Перейти до основного вмісту

Фресно. Замовляйте поїздку. Вирушайте. Подорожуйте.

Фресно: вибір поїздки

  • UberX

    1-3

  • UberXL

    1-5

1/2

Різні міста – один додаток

Докладніше

Сприяння розвитку міст

Uber Movement

Безпека на дорозі

Підтримка міст

Uber не дозволяє вживати алкогольні напої й наркотичні речовини водіям, які використовують додаток Uber. Якщо ви вважаєте, що ваш водій перебуває під дією наркотиків або алкоголю, попросіть його негайно припинити поїздку.

З власників комерційних транспортних засобів можуть стягуватися додаткові податки, передбачені законами певного штату, сума яких може перевищувати розмір дорожнього збору.

Після завершення поїздки ви можете оцінити її й залишити відгук у додатку Uber, надіславши листа на адресу customercomplaints@uber.com, відвідавши веб-сайт help.uber.com або зателефонувавши за номером 800-664-1378.

Крім того, ви можете звернутися в Комісію з питань діяльності комунальних служб у Каліфорнії, зателефонувавши за номером 800-894-9444 або надіславши листа на адресу CIU_intake@cpuc.ca.gov.

У Каліфорнії згідно з вимогами Комісії з питань діяльності комунальних служб забороняється перевозити неповнолітніх без супроводу дорослих під час поїздок, замовлених у додатку Uber. Пам’ятайте, що в Каліфорнії обліковий запис Uber можуть зареєструвати лише особи, яким виповнилося принаймні 18 років. Якщо ви вважаєте, що клієнт неповнолітній, попросіть його показати документи й повідомте, що будете змушені скасувати поїздку, якщо йому не виповнилося 18 років. Крім того, ви можете повідомити про замовлення на перевезення неповнолітніх без супроводу, надіславши відгук у додатку.