Перейти до основного вмісту

Аеропорт Детройт Метрополітан округу Вейн (DTW)

Потрібно доїхати з аеропорту Детройт до зоопарку або з художнього музею до аеропорту? Uber до ваших послуг.

11050 Rogell Drive #602, Detroit, MI 48242
+1 734-247-7678

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку й замовте поїздку в більш ніж 500 основних аеропортах.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Знижка до 15 дол. США

Отримайте знижку 5 дол. США на перші три поїздки. Використайте промокод NEWRIDER15. Промокод діє протягом 30 днів після застосування в обліковому записі Uber.

Варіанти поїздок у районі

 • UberX

  1-3

  Доступні поїздки на кожен день

 • Comfort

  1-3

  Новіші автомобілі з більшим простором для ніг

 • UberXL

  1-5

  Доступні поїздки до 6 пасажирів

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/4

Як замовити поїздку в аеропорту Детройт

Прямуйте за вказівними знаками до центру наземного транспорту (GTC)

Отримавши багаж і вийшовши із зони контролю безпеки, ідіть до центру наземного транспорту через критий перехід.

Шукайте знаки з написом Rideshare ("Спільні поїздки")

Увійшовши до аеропорту GTC, знайдіть знаки з написом Rideshare ("Спільні поїздки") і прямуйте за ними.

Очікуйте водія у визначеному місці посадки

Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток Uber.

Тарифи на паркування в аеропорту Аеропорт Детройт

Якщо ви плануєте поїздку в аеропорт Аеропорт Детройт, дізнатися тарифи на паркування можна тут.
Тарифи на паркування в аеропорту Аеропорт Детройт

Тариф

24 дол. США на день
14 дол. США на день
12 дол. США на день
Тарифи на паркування іноді можуть виявитися неактуальними. Відомості оновлено 20 листопада 2018 р..

Карта: Аеропорт Детройт

Аеропорт Детройт має 2 головні термінали. У терміналі Мак-Намара розташовано зали очікування A–C, а в північному терміналі – залу очікування D.

Поширені запитання від користувачів

 • Так. Натисніть тут, щоб переглянути список аеропортів по всьому світу, у яких можна замовити поїздку з Uber.

 • Вартість поїздки з Uber до аеропорту DTW (або звідти) залежить від кількох факторів, зокрема типу поїздки, її орієнтовної відстані та тривалості, дорожніх зборів і поточного попиту.

  Якщо вказати місце посадки та місце призначення, перш ніж замовити поїздку, угорі додатка Uber відобразиться її приблизна вартість. Після замовлення поїздки ви побачите фактичну вартість на основі поточних факторів.

 • Місце посадки може залежати від типу поїздки та розміру аеропорту. Дотримуйтесь інструкцій у додатку, щоб дістатися місця зустрічі водія. Крім того, ви можете дотримуватися вказівників, що ведуть до спеціальних зон посадки для спільних поїздок в аеропорту.

  Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Додаткові відомості

Співпрацюєте з Uber?

Дізнайтеся, як покращити поїздки в аеропорт і звідти: де забирати клієнтів, як дотримуватися місцевих правил і норм тощо.

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 600 аеропортів і звідти по всьому світу.

Інформація для відвідувачів аеропорту Детройт

Аеропорт Детройт Метрополітан округу Вейн (DTW) – найбільший аеропорт Мічигану за пасажирообігом і один із найбільших центрів авіаліній у США. Аеропорт DTW розташовано за 20 миль (32 кілометри) від центру Детройта (приблизно 30 хвилин їзди за ідеальних дорожніх умов). Подорожні, які прямують у Детройт, на озеро Мічиган, Толідо в сусідньому штаті Огайо або у зворотному напрямку, можуть легко дістатись аеропорту Детройт.

Термінали аеропорту Детройт

Аеропорт DTW має 2 головні термінали: термінал Мак-Намара та північний термінал. Термінал Мак-Намара розділено на 3 зали очікування: A, B та C. Північний термінал має одну залу очікування – D. Нижче наведено відомості, які допоможуть спланувати поїздку.

