Перейти до основного вмісту

Міжнародний аеропорт Бориспіль (KBP)

Незалежно від того, чи прямуєте ви з аеропорту Київ – Бориспіль у центр міста, чи з центру міста в аеропорт Бориспіль, на Uber можна розраховувати.

Boryspil', Kyiv Oblast, Київ 8307 Ukraine
+38 044-364-4505

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку й замовте поїздку в більш ніж 500 основних аеропортах.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Варіанти поїздок у районі

 • UberX Saver

  1-4

  A new trip option with lower fares.

 • UberX

  1-4

  Доступні поїздки на кожен день

 • Van

  1-6

  Поїздки в просторому та комфортному автомобілі

 • Comfort

  1-4

  Новіші автомобілі з більшим простором для ніг

 • Green

  1-4

  доступні щоденні поїздки без викидів вуглецю

 • Select

  1-4

  Надкомфортні повсякденні поїздки

 • Black

  1-4

  Поїздки в автомобілях преміум-класу

1/7

Як замовити поїздку в аеропорту Бориспіль

Щоб замовити поїздку, відкрийте додаток

Коли будете готові вийти, відкрийте додаток і замовте поїздку. Виберіть варіант відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Виконайте вказівки в додатку

Ви отримаєте вказівки щодо місця посадки безпосередньо в додатку. Крім того, в аеропорту можуть бути вказівники.

Чекайте на водія

Прямуйте до зазначеного в додатку місця посадки. Зверніть увагу: місце посадки не завжди розташовано поруч із найближчим виходом. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Відомості про аеропорт Бориспіль

Wi-Fi в аеропорту Київ – Бориспіль

Для всіх пасажирів аеропорту KBP доступний безкоштовний Wi-Fi. Щоб підключитися, знайдіть мережу з назвою Free Borispil Wi-Fi, відкрийте браузер і виконайте вказівки.

Камера зберігання багажу в аеропорту Бориспіль

В аеропорту KBP є камера зберігання, у якій можна залишити багаж на строк до 3 місяців. Пункт загублених і знайдених речей аеропорту Бориспіль розташований у зоні видачі багажу зали прибуття.

Обмін валют в аеропорту Бориспіль

У терміналі аеропорту є пункт обміну валют. Крім того, на території аеропорту розташовано кілька банкоматів із місцевою валютою.

Поширені запитання від користувачів

 • Сервіс Uber доступний в аеропорту Бориспіль, тож ви можете замовити комфортну та зручну поїздку до бажаного місця призначення.

 • Місця посадки Uber в аеропортах можуть змінюватися. Дізнатися про місце посадки можна в додатку Uber після замовлення поїздки.

 • Тарифи на поїздки з Uber в аеропорт Бориспіль і звідти можуть залежати від часу, дорожніх умов та інших чинників. Щоб дізнатися приблизну вартість поїздки з Uber, перегляньте розрахунок вартості в додатку.

 • Під час замовлення поїздки в додатку зазначається приблизний час, необхідний водію, щоб дістатися до вашого місця посадки.

Додаткові відомості

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 600 аеропортів і звідти по всьому світу.
На цій сторінці наведено інформацію зі сторонніх сайтів, які не контролюються Uber. Відомості можуть періодично змінюватися чи оновлюватися. Будь-яку інформацію на цій сторінці, яка не стосується безпосередньо компанії Uber або її діяльності, наведено лише для довідки. У жодному разі цю інформацію не можна використовувати, пояснювати або розглядати для надання будь-яких гарантій, явних або неявних. Деякі функції та вимоги залежать від країни, регіону та міста. Знижка за промокодом дійсна лише для нових користувачів. Цей промокод не поширюється на інші пропозиції або чайові. Пропозиція обмежена. Пропозиція та умови можуть змінюватися.

Посилання на зовнішні веб-сайти надано виключно для зручності відвідувачів. Переходячи за посиланням на будь-який інший сайт, ви приймаєте всі можливі ризики. Uber не несе відповідальності за будь-який сайт або вміст, доступний за зовнішнім посиланням.