Пропустить и перейти к основному содержимому
Uber

Сообщите нам свое местонахождение

Введите название ближайшего города, чтобы мы могли отобразить правильную информацию по вашему региону

Функція вибору типу поїздки в системі Uber

У додатку ви маєте змогу обрати типи поїздок, які бажаєте отримувати під час перебування на лінії - uberX, uberSELECT, uberVAN (uberXL), uberBLACK в залежності від того, до якої категорії підходить ваш автомобіль. З вимогами до автомобілів, які підходять для виконання кожного типу поїздок, можна ознайомитись за посиланням.

Зверніть увагу, запуск нової функції відбувається поступово, деякі водії можуть не бачити опцію фільтру поїздок у додатку. У такому випадку рекомендуємо оновити додаток до актуальної версії та очікувати на зміни у додатку.

Як скористатися новою функцією?

Перед тим, як виходити на лінію, необхідно перейти в розділ "Обліковий запис" та обрати автомобіль, на якому ви плануєте здійснювати поїздки.

Щоб скористатися опцією вибору типу поїздок:

  1. Натисніть на значок Меню ☰ у верхньому кутку екрана
  2. Натисніть на значок білої шестерні (меню налаштувань) в правому верхньому кутку екрана
  3. Оберіть типи поїздок, які ви бажаєте отримувати під час перебування на лінії. Цей вибір впливатиме на кількість поїздок, які ви будете отримувати
  4. Щоб скинути налаштування вибору і знову отримувати всі типи поїздок, натисніть "Скинути"

Зверніть увагу, коли ви перебуваєте на лінії і для обраного авто доступна опція вибору типу поїздки, у верхній частині екрану ви будете бачити повідомлення “Фільтрувати поїздки”. Натиснувши на нього ви також зможете перейти в налаштування параметрів поїздок та обрати бажаний тип замовлень.

Відповіді на поширені запитання:

  • Мій автомобіль має 6 і більше пасажирських місць, але я не отримую замовлення на uberVAN. Як я можу підключити своє авто до такого типу поїздок?

Якщо ваш автомобіль має 6 і більше пасажирських місць, обладнаних пасками безпеки, і у вас не відображається опція вибору типу поїздок uberVAN (uberXL), вам необхідно написати запит до служби підтримки за посиланням.

  • Чи потрібно для отримання замовлень тільки uberSELECT/тільки uberVAN обирати автомобіль із позначкою “*” після номерного знаку?

Ні. Для вибору здійснення поїздок лише uberSELECT чи лише uberVAN вам більше не потрібно обирати автомобіль зі спеціальною позначкою “*” після номерного знаку. Відтепер для вас буде доступна функція фільтру типів поїздок.

  • Мій автомобіль проходив перевірку та наразі знаходиться в категорії uberBLACK. Автомобіль в списку відображається із позначкою “+” після номерного знаку. Чи потрібно мені змінювати налаштування у фільтрі поїздок після вибору авто із позначкою “+”?

Так. Для того, щоб отримувати замовлення uberBLACK, вам необхідно обрати автомобіль із позначкою “+” після номерного знаку та обрати тип поїздок uberBLACK у режимі фільтру.

  • В мене немає опції вибору типу поїздок. У чому може бути причина?

Якщо ваш автомобіль відповідає вимогам лише для виконання поїздок uberХ, опція вибору типу поїздок не буде вам доступна у додатку.

Навчальні матеріали для водіїв

ПЕРЕЙТИ