Перейти до основного вмісту

Міжнародний аеропорт ім. генерала Мітчелла (mke)

Потрібно доїхати з аеропорту Мілуокі до художнього музею або зоопарку? Uber до ваших послуг.

5300 S. Howell Avenue, Мілуокі, WI 53207
+1 414-747-5300

Заздалегідь зарезервуйте поїздку з Uber (Міжнародний аеропорт ім. генерала Мітчелла)

Виконайте все заплановане на сьогодні, зарезервувавши поїздку з Uber до аеропорту Міжнародний аеропорт ім. генерала Мітчелла. Замовте поїздку щонайбільше за 30 днів до рейсу в будь-який час і день року.
Місце призначення
Виберіть дату й час

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/08/04.

Резерв може бути недоступним у вашому місці посадки

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку й замовте поїздку в більш ніж 500 основних аеропортах.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Знижка до 15 дол. США

Отримайте знижку 5 дол. США на перші три поїздки. Використайте промокод NEWRIDER15. Промокод діє протягом 30 днів після застосування в обліковому записі Uber.

Варіанти поїздок у районі

1/6

Як замовити поїздку в аеропорту Мілуокі

Замовте, коли будете готові вийти

Виберіть варіант поїздки відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Вийдіть на рівні зони отримання багажу

Прямуйте до двері з позначкою Uber між конвеєрами для отримання багажу 1 і 2. Шукайте логотип Uber у спеціальній зоні посадки пасажирів.

Очікуйте водія у визначеному місці посадки

Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток Uber.

Карта: Аеропорт Мілуокі

Аеропорт Мілуокі має 3 термінали (C, D та E) і 38 виходів на посадку. Багато рейсів, які приймав термінал E, тепер приймає термінал C через заплановане знесення термінала E в 2020 році.

Поширені запитання від користувачів

 • Так. Натисніть тут, щоб переглянути список аеропортів по всьому світу, у яких можна замовити поїздку з Uber.

 • Вартість поїздки з Uber до аеропорту MKE (або звідти) залежить від кількох факторів, зокрема типу поїздки, її орієнтовної відстані та тривалості, дорожніх зборів і поточного попиту.

  Якщо вказати місце посадки та місце призначення, перш ніж замовити поїздку, угорі додатка Uber відобразиться її приблизна вартість. Після замовлення поїздки ви побачите фактичну вартість на основі поточних факторів.

 • Місце посадки може залежати від типу поїздки та розміру аеропорту. Дотримуйтесь інструкцій у додатку, щоб дістатися місця зустрічі водія. Крім того, ви можете дотримуватися вказівників, що ведуть до спеціальних зон посадки для спільних поїздок в аеропорту.

  Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Додаткові відомості

Співпрацюєте з Uber?

Дізнайтеся, як покращити поїздки в аеропорт і звідти: де забирати клієнтів, як дотримуватися місцевих правил і норм тощо.

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 600 аеропортів і звідти по всьому світу.

Інформація для відвідувачів аеропорту Мілуокі

Міжнародний аеропорт ім. генерала Мітчелла щороку обслуговує більш ніж 3 мільйони пасажирів. Аеропорт розташовано за 8 миль (13 кілометрів) від центру Мілуокі (14 хвилин їзди за ідеальних дорожніх умов).

Термінали аеропорту Мілуокі

Аеропорт MKE має одну будівлю термінала, розділену на 2 зали (C та D). Прибуття всіх міжнародних рейсів (за винятком рейсів Торонто) обслуговуються у відповідному терміналі, розташованому на північ від паркувального майданчика. Нижче наведено відомості, які допоможуть спланувати поїздку.

Зала C аеропорту MKE

 • Air Canada
 • Southwest
 • United
 • Volaris

Зала D аеропорту MKE

 • Alaska
 • Allegiant
 • American
 • Apple Vacations/Funjet Vacations
 • Delta
 • Frontier

Міжнародний термінал аеропорту MKE

Аеропорт MKE створено переважно для внутрішніх рейсів, проте він обслуговує 4 міжнародні рейси в Мексику та на Карибські острови. Відправлення міжнародних рейсів здійснюються переважно в залі C. Прибуття всіх міжнародних рейсів в аеропорту MKE обслуговуються у відповідному терміналі.

Ресторани в аеропорту Мілуокі

На території головного термінала та обох зал аеропорту MKE розташовано 18 закладів із їжею та напоями. Серед варіантів харчування – фаст-фуди, кав’ярні, бари та ресторани. Мандрівники можуть спробувати страви багатьох народів світу, зокрема піцу, пасту, бургери та сендвічі.

Пересування в аеропорту Мілуокі

Пасажири, які прибувають на міжнародних рейсах, можуть скористатися безкоштовним автобусом аеропорту MKE, який доставить їх із термінала прибуття міжнародних рейсів до головного термінала та парковки аеропорту. Автобус забирає пасажирів зовні поруч із головним входом у термінал прибуття міжнародних рейсів.

Розваги та послуги в аеропорту Мілуокі

В аеропорту MKE є музей авіаційного надбання Південно-Східного Вісконсину. Музей розташований поруч із залою C на митному рівні перед проходженням контролю на авіабезпеку. Ігрові зони для дітей розташовані в залі C та між виходами на посадку D30 і D34 зали D.

Обмін валют в аеропорту Мілуокі

В аеропорту MKE є пункти обміну валют, розташовані в головному атріумі та на верхньому рівні зони відправлення.

Готелі поблизу аеропорту Мілуокі

Якщо у вас пересадка в аеропорту Мілуокі, справи неподалік або рейс затримується на ніч, до ваших послуг приблизно 20 готелів та інших варіантів проживання.

Цікаві місця біля аеропорту Мілуокі

 • Іст-Брейді-стріт
 • Музеї Мілуокі
 • Зоопарк Мілуокі
 • Саут-Шор-парк

Дізнатися більше про аеропорт MKE можна тут.

Facebook Instagram Твіттер

На цій сторінці наведено інформацію зі сторонніх сайтів, які не контролюються Uber. Відомості можуть періодично змінюватися чи оновлюватися. Будь-яку інформацію на цій сторінці, яка не стосується безпосередньо компанії Uber або її діяльності, наведено лише для довідки. У жодному разі цю інформацію не можна використовувати, пояснювати або розглядати для надання будь-яких гарантій, явних або неявних. Деякі функції та вимоги залежать від країни, регіону та міста. Знижка за промокодом дійсна лише для нових користувачів. Цей промокод не поширюється на інші пропозиції або чайові. Пропозиція обмежена. Пропозиція та умови можуть змінюватися.