Przejdź do głównej zawartości

Port lotniczy Warszawa–Modlin (WMI)

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z portu lotniczego Warszawa–Modlin do centrum miasta, czy w odwrotnym kierunku, z Uberem dotrzesz do miejsca docelowego.

Generała Wiktora Thommée 1a, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki, Poland
+48 22-315-18-80

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Tap a button and get airport transportation at more than 500 major hubs.

Podróżuj jak u siebie

Let the app and your driver handle the details, so you don’t have to navigate an unfamiliar city.

Dzięki Uberowi poczujesz się jak w domu

Find your favorite features, including real-time pricing and cash-free payment, even if you’re in a new place.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

 • Comfort

  1-4

  Nowsze, wygodniejsze samochody

 • UberX z Przesłoną

  1-3

  Atrakcyjne cenowo i bezpieczne przejazdy w samochodach z przegrodą

 • Van

  1-6

  Wygodne przejazdy w przestronnych samochodach

 • Black

  1-4

  Przejazdy premium w luksusowych samochodach

1/5

Jak zamówić przejazd z Uberem z portu lotniczego Warszawa–Modlin?

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację i zamów przejazd. Wybierz opcję odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru znajdziesz w aplikacji. Oznakowanie może się również znajdować na terenie lotniska.

Spotkaj się z kierowcą

Go to your assigned pickup location as specified by the app. Please note, this location may not always be at your nearest exit. If you can’t find your driver, contact them through the app.

Lotnisko WMI – wskazówki

Wi-Fi w porcie lotniczym Modlin

W terminalu portu lotniczego Warszawa–Modlin dostępne jest bezpłatne Wi-Fi.

Parkowanie w porcie lotniczym w Modlinie

W porcie lotniczym w Modlinie dostępne są parkingi krótko-, średnio- i długoterminowe. Działają całą dobę, a opłaty są pobierane automatycznie.

Port lotniczy w Modlinie – wymiana walut

Wszyscy pasażerowie mogą skorzystać z kantorów w głównym obszarze terminalu.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Tak, możesz skorzystać z Ubera w porcie lotniczym w Modlinie.

 • Pasażerów portu lotniczego w Modlinie można odbierać na zewnętrznym parkingu hali przylotów. Miejsca odbioru mogą się różnić, dlatego należy sprawdzić miejsce odbioru w aplikacji po zamówieniu przejazdu.

 • Ceny przejazdów będą różniły się w zależności od długości przejazdu, lokalizacji, liczby dostępnych kierowców i innych czynników zewnętrznych. Skorzystaj z przydatnego kalkulatora opłat Ubera, aby sprawdzić szacunkowy koszt podróży.

 • Czas będzie zależał od liczby dostępnych kierowców, lokalizacji i liczby klientów.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Lotnisko WMI – informacje dla odwiedzających

Z Uberem łatwo dostaniesz się w każde miejsce w stolicy. Lotnisko WMI nie jest najbardziej ruchliwym lotniskiem w Warszawie, ale chętnie korzystają z niego osoby podróżujące do stolicy tanimi liniami lotniczymi. Znajduje się w centrum kraju, w pobliżu Wisły i lasów – zaledwie 40 kilometrów na północ od centrum Warszawy. Dojazd z centrum przy idealnych warunkach drogowych zajmuje około 35 minut. Mimo swoich niewielkich rozmiarów lotnisko w Modlinie obsługuje rocznie około dwóch i pół miliona pasażerów.

Terminale na lotnisku WMI

Terminal pasażerski na lotnisku w Modlinie ma dwa piętra i powierzchnię 13 380 metrów kwadratowych. Terminal ma ergonomiczną konstrukcję: jasno rozgraniczone strefy, między którymi pasażerowie mogą łatwo i wygodnie się poruszać. Dzięki wyraźnym oznaczeniom podróżni szybko docierają do wszystkich stref w terminalu.

Poczekalnia na lotnisku w Modlinie

Poczekalnia Skylounge na lotnisku w Modlinie znajduje się na półpiętrze terminalu. Podróżni mogą skorzystać z poczekalni za niewielką opłatą. Znajdą w niej gazety, czasopisma, przekąski, ciepłe i zimne napoje, napoje alkoholowe i inne. To idealne miejsce do relaksu lub pracy w oczekiwaniu na długi lot.

Restauracje na lotnisku w Modlinie

Restauracje są rozmieszczone po całym lotnisku WMI. Ich godziny otwarcia są różne. Możesz posilić się w nich albo – jeśli chcesz się rozbudzić lub podróżujesz wcześnie rano – kupić kawę. Restauracje znajdujące się zarówno w strefie ogólnodostępnej, jak i operacyjnej lotniska, oferują miejsca przy stolikach.

Sklepy na lotnisku w Modlinie

Na lotnisku w Modlinie są liczne sklepy bezcłowe. Kosmetyki i perfumy, ubrania i produkty do pielęgnacji, pamiątki na ostatnią chwilę i przybory niezbędne w podróży – wszystko to znajdziesz w obszarze publicznym lub w hali odlotów (dla krajów ze strefy Schengen i spoza niej).

Hotele na lotnisku w Modlinie

W niewielkiej odległości od lotniska w Modlinie jest kilka wygodnie urządzonych hoteli, część z nich dzieli od lotniska kilka minut. Do większości z nich można dojechać wahadłowym transportem na żądanie, jednak upewnij się w hotelu, czy za transfer z lotniska nie pobierane są opłaty. Możesz też zamówić przejazd z Uberem (wcześniejsza rezerwacja nie jest konieczna), aby dojechać do hotelu. Jeśli szukasz noclegu dalej od lotniska, sprawdź, jakie hotele znajdują się bliżej centrum.

Ciekawe miejsca w pobliżu

W Warszawie można znaleźć wiele miejsc o wartości historycznej i kulturowej: gotyckie kościoły w ścisłym centrum, a także średniowieczne zamki i zabytki. W pobliżu lotniska możesz zobaczyć:

 • fortecę w Modlinie,
 • Stare Miasto,
 • Kościół św. Anny,
 • Park Trzech Kultur.

Więcej informacji o lotnisku w Modlinie znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.