Пропустить и перейти к основному содержимому
Uber

Сообщите нам свое местонахождение

Введите название ближайшего города, чтобы мы могли отобразить правильную информацию по вашему региону

Выбрать язык

Pigesni „Neste“ degalai „Uber“ partneriams

Norime, kad bendradarbiavimas su „Uber“ jums būtų kuo naudingesnis. Degalai yra didelė išlaidų dalis, tad „Neste“ visiems aktyviems „Uber“ partneriams siūlo patrauklią nuolaidą.

Kaip tai veikia

1

Užsiregistruokite

Paskambinkite telefonu +370 5 212 3357 arba parašykite el. laišką adresu korteles@neste.com ir pažymėkite, kad esate „Uber“ partneris.

2

Užsisakykite

Kreditinę arba išankstinio mokėjimo už degalus kortelę. Gausite ją paštu.

3

Įsipilkite degalų

Nuolaida kitą dieną grįš į jūsų sąskaitą, o mėnesio gale gausite sąskaitą-faktūrą.

Pasiūlymas

  • 6.50 ct nuolaida kiekvienam litrui bet kurios rūšies degalų. Visas „Uber“ partnerių per mėnesį nuperkamų degalų kiekis skaičiuojamas kartu. Kuo daugiau visi partneriai per mėnesį kartu nupirks degalų, tuo didesnė nuolaida litrui degalų bus taikoma.

  • Aktyvūs „Uber“ partneriai gali gauti ne tik išankstinio mokėjimo (debetines), bet kreditines mokėjimo už degalus korteles. Tai reiškia, kad už įsipiltus degalus galite sumokėti kito mėnesio 15 d., po to, kai gausite mokėjimus už atliktas keliones. Jums tereikia užpildyti šią anketą, o „Neste“, patikrinus kredito istoriją, praneš apie šios kortelės suteikimą.

  • „Neste“ mokėjimo kortelėmis galite atsiskaityti prie degalinių esančiose plovyklose. Apmokėjimą už plovimą reikia patvirtinti ne surenkant kortelės PIN kodą, o parašu. Plovyklos operatorius turi teisę sutikrinti parašus ant plovyklos kvito bei jūsų „Neste“ mokėjimo kortelės.

  • Su kortele taip pat galite gauti nuolaidą „Švaros brolių“ plovyklose.

Turite daugiau klausimų?

Apsilankykite pagalbos skyrelyje