Перейти до основного вмісту

Міжнародний аеропорт Піттсбург (pit)

Шукаєте альтернативу традиційному шатлу Аеропорт Піттсбург чи таксі? Куди би ви не прямували – з аеропорту Піттсбурга до зоопарку або з центру міста в аеропорт PIT, – ви завжди можете розраховувати на добре знайомий вам додаток Uber. Замовте поїздку до або з аеропорту PIT одним натисненням кнопки.

1000 Airport Boulevard, Піттсбург, PA 15231
+1 412-472-3525

Заздалегідь зарезервуйте поїздку з Uber (Міжнародний аеропорт Піттсбург)

Виконайте все заплановане на сьогодні, зарезервувавши поїздку з Uber до аеропорту Міжнародний аеропорт Піттсбург. Замовте поїздку щонайбільше за 30 днів до рейсу в будь-який час і день року.
Місце призначення
Виберіть дату й час

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/04.

Резерв може бути недоступним у вашому місці посадки

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку та замовте поїздку з більш ніж 500 основних аеропортів.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Варіанти поїздок у районі

 • UberX

  1-4

  Доступні поїздки на кожен день

 • Comfort

  1-4

  Новіші автомобілі з більшим простором для ніг

 • UberXL

  1-6

  Доступні поїздки до 6 пасажирів

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/5

Посадка: Аеропорт Піттсбург (PIT)

Щоб замовити поїздку, відкрийте додаток

Коли будете готові, відкрийте додаток Uber і замовте поїздку до місця призначення. Виберіть варіант поїздки для аеропорту PIT відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Вихід із зони отримання багажу

Ви отримаєте вказівки щодо місць посадки в аеропорту Піттсбурга безпосередньо в додатку. Біля 4-го виходу знайдіть фіолетову зону для комерційних перевезень.

Чекайте на водія

Прямуйте до зазначеного в додатку місця посадки в аеропорту PIT. Зверніть увагу: місце посадки не завжди розташоване поруч із найближчим виходом. У додатку буде вказано ім’я водія, номерний знак і колір автомобіля. Перевірте відомості про поїздку, перш ніж сісти в автомобіль. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Карта: Аеропорт Піттсбург

Міжнародний аеропорт Піттсбург має 2 головні будівлі – наземний і повітряний термінал. Повітряний термінал має 4 зали очікування. Зала очікування C обслуговує прибуття всіх міжнародних рейсів.

Поширені запитання від користувачів

 • Так. Натисніть тут, щоб переглянути список аеропортів по всьому світу, у яких можна замовити поїздку з Uber.

 • Вартість поїздки з Uber до аеропорту PIT (або звідти) залежить від кількох факторів, зокрема типу поїздки, її орієнтовної відстані та тривалості, дорожніх зборів і поточного попиту.

  Якщо вказати місце посадки та місце призначення, перш ніж замовити поїздку, угорі додатка Uber відобразиться її приблизна вартість. Після замовлення поїздки ви побачите фактичну вартість на основі поточних факторів.

 • Місце посадки може залежати від типу поїздки та розміру аеропорту. Дотримуйтесь інструкцій у додатку, щоб дістатися місця зустрічі водія. Крім того, ви можете дотримуватися вказівників, що ведуть до спеціальних зон посадки для спільних поїздок в аеропорту.

  Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Додаткові відомості

Співпрацюєте з Uber?

Дізнайтеся, як покращити поїздки в аеропорт і звідти: де забирати клієнтів, як дотримуватися місцевих правил і норм тощо.

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 600 аеропортів і звідти по всьому світу.

Інформація для відвідувачів аеропорту Піттсбург

Міжнародний аеропорт Піттсбург (PIT) посідає 47-ме місце серед аеропортів у США за пасажирообігом, обслуговуючи більш ніж 8 мільйонів пасажирів щороку. Аеропорт розташовано за 18 миль (29 кілометрів) від центру Піттсбурга (20 хвилин їзди за ідеальних дорожніх умов).

