Przejdź do głównej zawartości

Port lotniczy Warszawa–Modlin (WMI)

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z portu lotniczego Warszawa–Modlin do centrum miasta, czy w odwrotnym kierunku, z Uberem dotrzesz do miejsca docelowego.

Generała Wiktora Thommée 1a, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki, Poland
+48 22-315-18-80

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Dotknij przycisku, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zajmą się szczegółami, dlatego poruszanie się po obcym mieście nie będzie Twoim zmartwieniem.

Dzięki Uberowi poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

 • Comfort

  1-4

  Nowsze, wygodniejsze samochody

 • UberX z Przesłoną

  1-3

  Atrakcyjne cenowo i bezpieczne przejazdy w samochodach z przegrodą

 • Van

  1-6

  Wygodne przejazdy w przestronnych samochodach

 • Black

  1-4

  Przejazdy premium w luksusowych samochodach

1/5

Jak zamówić przejazd z Uberem z portu lotniczego Warszawa–Modlin?

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację i zamów przejazd. Wybierz opcję odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru znajdziesz w aplikacji. Oznakowanie może się również znajdować na terenie lotniska.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru zgodnie ze wskazówkami aplikacji. Pamiętaj, że to miejsce nie zawsze znajduje się przy najbliższym wyjściu. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Lotnisko WMI – wskazówki

Wi-Fi w porcie lotniczym Modlin

W terminalu portu lotniczego Warszawa–Modlin dostępne jest bezpłatne Wi-Fi.

Parkowanie w porcie lotniczym w Modlinie

W porcie lotniczym w Modlinie dostępne są parkingi krótko-, średnio- i długoterminowe. Działają całą dobę, a opłaty są pobierane automatycznie.

Port lotniczy w Modlinie – wymiana walut

Wszyscy pasażerowie mogą skorzystać z kantorów w głównym obszarze terminalu.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Tak, możesz skorzystać z Ubera w porcie lotniczym w Modlinie.

 • Pasażerów portu lotniczego w Modlinie można odbierać na zewnętrznym parkingu hali przylotów. Miejsca odbioru mogą się różnić, dlatego należy sprawdzić miejsce odbioru w aplikacji po zamówieniu przejazdu.

 • Ceny przejazdów będą różniły się w zależności od długości przejazdu, lokalizacji, liczby dostępnych kierowców i innych czynników zewnętrznych. Skorzystaj z przydatnego kalkulatora opłat Ubera, aby sprawdzić szacunkowy koszt podróży.

 • Czas będzie zależał od liczby dostępnych kierowców, lokalizacji i liczby klientów.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Lotnisko WMI – informacje dla odwiedzających

Z Uberem łatwo dostaniesz się w każde miejsce w stolicy. Lotnisko WMI nie jest najbardziej ruchliwym lotniskiem w Warszawie, ale chętnie korzystają z niego osoby podróżujące do stolicy tanimi liniami lotniczymi. Znajduje się w centrum kraju, w pobliżu Wisły i lasów – zaledwie 40 kilometrów na północ od centrum Warszawy. Dojazd z centrum przy idealnych warunkach drogowych zajmuje około 35 minut. Mimo swoich niewielkich rozmiarów lotnisko w Modlinie obsługuje rocznie około dwóch i pół miliona pasażerów.

Terminale na lotnisku WMI

Terminal pasażerski na lotnisku w Modlinie ma dwa piętra i powierzchnię 13 380 metrów kwadratowych. Terminal ma ergonomiczną konstrukcję: jasno rozgraniczone strefy, między którymi pasażerowie mogą łatwo i wygodnie się poruszać. Dzięki wyraźnym oznaczeniom podróżni szybko docierają do wszystkich stref w terminalu.

Poczekalnia na lotnisku w Modlinie

Poczekalnia Skylounge na lotnisku w Modlinie znajduje się na półpiętrze terminalu. Podróżni mogą skorzystać z poczekalni za niewielką opłatą. Znajdą w niej gazety, czasopisma, przekąski, ciepłe i zimne napoje, napoje alkoholowe i inne. To idealne miejsce do relaksu lub pracy w oczekiwaniu na długi lot.

Restauracje na lotnisku w Modlinie

Restauracje są rozmieszczone po całym lotnisku WMI. Ich godziny otwarcia są różne. Możesz posilić się w nich albo – jeśli chcesz się rozbudzić lub podróżujesz wcześnie rano – kupić kawę. Restauracje znajdujące się zarówno w strefie ogólnodostępnej, jak i operacyjnej lotniska, oferują miejsca przy stolikach.

Sklepy na lotnisku w Modlinie

Na lotnisku w Modlinie są liczne sklepy bezcłowe. Kosmetyki i perfumy, ubrania i produkty do pielęgnacji, pamiątki na ostatnią chwilę i przybory niezbędne w podróży – wszystko to znajdziesz w obszarze publicznym lub w hali odlotów (dla krajów ze strefy Schengen i spoza niej).

Hotele na lotnisku w Modlinie

W niewielkiej odległości od lotniska w Modlinie jest kilka wygodnie urządzonych hoteli, część z nich dzieli od lotniska kilka minut. Do większości z nich można dojechać wahadłowym transportem na żądanie, jednak upewnij się w hotelu, czy za transfer z lotniska nie pobierane są opłaty. Możesz też zamówić przejazd z Uberem (wcześniejsza rezerwacja nie jest konieczna), aby dojechać do hotelu. Jeśli szukasz noclegu dalej od lotniska, sprawdź, jakie hotele znajdują się bliżej centrum.

Ciekawe miejsca w pobliżu

W Warszawie można znaleźć wiele miejsc o wartości historycznej i kulturowej: gotyckie kościoły w ścisłym centrum, a także średniowieczne zamki i zabytki. W pobliżu lotniska możesz zobaczyć:

 • fortecę w Modlinie,
 • Stare Miasto,
 • Kościół św. Anny,
 • Park Trzech Kultur.

Więcej informacji o lotnisku w Modlinie znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.