Перейти до основного вмісту
Uber
Uber

Міжнародний аеропорт Онтаріо (ONT)

Потрібно доїхати з аеропорту Онтаріо до музею "Літаки слави" або з Регіонального парку Кукамонга-Гуасті до аеропорту? Uber до ваших послуг.

1923 East Avion Street, Ontario, CA 91761
+1 909-544-5300

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку та замовте поїздку в більш ніж 500 головних аеропортах.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місці.

Розрахунок вартості в Uber

Вартість поїздки вказується лише орієнтовно та може змінюватися через знижки, затримки на дорозі чи інші фактори. Можуть застосовуватися сталі та мінімальні тарифи. Фактична ціна може змінюватися.

Як здійснювати поїздки

 • UberX1-4

  Affordable, everyday rides

 • UberXL1-6

  Доступні поїздки до 6 пасажирів

Як замовити поїздку в аеропорту Онтаріо

Замовте, коли будете готові вийти

Виберіть варіант поїздки відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу. Після цього виберіть місце посадки в додатку.

Шукайте знаки для спільних поїздок

All pickups happen on the inner curb in Terminals 2 and 4 as well as the international terminal.

Знайдіть водія

Очікуйте водія на узбіччі. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Карта: Аеропорт Онтаріо

Міжнародний аеропорт Онтаріо має 2 термінали: термінал 2 і термінал 4. Він обслуговує 19 пасажирських напрямків.

Поширені запитання від користувачів

Так. Натисніть тут, щоб переглянути список аеропортів по всьому світу, у яких можна замовити поїздку з Uber.

Вартість поїздки з Uber до аеропорту ONT (або звідти) залежить від кількох факторів, зокрема типу поїздки, її орієнтовної відстані та тривалості, дорожніх зборів і поточного попиту.

Якщо вказати місце посадки та місце призначення, перш ніж замовити поїздку, угорі додатка Uber відобразиться її приблизна вартість. Після замовлення поїздки ви побачите фактичну вартість на основі поточних факторів.

Місце посадки може залежати від типу поїздку та розміру аеропорту. Дотримуйтесь інструкцій у додатку, щоб дійти до місця зустрічі з водієм. Крім того, ви можете дотримуватися вказівників, що ведуть до спеціальних зон посадки для спільних поїздок.

Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Додаткові відомості

Співпрацюєте з Uber?

Дізнайтеся, як покращити поїздки в аеропорт і звідти: де забирати клієнтів, як дотримуватися місцевих правил і норм тощо.

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 500 аеропортів по всьому світу.

Інформація для відвідувачів аеропорту Онтаріо

Міжнародний аеропорт Онтаріо (ONT) щороку обслуговує приблизно 4 мільйони пасажирів. Аеропорт розташовано приблизно за 4 милі (6 кілометрів) або 8 хвилин їзди (за ідеальних дорожніх умов) від центру Онтаріо, штат Каліфорнія. Крім того, аеропорт розташовано приблизно за 38 миль (61 кілометр) на схід від центру Лос-Анджелеса та за 23 милі (37 кілометрів) на захід від центру Сан-Бернардіно.

Термінали аеропорту Онтаріо

Аеропорт ONT має 2 термінали: термінал 2, який має 12 виходів на посадку, і термінал 4, який має 14 виходів на посадку. Крім того, в аеропорту є окрема зона для прибуття міжнародних рейсів. Нижче наведено відомості, які допоможуть спланувати поїздку.

Термінал 2 аеропорту ONT

 • Alaska
 • China
 • Delta
 • Frontier
 • JetBlue
 • United
 • Volaris

Термінал 4 аеропорту ONT

 • American
 • Southwest

Термінал міжнародних рейсів аеропорту ONT

Відправлення міжнародних рейсів в аеропорту Онтаріо здійснюється переважно в терміналі 2. Для пасажирів аеропорту ONT доступно 2 міжнародні безпосадкові рейси – у Мексику та на Тайвань.

Ресторани в аеропорту Онтаріо

У 2 терміналах аеропорту ONT є 8 закладів харчування. Подорожні можуть вибирати серед кафе, барів і фаст-фудів. Відвідувачі мають змогу випити каву, скуштувати піцу та придбати закуски на винос. Заклади харчування в терміналі 2 аеропорту Онтаріо розташовано переважно між виходами на посадку 204 та 209. Заклади харчування в терміналі 4 розташовано переважно між виходами на посадку 404 та 410.

Пересування в аеропорту Онтаріо

У міжнародному аеропорту Онтаріо є безкоштовний автобус, який перевозить відвідувачів між пасажирськими терміналами, паркувальним майданчиком 5 і пунктом прокату автомобілів. Усі автобуси аеропорту Онтаріо оснащено для перевезення пасажирів в інвалідних візках.

Розваги та послуги в аеропорту Онтаріо

Для працівників аеропорту є зала для відпочинку Ontario-USO з телевізором, добіркою фільмів і телепередач, безкоштовною книжковою бібліотекою, комп’ютерами з доступом до Інтернету, ігровою кімнатою, камерами схову, дитячою зоною та кімнатою для немовлят. У терміналах 2 та 4 є безкоштовний автобус.

Обмін валют в аеропорту Онтаріо

В міжнародному аеропорту Онтаріо немає пунктів обміну валют.

Готелі поблизу аеропорту Онтаріо

Якщо у вас пересадка в аеропорту ONT, справи неподалік або рейс затримується на ніч, до ваших послуг більш ніж 20 готелів та інших варіантів проживання.

Цікаві місця біля аеропорту Онтаріо

 • Регіональний парк Кукамонга-Гуасті
 • Площа Онтаріо-Таун
 • Музей авіації та прославлених літаків у Чино
 • Валун-гарбуз у Норко

Дізнатися більше про аеропорт Онтаріо можна тут.

Facebook
Instagram
Твіттер