Перейти до основного вмісту

Міжнародний аеропорт Токіо (Ханеда) (hnd)

Шукаєте альтернативу традиційному шатлу Міжнародний аеропорт Токіо (Ханеда) чи таксі? Куди би ви не прямували – з аеропорту HND до вокзалу Токіо чи з Шінджюку в аеропорт Токіо, – ви завжди можете розраховувати на добре знайомий вам додаток Uber. Замовте поїздку до або з аеропорту HND одним натисненням кнопки.

4-3 Haneda-Kuko, 2-Chome, Ota-Ku, Токіо 144, Japan
+81 3-5757-8111

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку та замовте поїздку з більш ніж 500 основних аеропортів.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Варіанти поїздок у районі

 • ТАКСІ

  1-4

  Get matched with a taxi nearby. Booking fee will be charged separately (maximum JPY 420)

Посадка: Міжнародний аеропорт Токіо (Ханеда) (HND)

Замовляйте поїздку, коли будете готові вийти

Коли будете готові, відкрийте додаток Uber і замовте поїздку до місця призначення. Виберіть варіант поїздки для аеропорту HND відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Вийдіть на рівні зони прибуття

Ви отримаєте вказівки щодо місць посадки в аеропорту Міжнародний аеропорт Токіо (Ханеда) безпосередньо в додатку. Місця посадки можуть різнитися залежно від термінала. Крім того, в аеропорту Міжнародний аеропорт Токіо (Ханеда) можуть бути наявні ознакування місць посадки.

Чекайте на водія

Прямуйте до зазначеного в додатку місця посадки в аеропорту HND. Зверніть увагу: місце посадки не завжди розташоване поруч із найближчим виходом. У додатку буде вказано ім’я водія, номерний знак і колір автомобіля. Перевірте відомості про поїздку, перш ніж сісти в автомобіль. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Карта: Міжнародний аеропорт Токіо (Ханеда)

Аеропорт Ханеда має 3 термінали: термінал міжнародних рейсів і термінали внутрішніх рейсів 1 і 2.

Залишайтеся на зв’язку

Як під’єднатися до Wi-Fi в аеропорту HND

В аеропорту Ханеда ви можете безкоштовно під’єднатися до Wi-Fi. Просто виберіть HANEDA-FREE-WIFI у списку мереж, запустіть браузер і дотримуйтеся наведених інструкцій.

Придбайте місцеву SIM-карту

Ви можете придбати передплачену SIM-карту в залі прибуття на рівні 2 термінала міжнародних рейсів.

Передплачені SIM-карти не продаються в терміналах внутрішніх рейсів 1 і 2.

Передплачені SIM-карти, що продаються в Японії жителям інших країн, призначені винятково для передачі даних. Закони Японії забороняють жителям інших країн придбати SIM-карти для здійснення голосових викликів.

Додаткові відомості

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 600 аеропортів і звідти по всьому світу.

Інформація для відвідувачів аеропорту Ханеда

Аеропорт Ханеда обслуговує міську агломерацію Токіо та є одним із 2 головних аеропортів столиці й найбільшим аеропортом у Японії за пасажирообігом. Аеропорт Ханеда розташований за 25 хвилин їзди від центру Токіо, тож він зручніший для мандрівників, ніж аеропорт Наріта.

Термінали аеропорту Ханеда

Аеропорт розділено на внутрішній і міжнародний термінали. Усі міжнародні рейси обслуговуються в міжнародному пасажирському терміналі аеропорту Ханеда, а внутрішні рейси – у терміналах 1 і 2.

Термінал 1 аеропорту Ханеда

 • JAL
 • Japan Transocean Air
 • Skymark
 • Star Flyer (рейси до аеропортів Кітакюсю та Фукуока)

Термінал 2 аеропорту Ханеда

 • AIRDO
 • ANA
 • Solaseed
 • Star Flyer (рейси до аеропортів Ямаґуті-Убе та Кансай)

Пересування в аеропорту Ханеда

В аеропорту є безкоштовні автобуси, які їздять між внутрішніми терміналами та меншим міжнародним пасажирським терміналом кожні 4 хвилини.

Обмін валют в аеропорту Ханеда

Цілодобові пункти обміну валют розташовані на 2-му і 3-му поверхах у залі відправлень міжнародного пасажирського термінала. Ще 2 пункти розташовані в зоні міжнародних відправлень.

Готелі поблизу аеропорту Ханеда

Якщо у вас пересадка або рейс затримується на ніч і вам потрібно десь зупинитися, до ваших послуг готель в аеропорту й більш ніж 30 готелів та інших варіантів проживання неподалік.

Дізнатися більше про аеропорт Ханеда (HND) можна тут.

Facebook

На цій сторінці наведено інформацію зі сторонніх сайтів, які не контролюються Uber. Відомості можуть періодично змінюватися чи оновлюватися. Будь-яку інформацію на цій сторінці, яка не стосується безпосередньо компанії Uber або її діяльності, наведено лише для довідки. У жодному разі цю інформацію не можна використовувати, пояснювати або розглядати для надання будь-яких гарантій, явних або неявних. Деякі функції та вимоги залежать від країни, регіону та міста. Знижка за промокодом дійсна лише для нових користувачів. Цей промокод не поширюється на інші пропозиції або чайові. Пропозиція обмежена. Пропозиція та умови можуть змінюватися.