Перейти до основного вмісту

Вашингтонський національний аеропорт ім. Рональда Рейгана (DCA)

Потрібно доїхати з аеропорту DCA до Національної алеї або Старого міста Александрії за покупками? Uber до ваших послуг.

2401 Smith Boulevard, Arlington, VA 22202
+1 703-417-8000

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку й замовте поїздку в більш ніж 500 основних аеропортах.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Знижка до 15 дол. США

Отримайте знижку 5 дол. США на перші три поїздки. Використайте промокод NEWRIDER15. Промокод діє протягом 30 днів після застосування в обліковому записі Uber.

Варіанти поїздок у районі

 • UberX

  1-3

  Доступні повсякденні поїздки

 • Comfort

  1-3

  Новіші автомобілі з більшим простором для ніг

 • UberXL

  1-5

  Доступні поїздки до 6 пасажирів

 • Uber Green

  1-3

  Low-emission rides

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

 • Pool

  1-2

  Спільні поїздки – найнижча ціна

1/6

Як замовити поїздку в аеропорту DCA

Замовте, коли будете готові вийти

Якщо ви в терміналі B/C, вам потрібно буде вибрати в додатку зону посадки: верхній рівень відправлення (продаж квитків і реєстрація) або нижній рівень прибуття. Виберіть варіант поїздки відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Вийдіть з аеропорту

Якщо ви замовили поїздку в терміналі A, вийдіть і очікуйте водія на узбіччі.

Якщо ви прибуваєте в термінал B/C, ви можете здійснити посадку на зовнішньому узбіччі біля виходу 6, 7 чи 8 на нижньому рівні прибуття або на узбіччі в новій зоні біля виходу 1, 3, 4 або 6 на верхньому рівні відправлення.

Зустріньте свого водія

Завжди перевіряйте, щоб номерний знак автомобіля збігався з відомостями в додатку. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Тарифи на паркування в аеропорту Аеропорт DCA

Якщо ви плануєте поїздку в аеропорт Аеропорт DCA, дізнатися тарифи на паркування можна тут.
Тарифи на паркування в аеропорту Аеропорт DCA

Тариф

25 дол. США на день
25 дол. США на день
17 дол. США на день
Тарифи на паркування іноді можуть виявитися неактуальними. Відомості оновлено 20 листопада 2018 р..

Карта: Аеропорт DCA

Аеропорт ім. Рональда Рейгана – основний аеропорт Вашингтона. Він має чотири термінали, з них B та C – найновіші та найбільші.

Поширені запитання від користувачів

 • Так. Натисніть тут, щоб переглянути список аеропортів по всьому світу, у яких можна замовити поїздку з Uber.

 • Вартість поїздки з Uber до аеропорту DCA (або звідти) залежить від кількох факторів, зокрема типу поїздки, її орієнтовної відстані та тривалості, дорожніх зборів і поточного попиту.

  Якщо вказати місце посадки та місце призначення, перш ніж замовити поїздку, угорі додатка Uber відобразиться її приблизна вартість. Після замовлення поїздки ви побачите фактичну вартість на основі поточних факторів.

 • Місце посадки може залежати від типу поїздки та розміру аеропорту. Дотримуйтесь інструкцій у додатку, щоб дістатися місця зустрічі водія. Крім того, ви можете дотримуватися вказівників, що ведуть до спеціальних зон посадки для спільних поїздок в аеропорту.

  Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

 • Код аеропорту DCA означає "Вашингтон, округ Колумбія, США".

Додаткові відомості

Співпрацюєте з Uber?

Дізнайтеся, як покращити поїздки в аеропорт і звідти: де забирати клієнтів, як дотримуватися місцевих правил і норм тощо.

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 600 аеропортів і звідти по всьому світу.

Інформація для відвідувачів аеропорту DCA

Вашингтонський національний аеропорт ім. Рональда Рейгана (DCA) є головним аеропортом Вашингтона, який щороку обслуговує більш ніж 21 мільйон пасажирів. Аеропорт розташовано за 5 миль (8 кілометрів) від центру Вашингтона. Це найближчий до столиці США комерційний аеропорт. За ідеальних дорожніх умов поїздка до аеропорту від центру столиці триває 25 хвилин.

Термінали аеропорту DCA

Аеропорт DCA має 3 термінали: A, B та C, а також 44 виходи на посадку. На території всіх терміналів аеропорту DCA є зали очікування. Нижче наведено відомості, які допоможуть спланувати поїздку.

Термінал A аеропорту DCA

 • Air Canada
 • Frontier
 • Southwest
 • Зала очікування USO

Термінал B аеропорту DCA

 • Alaska
 • Delta
 • United
 • American Airlines Admirals Club
 • Delta Sky Club
 • United Club

Термінал C аеропорту DCA

 • American
 • American Airlines Admirals Club

Міжнародний термінал аеропорту DCA

Аеропорт DCA не обслуговує міжнародні рейси (за винятком Канади).

Ресторани в аеропорту DCA

До послуг відвідувачів аеропорту DCA більш ніж 40 закладів харчування, зокрема фаст-фуди, буфети та ресторани різних народів світу. Більшість закладів харчування аеропорту DCA розташовано в терміналах, але деякі з них також є в національній залі перед проходженням контролю на авіабезпеку.

Пересування в аеропорту DCA

Автобуси аеропорту DCA перевозять пасажирів між терміналами A, B та C, парковкою та центром прокату автомобілів. Відомості про пункт призначення відображаються спереду та збоку автобуса. Автобуси аеропорту DCA здійснюють поїздки цілодобово.

Розваги та послуги в аеропорту DCA

Аеропорт DCA організовує мистецькі виставки з регіональними, національними та міжнародними змінними експонатами. Галерея, розташована в колишньому терміналі A між колишнім вестибюлем і нинішньою зоною продажу квитків, має роботи місцевих митців, представлені як у вітринах, так і на стінах. Крім того, аеропорт запрошує музикантів, співаків, танцюристів та інших митців. В аеропорту DCA є безліч магазинів і крамниць: від газетних кіосків до магазинів одягу.

Обмін валют в аеропорту DCA

Пункт обміну валют аеропорту DCA розташовано на рівні зали очікування поруч із терміналом C перед проходженням контролю на авіабезпеку.

Готелі поблизу аеропорту DCA

Якщо у вас пересадка в аеропорту DCA, справи неподалік або рейс затримується на ніч, до ваших послуг більш ніж 20 готелів та інших варіантів проживання.

Цікаві місця біля аеропорту DCA

 • Джорджтаун
 • Меморіал Лінкольна та інші пам’ятники округу Колумбія
 • Національна алея та музеї поблизу
 • Білий дім

Дізнатися більше про аеропорт DCA можна тут.

Facebook
Instagram
Твіттер

На цій сторінці наведено інформацію зі сторонніх сайтів, які не контролюються Uber. Відомості можуть періодично змінюватися чи оновлюватися. Будь-яку інформацію на цій сторінці, яка не стосується безпосередньо компанії Uber або її діяльності, наведено лише для довідки. У жодному разі цю інформацію не можна використовувати, пояснювати або розглядати для надання будь-яких гарантій, явних або неявних. Деякі функції та вимоги залежать від країни, регіону та міста. Знижка за промокодом дійсна лише для нових користувачів. Цей промокод не поширюється на інші пропозиції або чайові. Пропозиція обмежена. Пропозиція та умови можуть змінюватися.