Перейти до основного вмісту

Міжнародний аеропорт імені Джона Ф. Кеннеді (jfk)

Шукаєте альтернативу традиційному шатлу Аеропорт JFK чи таксі? Потрібно доїхати з аеропорту JFK на Таймс-Сквер або з Емпайр-Стейт-Білдінг до аеропорту JFK? Ви завжди можете розраховувати на добре знайомий вам додаток Uber. Замовте поїздку до або з аеропорту JFK одним натисненням кнопки.

Queens, NY 11430
+1 718-244-4444

Заздалегідь зарезервуйте поїздку з Uber (Міжнародний аеропорт імені Джона Ф. Кеннеді)

Виконайте все заплановане на сьогодні, зарезервувавши поїздку з Uber до аеропорту Міжнародний аеропорт імені Джона Ф. Кеннеді. Замовте поїздку щонайбільше за 30 днів до рейсу в будь-який час і день року.
Місце призначення
Виберіть дату й час

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/06/08.

3:17 AM
open

Резерв може бути недоступним у вашому місці посадки

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку та замовте поїздку з більш ніж 500 основних аеропортів.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Варіанти поїздок у районі

 • UberX

  1-4

  Доступні повсякденні поїздки

 • Black

  1-4

  Поїздки в автомобілях преміум-класу

 • UberXL

  1-6

  Доступні поїздки до 6 пасажирів

 • Comfort

  1-4

  Новіші автомобілі з більшим простором для ніг

 • Uber Green

  1-4

  Екологічний транспортний засіб

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

1/6

Місце посадки: Аеропорт JFK

Щоб замовити поїздку, відкрийте додаток

Коли будете готові, відкрийте додаток Uber і замовте поїздку до місця призначення. Виберіть варіант поїздки для аеропорту JFK відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Вийдіть із термінала

You’ll get directions about JFK pickup points directly in the app.

For Terminals 1-4 and 7-8, head outside from arrivals or baggage claim. Look for “Ride App Pick Up” or “Passenger Pick Up” signs.

Beginning June 6, 2023 at 10:00AM ET, for Terminal 5, proceed to the AirTrain via the Skywalk on Level 4. Take the AirTrain and exit at Terminal 7. Follow signs for Ride App Pick Up to Orange Parking. Request your ride once you have reached the Orange Parking and Ride App Pick Up.

Підтвердьте своє місцезнаходження

Виберіть термінал і місце посадки в аеропорту JFK, як зазначено в додатку. Зверніть увагу: місце посадки не завжди розташоване поруч із найближчим виходом.

У додатку буде вказано ім’я водія, номерний знак і колір автомобіля. Перевірте відомості про поїздку, перш ніж сісти в автомобіль. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Карта: Аеропорт JFK

JFK is one of the largest airports in the world, with 128 gates and 5 terminals: 1, 2, 4, 5, 7, and 8.

Поширені запитання від користувачів

 • Так. Натисніть тут, щоб переглянути список аеропортів по всьому світу, у яких можна замовити поїздку з Uber.

 • Вартість поїздки з Uber до аеропорту JFK (або звідти) залежить від кількох факторів, зокрема типу поїздки, її орієнтовної відстані та тривалості, дорожніх зборів і поточного попиту.

  Якщо вказати місце посадки та місце призначення, перш ніж замовити поїздку, угорі додатка Uber відобразиться її приблизна вартість. Після замовлення поїздки ви побачите фактичну вартість на основі поточних факторів.

 • Місце посадки може залежати від типу поїздки та розміру аеропорту. Дотримуйтесь інструкцій у додатку, щоб дістатися місця зустрічі водія. Крім того, ви можете дотримуватися вказівників, що ведуть до спеціальних зон посадки для спільних поїздок в аеропорту.

  Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Додаткові відомості

Співпрацюєте з Uber?

Дізнайтеся, як покращити поїздки в аеропорт і звідти: де забирати клієнтів, як дотримуватися місцевих правил і норм тощо.

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 600 аеропортів і звідти по всьому світу.
На цій сторінці наведено інформацію зі сторонніх сайтів, які не контролюються Uber. Відомості можуть періодично змінюватися чи оновлюватися. Будь-яку інформацію на цій сторінці, яка не стосується безпосередньо компанії Uber або її діяльності, наведено лише для довідки. У жодному разі цю інформацію не можна використовувати, пояснювати або розглядати для надання будь-яких гарантій, явних або неявних. Деякі функції та вимоги залежать від країни, регіону та міста. Знижка за промокодом дійсна лише для нових користувачів. Цей промокод не поширюється на інші пропозиції або чайові. Пропозиція обмежена. Пропозиція та умови можуть змінюватися.