Please enable Javascript
Pereiti prie pagrindinio turinio

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę į ir iš Stambulo tarptautinis oro uostas

Įgyvendinkite dienos planus, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Stambulo tarptautinis oro uostas. Užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 90 dienų iki skrydžio: vairuotojas jus nuveš bet kuriuo metu.

Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/10/02.

10:47 PM
open

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir keliaukite į daugiau kaip 700 svarbiausių oro uostų ar iš jų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Būdai keliauti po šią vietovę

 • Courier

  1-4

  Siųskite ir gaukite paketus

 • Large Taxi

  1-8

  Kaina pagal taksi skaitiklį, mokama grynaisiais arba kredito kortele

 • CloneTaxiYellow

  1-4

  Kaina pagal taksi skaitiklį, mokama grynaisiais arba kredito kortele

 • Geltonasis taksi

  1-4

  Kaina pagal taksi skaitiklį, mokama grynaisiais arba kredito kortele

 • Turquoise Taxi

  1-4

  Kaina pagal taksi skaitiklį, mokama grynaisiais arba kredito kortele

1/5

Paėmimas iš Stambulo tarptautinis oro uostas (IST)

Atsidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę

Kai būsite pasiruošę, atsidarykite „Uber“ programėlę ir užsisakykite kelionę į reikiamą vietą. Įvertinę savo grupės dydį ir turimo bagažo kiekį, pasirinkite tinkamą transporto priemonę, kuri prieinama IST oro uoste.

Vadovaukitės programėlėje teikiamais nurodymais.

Informacija apie paėmimo vietas Stambulo oro uostas bus rodoma programėlėje. Paėmimo vieta gali būti įvairi, tai priklauso nuo terminalo. Paėmimo vietą gali nurodyti ir specialūs bendrų kelionių automobiliu vietų ženklai, esantys Stambulo tarptautinis oro uostas.

Pasitikite vairuotoją

Eikite į IST oro uoste paskirtą paėmimo vietą, kuri nurodyta programėlėje. Atminkite, kad ši vieta ne visada būna prie artimiausio išėjimo. Vairuotojo vardas, automobilio valstybinis numeris ir automobilio spalva bus rodomi programėlėje. Prieš įlipdami, pasitikrinkite kelionės informaciją. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • „Uber“ veikia ir Stambulo oro uoste, todėl jūs galite užsisakyti patogią ir kelionę ten, kur jums reikia.

 • Norėdami rasti savo paėmimo vietą, užsakę kelionę patikrinkite „Uber“ programėlę.

 • Net jei kelionės atstumas nedidelis, „Uber“ kelionių iš Stambulo oro uosto ir į jį kainos vis tiek gali priklausyti nuo laiko, eismo ir kitų veiksnių. Apytikslę kelionės kainą galite pamatyti „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje.

 • Paėmimo laikas priklauso nuo dienos meto, dirbančių vairuotojų skaičiaus ir kt.

Daugiau informacijos

 • Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

  Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

 • Keliaujate į kitą oro uostą?

  Išlaipinimas i paėmimas iš daugiau kaip 700 viso pasaulio oro uostų.

1/2

Istanbul International Airport visitor information

„Uber“ yra puikus pasirinkimas keleiviams, kurie atvyksta į Stambulo oro uostą arba iš jo išvyksta. IST oro uostas yra didžiausias oro uostas Turkijoje pagal keleivių skaičių ir antras didžiausias oro uostas visame pasaulyje pagal tiesioginių skrydžių krypčių skaičių. Iš Stambulo miesto centro IST oro uostą automobiliu galima pasiekti per 40 minučių, todėl šis oro uostas puikiai tinka skrendantiems į Stambulą arba iš jo. Keleiviai, neturintys automobilio, Stambulo tarptautinį oro uostą gali lengvai pasiekti keliaudami metro, autobusu, maršrutiniu taksi arba „Uber“.