Термінали аеропорту Піттсбург

Аеропорт PIT має 2 головні термінали: з наземної сторони та зі сторони злітно-посадкових смуг. Термінал з наземної сторони має зону отримання багажу, продажу квитків, пункти контролю на авіабезпеку та наземний транспорт поблизу. Термінал зі сторони злітно-посадкових смуг має 4 зали очікування (A, B, C та D), а також 75 виходів на посадку. У терміналах B та C аеропорту Піттсбург є зали очікування. Нижче наведено відомості, які допоможуть спланувати поїздку.

Зала очікування A термінала зі сторони злітно-посадкових смуг аеропорту PIT

 • Air Canada
 • Boutique
 • Southwest
 • United

Зала очікування B термінала зі сторони злітно-посадкових смуг аеропорту PIT

 • Alaska
 • American
 • Southern Airways Express
 • Spirit
 • American Airlines Admirals Club

Зала очікування C термінала зі сторони злітно-посадкових смуг аеропорту PIT

 • Allegiant
 • British Airways
 • Condor
 • WOW
 • Зала очікування The Club

Зала очікування D термінала зі сторони злітно-посадкових смуг аеропорту PIT

 • Delta
 • Frontier
 • JetBlue

Міжнародний термінал аеропорту PIT

Прибуття та відправлення міжнародних рейсів в аеропорту Піттсбург здійснюється в залі C термінала зі сторони злітно-посадкових смуг (виходи на посадку C51–C61). Аеропорт PIT пропонує більш ніж 20 міжнародних безпосадкових рейсів.

Ресторани в аеропорту Піттсбург

В обох терміналах аеропорту PIT є більш ніж 30 закладів харчування, зокрема бари, кав’ярні, буфети та ресторани з обслуговуванням. До ваших послуг безліч варіантів харчування в аеропорту Піттсбург – від традиційної американської кухні до страв різних народів світу.

Пересування в аеропорту Піттсбург

Відвідувачі аеропорту PIT можуть скористатися People Mover – повністю автоматизованою системою метро, яка поєднує обидва термінали. Крім того, в аеропорту Піттсбург для зручності пасажирів у кожній залі є траволатори.

Розваги та послуги в аеропорту Піттсбург

Відповідно до мистецької програми аеропорту Піттсбург на його території представлено роботи місцевих, регіональних, національних і міжнародних митців. Експонати розташовані в терміналі з наземної сторони та в залі C термінала зі сторони злітно-посадкових смуг. У цій залі також розташована ігрова зона, у якій є все необхідне, щоб малеча не нудьгувала. У залі B та центральній частині термінала зі сторони злітно-посадкових смуг є спа-салони.

Обмін валют в аеропорту Піттсбург

В аеропорту Піттсбург є пункти обміну валют, розташовані на транзитному рівні термінала з наземної сторони.

Готелі поблизу аеропорту Піттсбург

Якщо у вас пересадка в аеропорту PIT, справи неподалік або рейс затримується на ніч, до ваших послуг більш ніж 25 готелів та інших варіантів проживання.

Цікаві місця біля аеропорту Піттсбург

 • Собор науки
 • Оглядовий майданчик Грендв’ю
 • Оранжерея та ботанічний сад Піттсбурга
 • Державний парк Ракун-Крік, Гукстаун

Дізнатися більше про аеропорт PIT можна тут.

Facebook
Instagram
Твіттер

На цій сторінці наведено інформацію зі сторонніх сайтів, які не контролюються Uber. Відомості можуть періодично змінюватися чи оновлюватися. Будь-яку інформацію на цій сторінці, яка не стосується безпосередньо компанії Uber або її діяльності, наведено лише для довідки. У жодному разі цю інформацію не можна використовувати, пояснювати або розглядати для надання будь-яких гарантій, явних або неявних. Деякі функції та вимоги залежать від країни, регіону та міста. Знижка за промокодом дійсна лише для нових користувачів. Цей промокод не поширюється на інші пропозиції або чайові. Пропозиція обмежена. Пропозиція та умови можуть змінюватися.