Please enable Javascript
Ana içeriğe gidin

Chicago, IL içinde ulaşım

Chicago içinde yolculuk mu planlıyorsunuz? Bu rehber, Chicago şehrinin ziyaretçilerine de sakinlerine de en güzel deneyimi yaşamada yardımcı olacaktır. Uber’le O'Hare Uluslararası Havalimanı ile Marriott Marquis Chicago arasında yolculuk yapabileceğiniz gibi en sevilen güzergâhları ve destinasyonları da keşfedebilirsiniz. Bulunduğunuz şehre bağlı olarak dilerseniz toplu taşıma araçları, bisiklet veya scooter ile dolaşmak için de uygulamayı kullanabilirsiniz.

Ayrıca yolcular ve sürücü ortakları için Uber ücretlerine göz atın ve Chicago şehrinde Uber’le araç sürerek veya teslimat yaparak nasıl gelir elde edebileceğinizi öğrenin.

search
Nereden?
Navigate right up
search
Nereye?

Chicago için Uber’le araç hizmeti rezerve edin

Chicago şehrinde araç hizmeti ihtiyaçlarınızı önceden Uber ile ayarlayın. İster O'Hare Uluslararası Havalimanı için ulaşıma gerek duyuyor ister en sevdiğiniz restorana veya başka bir yere gitmeyi planlıyor olun, 90 gün öncesine kadar dilediğiniz zaman yolculuk talebinde bulunabilirsiniz.

search
Yolcu alım konumunu girin
Navigate right up
search
Varış noktasını girin

Chicago şehrinde yolculuk paylaşımı

Kendi aracınız olmasa da Chicago yolculukları Uber’le çok kolay. Ziyaret edebileceğiniz yerleri belirleyin ve ardından dilediğiniz gün ve saatte araç çağırın. Uygulama ile O'Hare Uluslararası Havalimanı noktasından Graceland West noktasına gitmek için araç çağırabilir veya başka bir yere gidebilirsiniz. Büyük bir grup hâlinde Chicago seyahati planlıyorsanız konforlu bir yolculuk için SUV talep edin.

Uber uygulamasını açın ve varış noktanızı girerek Chicago keşfine başlayın.

Chicago ve çevresinde havalimanı araç hizmeti

Chicago şehrindeki yolculuğunuz sırasında Graceland West noktasından West Roseland noktasında bulunan bir havalimanına veya başka yere gitmeniz gerektiğinde günün her saati uygulamayı açıp yolculuk talep edebilirsiniz. Aşağıdan size en yakın havalimanına dokunarak geliş ve gidiş terminallerine araç hizmeti için Uber’i nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bağlantıya tıkladığınızda açılan havalimanı sayfasında sürücü ortağının sizi hangi noktadan alacağını, yolculuk maliyetini ve başka bilgileri bulabilirsiniz.

Chicago şehrinde en iyi ulaşım biçimlerini seçin

  • Chicago şehrinde taksi

    Chicago yolculuklarınızda taksiye alternatif olarak Uber’i kullanmayı düşünün. Uber’le, günün her saatinde taksi aramak yerine araç talep edebilirsiniz. O'Hare Uluslararası Havalimanı noktasından araç çağırabilir, Cicero şehrini ziyaret edebilir veya bir başka yere gidebilirsiniz. Uygulamayı açın ve Chicago şehrinde dolaşmak için bir varış noktası girin.

  • Chicago şehrinde toplu taşıma

    Toplu taşıma araçları, şehir içinde yolculuk için hesaplı bir çözümdür. Bölgeye bağlı olarak Uber Transit ile yakınınızdaki otobüs veya metro güzergâhlarını görüntüleyebilir, böylece yolculuklarınızı daha kolay planlarsınız. Uygulamayı açıp Uber Transit’in Graceland West ve West Roseland gibi noktalarda kullanılıp kullanılmadığına bakın veya Chicago şehrindeki popüler yerleri Uber’le yolculuk paylaşarak ziyaret edin.

  • Chicago şehrinde bisiklet kiralama

    Bisiklet, şehir merkezinde dolaşmak için çevre dostu bir araçtır. Belirli şehirlerde Uber’le elektrikli bisiklet bulup sürebilirsiniz. Uygulamayı açarak Chicago şehrinde bisiklet kullanıp kullanamayacağınıza bakın ve şehri keşfederek geçen bir günün sonunda popüler restoranlarımızın birinden yemek sipariş edin. Chicago şehrinde bisiklet kullanılabiliyorsa binerken kask takmayı ve trafik kurallarına uymayı unutmayın.

1/3

Uber, uygulamayı kullanan sürücü ortaklarının alkollü içecek tüketmesine veya uyuşturucu kullanmasına asla müsamaha göstermez. Sürücü ortağının alkol veya uyuşturucu etkisinde olduğunu düşünüyorsanız lütfen yolculuğu hemen sonlandırmasını isteyin.

Ticari araçlar, köprü veya otoyol geçiş ücretlerinin üzerine eklenen ve bu ücretlerden daha yüksek olabilen ek eyalet vergilerine de tabi olabilir.

Ülkenizde Uber kullanırken bilinmesi gereken konuma özel bazı gereklilik ve yönetmelikler vardır. Bunları okumak için lütfen bu sayfayı ziyaret edin.