Please enable Javascript
Pereiti prie pagrindinio turinio

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę į ir iš Londono Sičio oro uostas

Įgyvendinkite dienos planus, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Londono Sičio oro uostas. Užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 90 dienų iki skrydžio: vairuotojas jus nuveš bet kuriuo metu.

Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/10/04.

2:27 PM
open

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir keliaukite į daugiau kaip 700 svarbiausių oro uostų ar iš jų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Būdai keliauti po šią vietovę

 • Uber Pet

  1-3

  Ride with your pet

 • Uber Exec

  1-4

  High end cars with top-rated drivers

 • LUX

  1-4

  Prabangūs automobiliai su aukščiausio lygio vairuotojais

 • Green

  1-4

  Tvarumo principus atitinkančios kelionės elektriniais automobiliais

 • Comfort

  1-4

  Naujesni automobiliai, kuriuose yra daugiau erdvės kojoms

 • UberXL

  1-6

  Nebrangios kelionės iki 6 asmenų grupelėms

 • UberX

  1-4

  Prieinamos kasdienės kelionės

1/7

Paėmimas iš Londono Sičio oro uostas (LCY)

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą transporto priemonę, kuri prieinama LCY oro uoste.

Vadovaukitės programėlėje teikiamais nurodymais.

Informacija apie paėmimo vietas Londono Sičio oro uostas bus rodoma programėlėje. Paėmimo vieta gali būti įvairi, tai priklauso nuo terminalo. Paėmimo vietą gali nurodyti ir specialūs bendrų kelionių automobiliu vietų ženklai, esantys Londono Sičio oro uostas.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į LCY oro uoste paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada būna prie artimiausio išėjimo. Vairuotojo vardas, automobilio valstybinis numeris ir automobilio spalva bus rodomi programėlėje. Prieš įlipdami, pasitikrinkite kelionės informaciją. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Aktualiausi keleivių klausimai

Daugiau informacijos

 • Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

  Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

 • Keliaujate į kitą oro uostą?

  Išlaipinimas i paėmimas iš daugiau kaip 700 viso pasaulio oro uostų.

1/2

Londono Sičio oro uosto terminalai: lankytojų informacija

„Uber“ yra puikus pasirinkimas keleiviams, kurie atvyksta į Londono Sičio oro uostą (LCY) arba iš jo išvyksta. LCY oro uoste per metus aptarnaujami 5 milijonai keleivių, o daugiausia organizuojama verslo kelionių į Europą.

LCY terminalai

Londono Sičio oro uostas yra gana nedidelis, palyginus su kitais žinomesniais Londono oro uostais, pvz., Hitrou, Gatviko ir Stanstedo oro uostais. Jame yra tik vienas keleivių terminalas, padalytas į 2 aukštus. Apatiniame aukšte įrengti registracijos stalai ir kelios aptarnavimo patalpos, o viršutiniame aukšte rasite parduotuvių, laukiamųjų, barų ir daug restoranų. Toliau nurodytos kelios oro linijos, organizuojančios skrydžius iš LCY oro uosto.

 • Alitalia
 • British Airways
 • British Airways operated by SUN-AIR
 • CityJet
 • Flybe
 • KLM
 • Lufthansa
 • Luxair
 • SWISS
 • TAP Air Portugal

LCY oro uosto restoranai

Londono Sičio oro uoste galite rasti daug restoranų, kavinių ir barų – tiek prieš saugos patikrinimo punktą, tiek jį praėję. Todėl nesvarbu, ar norite šviežių patiekalų, ar išsineštinio greitojo maisto, išsirinkti vietą pavalgyti yra labai lengva.

Atvykimas į LCY

LCY oro uostas yra 10 kilometrų (6 mylių) atstumu į rytus nutolęs nuo Londono centro ir tik 5 kilometrų (3 mylių) atstumu nutolęs nuo „Canary Wharf“, todėl tai yra vienas lengviausiai pasiekiamų miesto oro uostų. Žmonės, keliaujantys į LCY oro uostą arba iš jo, gali rinktis iš daugybės transporto paslaugų, o Londono centras nutolęs tik 30 minučių kelio atstumu. „Docklands Light Railway“ (DLR) yra pagrindinis viešojo transporto paslaugų teikėjas, taip pat į oro uostą ir iš jo važiuoja daug autobusų. Keliaujantys į Londono LCY oro uostą automobiliu, jį gali statyti automobilių stovėjimo aikštelėse; „Uber“ taip pat yra puikus pasirinkimas. Jei planuojate statyti automobilį oro uoste, rekomenduojame užsisakyti vietą iš anksto.

LCY parduotuvės

Nuo smulkių kelionių aksesuarų iki prabangių suvenyrų – LCY oro uoste platus parduotuvių pasirinkimas. Be to, Londono Sičio oro uosto neapmokestintų prekių parduotuvės, kurias rasite išvykimo zonoje perėję per saugos patikrinimo punktą, yra puiki vieta įsigyti mažmožių prieš ilgą skrydį, nesvarbu, ar ieškote prabangių laikrodžių, ar kokybiškų kosmetikos produktų.

Valiutos keitimas LCY oro uoste

LCY oro uoste rasite valiutos keityklų, taip pat galite iš anksto užsisakyti valiutos arba išankstinio mokėjimo kortelę ir po 4 valandų ją atsiimti.

LCY oro uosto viešbučiai

Šalia LCY oro uosto yra 10 viešbučių, todėl žmonėms, norintiems apsistoti netoliese, suteikiamas puikus apgyvendinimo paslaugų pasirinkimas. Be to, netoli esančiame Londono centre galima rasti daug aukštesnės klasės ir pigių viešbučių, puikiai tinkančių tarnybos reikalais keliaujantiems specialistams. Daugelyje viešbučių įrengti keliaujantiems specialistams skirti verslo centrai ir posėdžių salės.

Lankytinos vietos šalia LCY oro uosto

LCY oro uostas yra netoli „Canary Wharf“, pagrindinio Londono finansų rajono, todėl jį lengva pasiekti iš kitų Londono vietų – jei laukiate skrydžio ir turite pakankamai laiko apsižvalgyti. Toliau nurodyti keli iš geriausių lankytinų objektų, esančių teritorijoje už kelių mylių nuo Grinvičo.

 • Laivybos muziejus „Cutty Sark“
 • Grinvičo parkas
 • Nacionalinis laivybos muziejus
 • Karališkoji observatorija

Daugiau informacijos apie LCY oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacija iš „Uber“ nekontroliuojamų trečiųjų šalių svetainių, kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Su „Uber“ arba jos operacijomis tiesiogiai nesusijusi informacija šiame puslapyje pateikiama tik informaciniais tikslais ir ja jokiu būdu negalima remtis ar ją suprasti ir interpretuoti kaip tiesiogiai ar netiesiogiai išreikštą garantiją dėl šiame dokumente pateiktos informacijos. Skirtingose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos taip pat skiriasi.