Термінал Мак-Намара аеропорту DTW

 • Aeroméxico
 • Air France
 • Delta

Північний термінал аеропорту DTW

 • Air Canada
 • Alaska
 • American
 • Frontier
 • JetBlue
 • Lufthansa
 • Royal Jordanian
 • Southwest
 • Spirit
 • United
 • Wow
 • Lufthansa Club

Міжнародний термінал аеропорту DTW

Прибуття та відправлення міжнародних рейсів в аеропорту Детройт здійснюється як у північному терміналі, так і в терміналі Мак-Намара. Термінал Мак-Намара має 12 виходів для прибуття та відправлень міжнародних рейсів. Північний термінал має 26 виходів. Аеропорт DTW пропонує більш ніж 30 міжнародних безпосадкових рейсів.

Ресторани в аеропорту Детройт

В аеропорту Детройт є безліч варіантів харчування, а саме більш ніж 100 закладів у 2 терміналах, зокрема кав’ярні, фаст-фуди та ресторани з обслуговуванням. Крім того, на території терміналів аеропорту Детройт є багато барів.

Пересування в аеропорту Детройт

Обидва термінали аеропорту Детройт мають траволатори. У залі A термінала Мак-Намара є ExpressTram – система транспорту, завдяки якій мандрівники переміщаються маршрутом завдовжки в милю (довжина зали аеропорту) з 3 станціями, розташування яких зазначено далі.

 • Станція термінала розташована в центрі зали, звідки можна легко дістатися виходів на посадку A29–A55, зони реєстрації, отримання багажу, наземного транспорту та переходу до зал B та C.
 • Через південну станцію можна дістатися виходів на посадку A1–A28.
 • Через північну станцію можна дістатися виходів на посадку A56–A78.

Крім того, пасажири можуть переміщатись автобусом між терміналом Мак-Намара та північним терміналом. Автобуси аеропорту Детройт відправляються кожні 10 хвилин від центрів наземного транспорту та входу в готель Westin Hotel.

Розваги та послуги в аеропорту Детройт

В аеропорту DTW є багато цікавих розваг і послуг. Для мандрівників, які бажають відпочити, доступний масаж, процедури з догляду за обличчям, манікюр і/або педикюр у спа-салоні аеропорту. В аеропорту Детройт є безліч магазинів: від газетних кіосків до бутиків і крамниць із косметикою. У переході, який з’єднує зали A, B та C, проводиться музично-світлове шоу.

Обмін валют в аеропорту Детройт

Розташування пунктів обміну валют в аеропорту Детройт. – Термінал Мак-Намара: зона відправлень (центральний перехід поруч із виходом на посадку A38) і зона прибуття міжнародних рейсів. – Північний термінал: зона відправлення (навпроти виходу на посадку D9) і зона прибуття (поруч із зоною отримання багажу).

Готелі поблизу аеропорту Детройт

Якщо у вас пересадка в аеропорту DTW, справи неподалік або рейс затримується на ніч, до ваших послуг багато готелів та інших варіантів проживання, зокрема в Дірборні та центрі Детройта.

Цікаві місця біля аеропорту Детройт

 • Парк на острові Белл
 • Східний ринок
 • Ford Field
 • Музей музики Motown у Детройті

Дізнатися більше про аеропорт DTW можна тут.

Facebook
Instagram
Твіттер

На цій сторінці наведено інформацію зі сторонніх сайтів, які не контролюються Uber. Відомості можуть періодично змінюватися чи оновлюватися. Будь-яку інформацію на цій сторінці, яка не стосується безпосередньо компанії Uber або її діяльності, наведено лише для довідки. У жодному разі цю інформацію не можна використовувати, пояснювати або розглядати для надання будь-яких гарантій, явних або неявних. Деякі функції та вимоги залежать від країни, регіону та міста. Знижка за промокодом дійсна лише для нових користувачів. Цей промокод не поширюється на інші пропозиції або чайові. Пропозиція обмежена. Пропозиція та умови можуть змінюватися.