Stambulo oro uosto terminalai

Atatiurko oro uoste yra 2 keleivių terminalai: vietinių skrydžių terminalas ir tarptautinių skrydžių terminalas. Kaip galima tikėtis, vietinių skrydžių terminale vykdomi skrydžiai Turkijos viduje, o tarptautinių skrydžių terminale – tarptautiniai ir tarpžemyniniai skrydžiai. Abu terminalai yra sujungti, todėl keleivių judėjimas tarp Stambulo tarptautinio oro uosto terminalų yra ganėtinai paprastas, palyginus su kai kuriais kitais tokio dydžio oro uostais. „Wi-Fi“ galima naudotis abiejuose terminaluose; taip pat visame oro uoste galite rasti mobiliųjų įrenginių įkrovimo vietų.

Vietinių skrydžių terminalas

 • „Turkish Airlines“
 • „Primeclass Lounge“

Tarptautinių skrydžių terminalas

 • „Air France“
 • „Emirates“
 • Kiti tarpžemyniniai ir tarptautiniai skrydžiai
 • „HSBC Premier Lounge“

Maistas Stambulo oro uoste

Nuo šviežio tradicinio turkiško maisto iki greitojo maisto užkandinių – IST oro uoste galite rinktis iš daugybės skirtingų restoranų. Nesvarbu, ar norite pavalgyti savitarnos restorane, ar tiesiog pageidaujate greitai užkąsti – išsirinkti galės net ir išrankiausi keliautojai.

Judėjimas Stambulo oro uoste

Vietinių skrydžių ir tarptautinių skrydžių terminalai yra labai arti vienas kito, todėl iš vieno terminalo galite greitai patekti į kitą terminalą pėsčiomis. Žinoma, jei skubate, galite pasinaudoti judamaisiais takais.

Ką galima nuveikti Stambulo oro uoste

Pagrindinė Stambulo oro uosto pramoga – puiki apsipirkimo zona, kurioje rasite neapmuitintų prekių parduotuves ir senąjį turgų, siūlantį autentiškų turkiškų prekių: prieskonių, stiklo dirbinių, papuošalų... Stambulo oro uosto neapmuitintų prekių parduotuvėse rasite platų suvenyrų, alkoholio, kosmetikos, kvepalų ir konditerijos gaminių pasirinkimą, todėl tai yra puiki vieta išsirinkti lauktuvių draugams ir šeimos nariams. Čia taip pat galite apsilankyti SPA arba pasimėgauti masažu  – tai puikus būdas atsipalaiduoti prieš skrydį. Kai kuriuose aukštos klasės poilsio kambariuose taip pat galima pasinaudoti dušu.

Viešbučiai netoli Stambulo oro uosto

Vieną viešbutį rasite pačiame Stambulo tarptautiniame oro uoste, o daugybė kitų viešbučių yra įrengti netoliese, todėl jų paslaugos puikiai tinka žmonėms, kurie į oro uostą turi atvykti anksti ryte. Nors dažniausiai šie viešbučiai teikia įprastas verslo keliautojams paslaugas, turi posėdžių sales, restoranus ir sporto sales, rekomenduojame viešbučio svetainėje pasitikrinti, ar viešbutis tikrai siūlo visas jums reikalingas paslaugas.

Lankytinos vietos šalia Stambulo oro uosto

Kaip ir galima tikėtis keliaujant į Stambulą, netoli IST oro uosto yra keletas lankytinų istorinių vietų, pavyzdžiui:

 • Mėlynoji mečetė
 • Galatos bokštas
 • Didysis turgus
 • Sofijos soboras
 • Topkapio rūmai

Daugiau informacijos apie Stambulo tarptautinį oro uostą rasite čia.

Šiame puslapyje pateikiama informacija iš „Uber“ nekontroliuojamų trečiųjų šalių svetainių, kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Su „Uber“ arba jos operacijomis tiesiogiai nesusijusi informacija šiame puslapyje pateikiama tik informaciniais tikslais ir ja jokiu būdu negalima remtis ar ją suprasti ir interpretuoti kaip tiesiogiai ar netiesiogiai išreikštą garantiją dėl šiame dokumente pateiktos informacijos. Skirtingose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos taip pat skiriasi.