Przejdź do głównej zawartości

Port lotniczy Warszawa–Modlin (wmi)

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej taksówki lub autobusu z lotniska Port lotniczy Warszawa–Modlin? Czy chcesz dojechać z lotniska w Modlinie do centrum miasta, czy w drugą stronę, Uber Ci pomoże – naszą aplikację już znasz. Jednym kliknięciem zamów przejazd na lotnisko WMI i z powrotem.

Generała Wiktora Thommée 1a, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki, Poland
+48 22-315-18-80

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Port lotniczy Warszawa–Modlin

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Port lotniczy Warszawa–Modlin - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/08/09.

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

Odbiór z: Port lotniczy Warszawa–Modlin (WMI)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska WMI odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku Port lotniczy Warszawa–Modlin znajdziesz w aplikacji. Miejsca odbioru mogą różnić się w zależności od terminalu. Informacje o oznaczeniach miejsc odbioru dla wspólnych przejazdów znajdziesz też przy Port lotniczy Warszawa–Modlin.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku WMI zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Lotnisko WMI – wskazówki

Wi-Fi w porcie lotniczym Modlin

W terminalu portu lotniczego Warszawa–Modlin dostępne jest bezpłatne Wi-Fi.

Parkowanie w porcie lotniczym w Modlinie

W porcie lotniczym w Modlinie dostępne są parkingi krótko-, średnio- i długoterminowe. Działają całą dobę, a opłaty są pobierane automatycznie.

Port lotniczy w Modlinie – wymiana walut

Wszyscy pasażerowie mogą skorzystać z kantorów w głównym obszarze terminalu.

Najczęstsze pytania od pasażerów

  • Tak, możesz skorzystać z Ubera w porcie lotniczym w Modlinie.

  • Pasażerów portu lotniczego w Modlinie można odbierać na zewnętrznym parkingu hali przylotów. Miejsca odbioru mogą się różnić, dlatego należy sprawdzić miejsce odbioru w aplikacji po zamówieniu przejazdu.

  • Ceny przejazdów będą różniły się w zależności od długości przejazdu, lokalizacji, liczby dostępnych kierowców i innych czynników zewnętrznych. Skorzystaj z przydatnego kalkulatora opłat Ubera, aby sprawdzić szacunkowy koszt podróży.

  • Czas będzie zależał od liczby dostępnych kierowców, lokalizacji i liczby klientów.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Lotnisko WMI – informacje dla odwiedzających

Z Uberem łatwo dostaniesz się w każde miejsce w stolicy. Lotnisko WMI nie jest najbardziej ruchliwym lotniskiem w Warszawie, ale chętnie korzystają z niego osoby podróżujące do stolicy tanimi liniami lotniczymi. Znajduje się w centrum kraju, w pobliżu Wisły i lasów – zaledwie 40 kilometrów na północ od centrum Warszawy. Dojazd z centrum przy idealnych warunkach drogowych zajmuje około 35 minut. Mimo swoich niewielkich rozmiarów lotnisko w Modlinie obsługuje rocznie około dwóch i pół miliona pasażerów.

Terminale na lotnisku WMI

Terminal pasażerski na lotnisku w Modlinie ma dwa piętra i powierzchnię 13 380 metrów kwadratowych. Terminal ma ergonomiczną konstrukcję: jasno rozgraniczone strefy, między którymi pasażerowie mogą łatwo i wygodnie się poruszać. Dzięki wyraźnym oznaczeniom podróżni szybko docierają do wszystkich stref w terminalu.

Poczekalnia na lotnisku w Modlinie

Poczekalnia Skylounge na lotnisku w Modlinie znajduje się na półpiętrze terminalu. Podróżni mogą skorzystać z poczekalni za niewielką opłatą. Znajdą w niej gazety, czasopisma, przekąski, ciepłe i zimne napoje, napoje alkoholowe i inne. To idealne miejsce do relaksu lub pracy w oczekiwaniu na długi lot.

Restauracje na lotnisku w Modlinie

Restauracje są rozmieszczone po całym lotnisku WMI. Ich godziny otwarcia są różne. Możesz posilić się w nich albo – jeśli chcesz się rozbudzić lub podróżujesz wcześnie rano – kupić kawę. Restauracje znajdujące się zarówno w strefie ogólnodostępnej, jak i operacyjnej lotniska, oferują miejsca przy stolikach.

Sklepy na lotnisku w Modlinie

Na lotnisku w Modlinie są liczne sklepy bezcłowe. Kosmetyki i perfumy, ubrania i produkty do pielęgnacji, pamiątki na ostatnią chwilę i przybory niezbędne w podróży – wszystko to znajdziesz w obszarze publicznym lub w hali odlotów (dla krajów ze strefy Schengen i spoza niej).

Hotele na lotnisku w Modlinie

W niewielkiej odległości od lotniska w Modlinie jest kilka wygodnie urządzonych hoteli, część z nich dzieli od lotniska kilka minut. Do większości z nich można dojechać wahadłowym transportem na żądanie, jednak upewnij się w hotelu, czy za transfer z lotniska nie pobierane są opłaty. Możesz też zamówić przejazd z Uberem (wcześniejsza rezerwacja nie jest konieczna), aby dojechać do hotelu. Jeśli szukasz noclegu dalej od lotniska, sprawdź, jakie hotele znajdują się bliżej centrum.

Ciekawe miejsca w pobliżu

W Warszawie można znaleźć wiele miejsc o wartości historycznej i kulturowej: gotyckie kościoły w ścisłym centrum, a także średniowieczne zamki i zabytki. W pobliżu lotniska możesz zobaczyć:

  • fortecę w Modlinie,
  • Stare Miasto,
  • Kościół św. Anny,
  • Park Trzech Kultur.

Więcej informacji o lotnisku w Modlinie znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.