Перейти до основного вмісту

Аеропорт Ґатвік (LGW)

Незалежно від того, чи прямуєте ви з аеропорту Ґатвік у Лондон, чи з Лондона в аеропорт Ґатвік, на Uber можна розраховувати.

Horley, Gatwick RH6 0NP, United Kingdom
+44 844-892-0322

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку й замовте поїздку в більш ніж 500 основних аеропортах.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Варіанти поїздок у районі

 • UberX

  1-3

  Доступні повсякденні поїздки

 • Green

  1-3

  Поїздки електричними транспортними засобами з турботою про довкілля

 • Comfort

  1-3

  New, spacious cars and top-rated drivers

 • EXEC

  1-3

  Надкомфортні повсякденні поїздки

 • UberXL

  1-5

  Доступні поїздки до 6 пасажирів

 • LUX

  1-3

  АБСОЛЮТНА РОЗКІШ ТА СТИЛЬ

1/6

Як замовити поїздку з Uber в аеропорту

Щоб замовити поїздку, відкрийте додаток

Коли будете готові вийти, відкрийте додаток і замовте поїздку. Виберіть варіант відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Виконайте вказівки в додатку

Ви отримаєте вказівки щодо місця посадки безпосередньо в додатку. Крім того, в аеропортах можуть бути вказівники.

Чекайте на водія

Прямуйте до зазначеного в додатку місця посадки. Зверніть увагу: місце посадки не завжди розташовано поруч із найближчим виходом. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Відомості про аеропорт Ґатвік

Wi-Fi в аеропорту Ґатвік

Після прибуття в аеропорт Ґатвік вам буде доступно 90 хвилин безкоштовного підключення до Wi-Fi. Щоб продовжити користування або підвищити швидкість з’єднання, скористайтеся послугами Boingo або інтернет-кіосками, розташованими в обох терміналах.

Паркування в Лондонському аеропорту Ґатвік

У північному та південному терміналах аеропорту Ґатвік доступно багато варіантів паркування, зокрема довготривале, короткотривале паркування, зустріч і допомога в аеропорту, а також послуги паркувальника.

Обмін валют в аеропорту Ґатвік

На всій території лондонського аеропорту Ґатвік є пункти обміну валют і банкомати Moneycorp із вигідними тарифами. Крім того, аеропорт пропонує послуги попереднього замовлення товарів, які ви зможете забрати після прибуття в аеропорт.

Поширені запитання від користувачів

 • Сервіс Uber доступний в аеропорту LGW, тож ви можете замовити комфортну та зручну поїздку куди завгодно.

 • Дізнайтеся відомості про місце посадки в додатку Uber після замовлення поїздки.

 • Навіть якщо поїздка недовга, тарифи Uber в аеропорт Ґатвік і звідти залежать від тривалості поїздки, дорожніх умов та інших чинників. Крім того, до остаточної вартості поїздки можуть додаватися плата за паркування та аеропортові збори.

 • Посадка залежить від часу доби, кількості водіїв на лінії та інших чинників. Після замовлення поїздки перегляньте приблизний час очікування в додатку.

Додаткові відомості

Співпрацюєте з Uber?

Дізнайтеся, як покращити поїздки в аеропорт і звідти: де забирати клієнтів, як дотримуватися місцевих правил і норм тощо.

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 600 аеропортів і звідти по всьому світу.
На цій сторінці наведено інформацію зі сторонніх сайтів, які не контролюються Uber. Відомості можуть періодично змінюватися чи оновлюватися. Будь-яку інформацію на цій сторінці, яка не стосується безпосередньо компанії Uber або її діяльності, наведено лише для довідки. У жодному разі цю інформацію не можна використовувати, пояснювати або розглядати для надання будь-яких гарантій, явних або неявних. Деякі функції та вимоги залежать від країни, регіону та міста. Знижка за промокодом дійсна лише для нових користувачів. Цей промокод не поширюється на інші пропозиції або чайові. Пропозиція обмежена. Пропозиція та умови можуть змінюватися.