Перейти до основного вмісту

Дюссельдорф. Замовляйте поїздку. Вирушайте. Подорожуйте.

З Uber легко спланувати поїздку в Дюссельдорфі або Дуйсбурзі. Порівняйте способи пересування містом і дізнайтеся, де вирує життя.

Кудись вирушаєте? Перегляньте всі міста, де є Uber.

Забронюйте поїздку з Uber заздалегідь у Dusseldorf

Завершіть свої плани сьогодні, зарезервувавши поїздку з Uber у цьому місті () Dusseldorf. Замовте поїздку щонайбільше за 30 днів заздалегідь у будь -який день року.
Місце призначення
Виберіть дату й час

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/05/10.

Дюссельдорф: вибір поїздки

 • UberX

  1-3

  Доступні поїздки на кожен день

 • Green

  1-3

  доступні щоденні поїздки без викидів вуглецю

 • ТАКСІ

  1-3

  Таксі, які не треба ловити

1/3

Різні міста – один додаток

Користуйтеся в подорожі тими самими перевагами, що й удома, зокрема функціями безпеки, як-от цілодобовою підтримкою, GPS-відстеженням і екстреною допомогою.

Сприяння розвитку міст

Наші стосунки з вами можуть початися з одного натискання кнопки, але співпраця з містами вимагає більше зусиль. Ми прагнемо показати, як можна підвищувати якість життя й розбудовувати комфортні, раціональні міста майбутнього.

Uber Movement

Ми надаємо доступ до анонімних даних відділам містобудування й місцевим органам влади, щоб вони могли приймати обґрунтовані рішення з розвитку інфраструктури й громадського транспорту.

Безпека на дорозі

Заохочуючи людей робити правильний вибір, ми запобігаємо водінню в нетверезому стані, а отже, робимо дороги безпечнішими для всіх.

Підтримка міст

Зменшення обсягу викидів вуглецю й поліпшення громадського транспорту – завдяки співпраці з місцевими органами влади ми робимо міста зручнішими.

Uber не дозволяє вживати алкогольні напої й наркотичні речовини водіям, які використовують додаток Uber. Якщо ви вважаєте, що ваш водій перебуває під дією наркотиків або алкоголю, попросіть його негайно припинити поїздку.

З власників комерційних транспортних засобів можуть стягуватися додаткові податки, передбачені законами певного штату, сума яких може перевищувати розмір дорожнього збору.

Uber спрямовує ваше замовлення на поїздку виключно ліцензованому оператору комерційного транспортного засобу. Усі наявні транспортні засоби відповідають вимогам PBefG та BOKraft. Усі водії мають посвідчення для поїздок на транспортних засобах для комерційних перевезень. Кожну поїздку застраховано полісом оператора.