Перейти до основного вмісту

UPDATE: As of September 14, 2019 Uber pickups and dropoffs are not available at Ontario International Airport.

X small

Міжнародний аеропорт Онтаріо (ont)

Шукаєте альтернативу традиційному шатлу Аеропорт Онтаріо чи таксі? Куди би ви не прямували – з аеропорту Онтаріо до Музею прославлених літаків або з Регіонального парку Кукамонга-Гуасті в аеропорт ONT, – ви завжди можете розраховувати на добре знайомий вам додаток Uber. Замовте поїздку до або з аеропорту ONT одним натисненням кнопки.

1923 East Avion Street, Ontario, Каліфорнія 91761
+1 909-544-5300

Виконайте все заплановане на сьогодні, зарезервувавши поїздку з Uber до аеропорту Міжнародний аеропорт Онтаріо. Замовте поїздку щонайбільше за 30 днів до рейсу в будь-який час і день року.
Місце призначення
Виберіть дату й час

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/02.

Натисніть кнопку та замовте поїздку з більш ніж 500 основних аеропортів.

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

1/5

Виберіть варіант поїздки відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу. Після цього виберіть місце посадки в додатку.

All pickups happen on the inner curb in Terminals 2 and 4 as well as the international terminal.

Очікуйте водія на узбіччі. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Міжнародний аеропорт Онтаріо має 2 термінали: термінал 2 і термінал 4. Він обслуговує 19 пасажирських напрямків.
 • Так. Натисніть тут, щоб переглянути список аеропортів по всьому світу, у яких можна замовити поїздку з Uber.

 • Вартість поїздки з Uber до аеропорту ONT (або звідти) залежить від кількох факторів, зокрема типу поїздки, її орієнтовної відстані та тривалості, дорожніх зборів і поточного попиту.

  Якщо вказати місце посадки та місце призначення, перш ніж замовити поїздку, угорі додатка Uber відобразиться її приблизна вартість. Після замовлення поїздки ви побачите фактичну вартість на основі поточних факторів.

 • Місце посадки може залежати від типу поїздки та розміру аеропорту. Дотримуйтесь інструкцій у додатку, щоб дістатися місця зустрічі водія. Крім того, ви можете дотримуватися вказівників, що ведуть до спеціальних зон посадки для спільних поїздок в аеропорту.

  Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Дізнайтеся, як покращити поїздки в аеропорт і звідти: де забирати клієнтів, як дотримуватися місцевих правил і норм тощо.
Поїздки в більш ніж 600 аеропортів і звідти по всьому світу.

Міжнародний аеропорт Онтаріо (ONT) щороку обслуговує приблизно 4 мільйони пасажирів. Аеропорт розташовано приблизно за 4 милі (6 кілометрів) або 8 хвилин їзди (за ідеальних дорожніх умов) від центру Онтаріо, штат Каліфорнія. Крім того, аеропорт розташовано приблизно за 38 миль (61 кілометр) на схід від центру Лос-Анджелеса та за 23 милі (37 кілометрів) на захід від центру Сан-Бернардіно.

Термінали аеропорту Онтаріо

Аеропорт ONT має 2 термінали: термінал 2, який має 12 виходів на посадку, і термінал 4, який має 14 виходів на посадку. Крім того, в аеропорту є окрема зона для прибуття міжнародних рейсів. Нижче наведено відомості, які допоможуть спланувати поїздку.

Термінал 2 аеропорту ONT

 • Alaska
 • China
 • Delta
 • Frontier
 • JetBlue
 • United
 • Volaris

Термінал 4 аеропорту ONT

 • American
 • Southwest

Термінал міжнародних рейсів аеропорту ONT

Відправлення міжнародних рейсів в аеропорту Онтаріо здійснюється переважно в терміналі 2. Для пасажирів аеропорту ONT доступно 2 міжнародні безпосадкові рейси – у Мексику та на Тайвань.

Ресторани в аеропорту Онтаріо

У 2 терміналах аеропорту ONT є 8 закладів харчування. Подорожні можуть вибирати серед кафе, барів і фаст-фудів. Відвідувачі мають змогу випити каву, скуштувати піцу та придбати закуски на винос. Заклади харчування в терміналі 2 аеропорту Онтаріо розташовано переважно між виходами на посадку 204 та 209. Заклади харчування в терміналі 4 розташовано переважно між виходами на посадку 404 та 410.

Пересування в аеропорту Онтаріо

У міжнародному аеропорту Онтаріо є безкоштовний автобус, який перевозить відвідувачів між пасажирськими терміналами, паркувальним майданчиком 5 і пунктом прокату автомобілів. Усі автобуси аеропорту Онтаріо оснащено для перевезення пасажирів в інвалідних візках.

Розваги та послуги в аеропорту Онтаріо

Для працівників аеропорту є зала для відпочинку Ontario-USO з телевізором, добіркою фільмів і телепередач, безкоштовною книжковою бібліотекою, комп’ютерами з доступом до Інтернету, ігровою кімнатою, камерами схову, дитячою зоною та кімнатою для немовлят. У терміналах 2 та 4 є безкоштовний автобус.

Обмін валют в аеропорту Онтаріо

В міжнародному аеропорту Онтаріо немає пунктів обміну валют.

Готелі поблизу аеропорту Онтаріо

Якщо у вас пересадка в аеропорту ONT, справи неподалік або рейс затримується на ніч, до ваших послуг більш ніж 20 готелів та інших варіантів проживання.

Цікаві місця біля аеропорту Онтаріо

 • Регіональний парк Кукамонга-Гуасті
 • Площа Онтаріо-Таун
 • Музей авіації та прославлених літаків у Чино
 • Валун-гарбуз у Норко

Дізнатися більше про аеропорт Онтаріо можна тут.

Facebook
Instagram
Твіттер

На цій сторінці наведено інформацію зі сторонніх сайтів, які не контролюються Uber. Відомості можуть періодично змінюватися чи оновлюватися. Будь-яку інформацію на цій сторінці, яка не стосується безпосередньо компанії Uber або її діяльності, наведено лише для довідки. У жодному разі цю інформацію не можна використовувати, пояснювати або розглядати для надання будь-яких гарантій, явних або неявних. Деякі функції та вимоги залежать від країни, регіону та міста. Знижка за промокодом дійсна лише для нових користувачів. Цей промокод не поширюється на інші пропозиції або чайові. Пропозиція обмежена. Пропозиція та умови можуть змінюватися.