Please enable Javascript
Pereiti prie pagrindinio turinio

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę į ir iš San Jose Mineta International Airport

Įgyvendinkite dienos planus, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: San Jose Mineta International Airport. Užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio: vairuotojas jus nuveš bet kuriuo metu.

Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/09/29.

1:57 AM
open

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir keliaukite į ir iš daugiau kaip 600 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Būdai keliauti po šią vietovę

 • UberX

  1-4

  Nebrangios kelionės, skirtos tik jums

 • UberX Share

  1

  One seat only

 • „Comfort Electric“

  1-4

  Aukščiausios klasės netaršūs automobiliai

 • UberXL

  1-6

  Nebrangios kelionės iki 6 asmenų grupelėms

 • Comfort

  1-4

  Naujesni automobiliai, kuriuose yra daugiau erdvės kojoms

1/5

Paėmimas iš San Jose Mineta International Airport (SJC)

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą SJC oro uoste siūlomą transporto priemonę.

Vadovaukitės programėlėje teikiamais nurodymais.

Head outside and follow signs to the rideshare pickup area.

For Terminal A pickups, meet your driver outside of baggage claim at Stop 1. For Terminal B pickups, meet your driver on the traffic island at Stop 9.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į SJC oro uoste paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada būna prie artimiausio išėjimo. Vairuotojo vardas, automobilio valstybinis numeris ir automobilio spalva bus rodomi programėlėje. Prieš įlipdami, pasitikrinkite kelionės informaciją. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

San Chosė oro uostas Žemėlapis

San Chosė tarptautiniame oro uoste yra 2 terminalai: A terminalą ir B terminalą, kuriuos jungia kontroliuojamoji zona. A ir B terminaluose yra tarptautinių skrydžių atvykimo zonos.

San Chosė oro uosto žemėlapis

Aktualiausi keleivių klausimai

 • Taip. Bakstelėkite čia, jei norite peržiūrėti visų pasaulio oro uostų, kuriuose galima užsisakyti „Uber“ kelionę, sąrašą.

 • „Uber“ kelionės į (arba iš) SJC kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant užsakytos kelionės tipą, numatomus atstumą bei trukmę, mokesčius ir esamą kelionių paklausą.

  Prieš užsisakydami galite peržiūrėti numatomą kainą įvedę paėmimo ir atvykimo vietas pirmiau pateiktame „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje. Tada užsakydami kelionę programėlėje matysite faktinę kainą, apskaičiuotą atsižvelgiant į veiksnius realiuoju laiku.

 • Paėmimo vietos gali priklausyti nuo užsakytos kelionės tipo ir oro uosto dydžio. Vadovaukitės programėlėje pateiktomis instrukcijomis, nurodančiomis, kur pasitikti vairuotoją. Taip pat galite ieškoti ženklų, nurodančių, kaip patekti į oro uosto bendrų kelionių zonas.

  Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę.

Daugiau informacijos

 • Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

  Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

 • Keliaujate į kitą oro uostą?

  Keliaukite į ir iš 600 viso pasaulio oro uostų.

1/2

San Jose Mineta International Airport visitor information

San Jose Mineta International Airport (SJC) is the fastest-growing airport in the US based on passenger numbers, serving more than 12.5 million passengers annually. Located about 4 miles (6 kilometers) from downtown San Jose, the airport is about an 8-minute drive away in ideal road and traffic conditions.

San Jose Airport terminals

SJC Airport is divided into 2 terminals, A and B, with a total of 36 boarding gates across both terminals. San Jose Airport lounges can be found in Terminal A. You can plan your trip using the information below.

SJC Terminal A

 • Air Canada
 • American
 • Delta
 • Hawaiian
 • JetBlue
 • Spirit
 • United
 • Volaris
 • The Club at SJC

SJC Terminal B

 • Alaska
 • British Airways
 • Southwest
 • ZIPAIR

SJC international terminal

Boarding for San Jose Airport international flights are handled at Terminal A. SJC Airport offers nonstop flights to numerous international destinations.

Dining at San Jose Airport

Travelers can choose from multiple dining options at SJC, including fast-food chains, bars, and restaurants with table service. San Jose Airport food and beverages can be purchased across both terminals.

Getting around San Jose Airport

Travelers at SJC can use inter-terminal shuttles. The San Jose Airport shuttles make a continuous loop of Terminal A, Terminal B, and the parking lots. Shuttles depart every 7 to 10 minutes from each terminal, the rental car center, and Daily Lot 4.

Things to do at San Jose Airport

SJC hosts an art program that reflects the region’s role as a global center of technology and innovation. Artwork is located in the Terminal B arrivals hall, the South Concourse, and the mezzanine. San Jose Airport offers multiple shopping locations across both terminals, including stores selling cosmetics, jewelry, and electronics.

Hotels near San Jose Airport

Whether you have a layover or an overnight flight delay, or you need a place to stay for a visit near SJC, there are more than 25 hotels and accommodations nearby.

Points of interest near San Jose Airport

 • Guadalupe River Park and Gardens
 • Mexican Heritage Plaza
 • San Jose’s history and tech museums

Find more information about San Jose Airport here.

Facebook
Instagram
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Nuolaida siūloma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Galimybė pasinaudoti akcija ribota. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.