukáže skutečná cena na základě aktuální situace.

  • Ano. Další informace najdeš na stránce LCY Vyzvednutí na letišti.

  • Ne, ale až nahoře zadáš údaje o jízdě, můžeš se podívat na další možnosti vysazení.

  • Řidič ví, kam máš namířeno i kudy tě tam doveze nejrychleji. Pokud ale chceš jet jinudy, klidně mu to řekni. Možná budeš muset zaplatit mýto.

See other airports near the Greater London area

Neodlétáš z letiště LCY? Podívej se na informace o dalších letištích v okolí.

Tahle stránka obsahuje informace z cizích webů, které nejsou pod kontrolou Uberu a které můžou být pravidelně upravovány nebo aktualizovány. Veškeré informace na téhle stránce, které s Uberem nebo jeho činností přímo nesouvisejí, jsou jen orientační, takže nemusí být spolehlivé a nelze je vykládat tak, že z nich vyplývají jakékoli výslovné nebo nevýslovné záruky. Některé požadavky a funkce se v jednotlivých zemích, oblastech a městech můžou lišit.