Перейти до основного вмісту

Вашингтонський національний аеропорт ім. Рональда Рейгана (dca)

Шукаєте альтернативу традиційному шатлу Аеропорт DCA чи таксі? Потрібно доїхати з аеропорту DCA до Національної алеї або до Старого міста Александрії? Ви завжди можете розраховувати на добре знайомий вам додаток Uber. Замовте поїздку до або з аеропорту DCA одним натисненням кнопки.

2401 Smith Boulevard, Arlington, VA 22202
+1 703-417-8000

Заздалегідь зарезервуйте поїздку з Uber (Вашингтонський національний аеропорт ім. Рональда Рейгана)

Виконайте все заплановане на сьогодні, зарезервувавши поїздку з Uber до аеропорту Вашингтонський національний аеропорт ім. Рональда Рейгана. Замовте поїздку щонайбільше за 30 днів до рейсу в будь-який час і день року.
Місце призначення
Виберіть дату й час

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/08/19.

Резерв може бути недоступним у вашому місці посадки

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку та замовте поїздку з більш ніж 500 основних аеропортів.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Варіанти поїздок у районі

1/6

Місце посадки: Аеропорт DCA

Щоб замовити поїздку, відкрийте додаток

Коли будете готові, відкрийте додаток Uber і замовте поїздку до місця призначення. Виберіть варіант поїздки для аеропорту DCA відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Виконайте вказівки в додатку

For Terminal A pickups, head outside and meet your driver curbside.

If you’re arriving at Terminal B/C, exit baggage claim and meet your driver at the outer curb (Arrivals level). Be sure to meet your driver outside the correct Door number.

Чекайте на водія

Go to your assigned DCA pickup location as specified by the app. Your driver’s name, license plate, and car color will show in the app. Verify your ride before you get in. If you can’t find your driver, contact them through the app.

Карта: Аеропорт DCA

Аеропорт ім. Рональда Рейгана – основний аеропорт Вашингтона. Він має чотири термінали, з них B та C – найновіші та найбільші.

Поширені запитання від користувачів

 • Так. Натисніть тут, щоб переглянути список аеропортів по всьому світу, у яких можна замовити поїздку з Uber.

 • Вартість поїздки з Uber до аеропорту DCA (або звідти) залежить від кількох факторів, зокрема типу поїздки, її орієнтовної відстані та тривалості, дорожніх зборів і поточного попиту.

  Якщо вказати місце посадки та місце призначення, перш ніж замовити поїздку, угорі додатка Uber відобразиться її приблизна вартість. Після замовлення поїздки ви побачите фактичну вартість на основі поточних факторів.

 • Місце посадки може залежати від типу поїздки та розміру аеропорту. Дотримуйтесь інструкцій у додатку, щоб дістатися місця зустрічі водія. Крім того, ви можете дотримуватися вказівників, що ведуть до спеціальних зон посадки для спільних поїздок в аеропорту.

  Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

 • Код аеропорту DCA означає "Вашингтон, округ Колумбія, США".

Додаткові відомості

Співпрацюєте з Uber?

Дізнайтеся, як покращити поїздки в аеропорт і звідти: де забирати клієнтів, як дотримуватися місцевих правил і норм тощо.

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 600 аеропортів і звідти по всьому світу.

Інформація для відвідувачів аеропорту DCA

Вашингтонський національний аеропорт ім. Рональда Рейгана (DCA) є головним аеропортом Вашингтона, який щороку обслуговує більш ніж 21 мільйон пасажирів. Аеропорт розташовано за 5 миль (8 кілометрів) від центру Вашингтона. Це найближчий до столиці США комерційний аеропорт. За ідеальних дорожніх умов поїздка до аеропорту від центру столиці триває 25 хвилин.

Термінали аеропорту DCA

Аеропорт DCA має 3 термінали: A, B та C, а також 44 виходи на посадку. На території всіх терміналів аеропорту DCA є зали очікування. Нижче наведено відомості, які допоможуть спланувати поїздку.

Термінал A аеропорту DCA

 • Air Canada
 • Frontier
 • Southwest
 • Зала очікування USO

Термінал B аеропорту DCA

 • Alaska
 • Delta
 • United
 • American Airlines Admirals Club
 • Delta Sky Club
 • United Club

Термінал C аеропорту DCA

 • American
 • American Airlines Admirals Club

Міжнародний термінал аеропорту DCA

Аеропорт DCA не обслуговує міжнародні рейси (за винятком Канади).

Ресторани в аеропорту DCA

До послуг відвідувачів аеропорту DCA більш ніж 40 закладів харчування, зокрема фаст-фуди, буфети та ресторани різних народів світу. Більшість закладів харчування аеропорту DCA розташовано в терміналах, але деякі з них також є в національній залі перед проходженням контролю на авіабезпеку.

Пересування в аеропорту DCA

Автобуси аеропорту DCA перевозять пасажирів між терміналами A, B та C, парковкою та центром прокату автомобілів. Відомості про пункт призначення відображаються спереду та збоку автобуса. Автобуси аеропорту DCA здійснюють поїздки цілодобово.

Розваги та послуги в аеропорту DCA

Аеропорт DCA організовує мистецькі виставки з регіональними, національними та міжнародними змінними експонатами. Галерея, розташована в колишньому терміналі A між колишнім вестибюлем і нинішньою зоною продажу квитків, має роботи місцевих митців, представлені як у вітринах, так і на стінах. Крім того, аеропорт запрошує музикантів, співаків, танцюристів та інших митців. В аеропорту DCA є безліч магазинів і крамниць: від газетних кіосків до магазинів одягу.

Обмін валют в аеропорту DCA

Пункт обміну валют аеропорту DCA розташовано на рівні зали очікування поруч із терміналом C перед проходженням контролю на авіабезпеку.

Готелі поблизу аеропорту DCA

Якщо у вас пересадка в аеропорту DCA, справи неподалік або рейс затримується на ніч, до ваших послуг більш ніж 20 готелів та інших варіантів проживання.

Цікаві місця біля аеропорту DCA

 • Джорджтаун
 • Меморіал Лінкольна та інші пам’ятники округу Колумбія
 • Національна алея та музеї поблизу
 • Білий дім

Дізнатися більше про аеропорт DCA можна тут.

Facebook
Instagram
Твіттер

На цій сторінці наведено інформацію зі сторонніх сайтів, які не контролюються Uber. Відомості можуть періодично змінюватися чи оновлюватися. Будь-яку інформацію на цій сторінці, яка не стосується безпосередньо компанії Uber або її діяльності, наведено лише для довідки. У жодному разі цю інформацію не можна використовувати, пояснювати або розглядати для надання будь-яких гарантій, явних або неявних. Деякі функції та вимоги залежать від країни, регіону та міста. Знижка за промокодом дійсна лише для нових користувачів. Цей промокод не поширюється на інші пропозиції або чайові. Пропозиція обмежена. Пропозиція та умови можуть змінюватися.