Перейти до основного вмісту
Uber

Дублінський аеропорт (DUB)

Незалежно від того, чи прямуєте ви з дублінського аеропорту в центр міста, чи з центру міста в дублінський аеропорт, на Uber можна розраховувати.

CQG2+H2 Collinstown, County Dublin, Ireland
+353 1-814-1111

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку та замовте поїздку в більш ніж 500 головних аеропортах.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місці.

Розрахунок вартості в Uber

Вартість поїздки вказується лише орієнтовно та може змінюватися через знижки, затримки на дорозі чи інші фактори. Можуть застосовуватися сталі та мінімальні тарифи. Фактична ціна може змінюватися.

Як здійснювати поїздки

 • ТАКСІ1-4

  Таксі без турбот

 • Black1-4

  Витончена якість виконання

Як замовити поїздку з Uber в аеропорту

Щоб замовити поїздку, відкрийте додаток

Коли будете готові, відкрийте додаток і замовте поїздку. Виберіть варіант відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Виконайте вказівки в додатку

Ви отримаєте вказівки щодо місця посадки безпосередньо в додатку. Крім того, в аеропортах можуть бути вказівники.

Чекайте на водія

Прямуйте до зазначеного в додатку місця посадки. Зверніть увагу: місце посадки не завжди розташовано поруч із найближчим виходом. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Відомості про дублінський аеропорт

Wi-Fi в дублінському аеропорту

У дублінському аеропорту підключення до мережі Wi-Fi безкоштовне та необмежене. Потрібно лише підключитися до мережі – і можете користуватись Інтернетом. Не потрібно реєструватися чи входити в обліковий запис.

Паркування в дублінському аеропорту

В дублінському аеропорту доступні довготривалі та короткотривалі варіанти паркування. Майданчик для короткотривалого паркування в дублінському аеропорту розташований у кількох хвилинах від зони прибуття та відправлення. Крім того, на майданчику доступно приблизно 18 600 місць для довготривалого паркування.

Зберігання багажу в дублінському аеропорту

Ви можете залишити багаж у відділі Excess Baggage у зоні прибуття термінала 1 для надійного зберігання під час трансферу. Компанія також надає послуги з упаковки багажу.

Поширені запитання від користувачів

Сервіс Uber доступний у дублінському аеропорту, тож ви можете замовити комфортну та зручну поїздку куди завгодно.

Дізнайтеся відомості про місце посадки в додатку Uber після замовлення поїздки.

Навіть якщо поїздка недовга, тарифи Uber у дублінський аеропорт і звідти залежать від тривалості поїздки, дорожніх умов та інших чинників. Крім того, до остаточної вартості поїздки можуть додаватися плата за паркування та аеропортові збори.

Посадка залежить від часу доби, кількості водіїв на лінії тощо. Після замовлення поїздки перегляньте приблизний час очікування в додатку.

Додаткові відомості

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 500 аеропортів по всьому світу.
Знайти аеропорт

Термінали дублінського аеропорту

Uber – ідеальний варіант для поїздок до Дублінського аеропорту або з нього. Дублінський міжнародний аеропорт щорічно обслуговує понад 20 мільйонів пасажирів. Це один із найбільш навантажених транспортних центрів у Європі. Дублінський аеропорт розташовано близько 10 км (6 миль) на північ від центру Дубліна, недалеко від автомагістралей M1 і M50. До нього легко дістатись автомобілем, автобусом, таксі, або ж замовивши поїздку з Uber.

Термінали Дублінського аеропорту

Дублінський аеропорт має 2 основні термінали: термінал 1 і термінал 2. Термінал 2 примітний тим, що в ньому доступне попереднє митне очищення, тобто митні перевірки США можна пройти ще в Дубліні. Отже, прибуття в США відбудеться так, неначе ви летите внутрішнім рейсом. Це зекономить вам час і нерви, адже вам не доведеться довго чекати, прибувши в Штати.

Термінал 1

 • Air Canada
 • Cathay Pacific
 • KLM
 • Ryanair
 • Swiss

Термінал 2

 • Aer Lingus
 • American
 • Delta
 • Emirates

Ресторани в Дублінському аеропорту

Якщо ви хочете десь розслабитися перед рейсом або підбадьорити себе чашечкою кави, у Дублінському аеропорту у вас на вибір буде безліч ресторанів. У терміналі 1 на вас чекають розкішні ірландські страви ресторану Wrights of Howth, а Gourmet Burger Kitchen у терміналі 2 – ідеальний варіант, щоб швидко поїсти перед рейсом. В аеропорту також можна знайти багато різноманітних барів.

Пересування в Дублінському аеропорту

У Дублінському аеропорту ви без проблем зможете пересуватися пішки, а між терміналами їздить безкоштовний автобус.

Розваги та послуги в Дублінському аеропорту

У магазинах Дублінського аеропорту продаються товари понад 100 брендів, тож навіть найвибагливіші покупці зможуть знайти щось цікаве. The Loop у терміналах 1 і 2 поєднує безліч всесвітньо відомих магазинів, від Jo Malone і Chanel до Dior і MAC. А оскільки торгівля в аеропорту безмитна, покупці можуть придбати товари з великою знижкою, іноді до 40% порівняно з магазина за межами аеропорту.

Душові кімнати в Дублінському аеропорту

Хоча для більшості пасажирів душові кімнати недоступні, вони є в одній із зал відпочинку. Ви можете скористатися ними, щоб освіжитися після прибуття або перед рейсом.

Готелі біля Дублінського аеропорту

Безпосередньо поруч із Дублінським аеропортом є кілька готелів, які ідеально підійдуть для гостей, що прибувають в Ірландію зрання. Ті, хто можуть проїхати далі в місто, матимуть широкий вибір варіантів розміщення як бюджетного, так і підвищеного рівня.

Цікаві місця біля Дублінського аеропорту

Якщо у вас є трохи часу перед пересадкою, біля Дублінського аеропорту можна знайти багато цікавих місць. Слід зазначити, що поїздка до них може тривати від 40 хвилин до години, тож краще виділити побільше часу. У центрі міста є багато історичних і культурних пам’яток, зокрема:

 • Дублінський замок
 • Музей пива Гіннес
 • Музей ірландського віскі
 • В’язниця Кілменхем
 • Казарми Річмонд

Дізнатися більше про Дублінський міжнародний аеропорт можна тут.

Facebook
Instagram
Twitter