Пропустить и перейти к основному содержимому
Uber

Сообщите нам свое местонахождение

Введите название ближайшего города, чтобы мы могли отобразить правильную информацию по вашему региону

Выбрать язык

Partnerių-vairuotojų istorijos

Pasakojimai iš pirmų lūpų

„Uber“ subūrė ne vieną šimtą partnerių-vairuotojų. Kaip juos priima pavėžėjimo paslauga besinaudojantys klientai? Prie „Uber“ prisijungę partneriai-vairuotojai vardina platformos privalumus ir džiugiai pasakoja, apie klientų reakcijas, kurios kiekvieną kartą motyvuoja sėsti už automobilio vairo.

Albertas

Teikti pavėžėjimo paslaugos 62 metų lietuvis Albertas neketino. Tačiau teko to imtis, kai jis, patyręs inžinierius, ne vienus metus dirbęs svetur, tėvynėje nerado darbo pagal specialybę. Dabar jis jau neketina paleisti automobilio vairo iš savo rankų.

Daiva

Daiva ilgai dirbo aktyvų darbą versle, tačiau nusprendė tai palikti ir prisidėti prie socialinio projekto bei pradėti vairuoti su „Uber“. Ji džiaugiasi lanksčiu darbo grafiku bei tuo, kad gali prisitaikyti prie savo užimtumo ir norų.

Viktorija

Susiviliojo lankstumu, dabar džiaugiasi įdomiais keleiviais. Paklausta, kokia kelionė su „Uber“ įsiminė labiausiai, partnerė-vairuotoja Viktorija sako, kad dainininko Vaido Baumilos pavėžėjimas. „Jį vežant įstrigome kamštyje, tad kelionė buvo netrumpa – per tą laiką labai išsikalbėjome, susipažinome, buvo tikrai smagu pamatyti jį iš arčiau. Bet ne tik su Vaidu kelionė buvo tokia – toks jausmas, kad „Uber“ tikrai važinėja labai draugiški, išsilavinę, įdomūs žmonės, kurie daug šypsosi, šneka su tavimi“, – sako mergina.

Prisijungti prie pavėžėjimo paslaugas teikiančios bendrovės „Uber“ Viktoriją paskatino jos vaikinas. Darbo sąlygos lanksčios, galima dirbti, kada patogu ir kada norisi, tad merginai tai pasirodė patrauklu. Šiandien važinėjimą su „Uber“ ji sėkmingai derina su kitu darbu, kur dirba keturias dienas iš eilės, o kitas keturias turi laisvas, tad dvi iš jų skiria keleivių pavėžėjimui. „Kada norisi, tada ir dirbu. Labai patogu, kad prisijungusi galiu būti bet kada, tad kai man reikia susitvarkyti asmeninius reikalus, pavyzdžiui, valandai nuvažiuoti į parduotuvę, atsijungiu nuo sistemos ir drąsiai tai darau“, – „Uber“ lankstumu džiaugiasi Viktorija.

„Aišku, pradžioje bijojau, tačiau vos pradėjusi važinėti nusiraminau, nes visi klientai labai kultūringi, net ir tie, kurie naktį grįžta iš klubų, – sako Viktorija. – Žinoma, pradžioje dalis jų nustemba prie vairo pamatę merginą, tačiau vėliau džiaugiasi, kalbina, klausia, kaip čia atsidūriau. Merginos, kurias vežu, tai labai džiaugiasi – juk su kita mergina gali nuoširdžiai pasikalbėti apie darbą, apie pomėgius, laisvalaikį. Tas labai smagu.“

Taisija

Taisija su šypsena pasakoja, kaip išsikvietę „Uber“ žmonės nustemba prie vairo išvydę pensinio amžiaus moterį. „Man labai patinka vairuoti, tad vaikai, norėdami mane palaikyti, padovanojo automobilį tam, kad važinėdama prasiblaškyčiau. Tada visai atsitiktinai į rankas papuolė straipsnis apie „Uber“ atėjimą į Lietuvą ir pagalvojau, kodėl gi nepabandžius. Juk tuo metu kaip tik ieškojau, kaip užimti savo vakarus“, – pasakoja Taisija.

Iš pradžių ji žmones pavėžėdavo po darbo valandų – nuo ketvirtos iki septintos ar aštuntos. Vėliau įsidrąsino vairuoti ir iki vienuoliktos valandos vakaro, o šiandien moteris drąsiai priima pavėžėjimo užsakymus ir naktį bei savaitgaliais. „Naktį mažai mašinų, važiuoja daug žmonių, tad nuolat judi iš centro, tada kažkur, tada vėl į centrą – visiškai neprailgsta. Tačiau niekados nesijaučiu nesaugiai, nes čia nėra grynųjų pinigų, tad nebaisu, kad apiplėš. Be to, važiuoja tikrai geranoriški žmonės, daug jaunimo.

Pavyzdžiui, dirbau naujų metų naktį ir nesutikau nė vieno prisigėrusio žmogaus. Buvo šiek tiek išgėrusių, bet visiškai girtų – ne“, – dalinasi moteris. Taisija sako, kad bendravimas su „Uber“ klientais tikra atgaiva. Nors iš pradžių jie nustemba pamatę moterį už vairo, tačiau vėliau mielai bendrauja, klausinėja, kaip atėjo į „Uber“ ir ar patinka. Moteris juokiasi, kad sykį ji vežė jos anūkų amžiaus vaikinus. Vienas jų, 16 – 17 metų amžiaus jaunuolis, pamatęs ją negalėjo patikėti: „Jis man tada ir sako, kad čia jo pirmoji kelionė „Uber“, viskas nauja, modernios technologijos, o čia atvažiuoja… Močiutė! Tačiau vėliau jis man pasakė, kad ir jo mama galėtų čia dirbti, nes tai tikrai puiki patirtis.“

„Šilta, gera „ant dūšios“ pavėžėjus žmogų, pabendravus, – sako Taisija. – Visi tikrai geranoriški, būna, kad net pataria, kuris maršrutas geresnis. Pati nekalbu angliškai ir, kai pasakau tai su manimi važiuojantiems užsieniečiams, visi jie mane ramina, kad „no problem“. Paveži žmones, o jie tau dėkoja lyg paslaugą padarius, juokauja, kad jiems aš primenu jų mamą.“ Po kiekvieno keleivio sako wow!

Vairuokite jau netrukus

Pradėti labai lengva

1

Registruokitės internete

Papasakokite apie save ir savo automobilį.

2

Įkelkite dokumentus

Įkelkite vairuotojo pažymėjimą, automobilio dokumentus ir kitą svarbią informaciją reikalingą partnerių-vairuotojų peržiūrai.

3

Atsisiųskite programėlę ir vairuokite

Kai patvirtinsime, jog galite pradėti vairuoti su „Uber“, pasirūpinsime, kad sėkmingai pradėtumėte naująją veiklą.

Turite daugiau klausimų?

Apsilankykite pagalbos skyrelyje