Перейти до основного вмісту

Міжнародний аеропорт імені Чатрапаті Шіваджі (bom)

Шукаєте альтернативу традиційному шатлу Аеропорт Мумбай чи таксі? Куди би ви не прямували – з аеропорту Мумбаї до Брами до Індії чи з Наві-Мумбаї в аеропорт Мумбаї, – ви завжди можете розраховувати на добре знайомий вам додаток Uber. Замовте поїздку до або з аеропорту BOM одним натисненням кнопки.

3VQ8+R6 Мумбай, Maharashtra, India

Заздалегідь зарезервуйте поїздку з Uber (Міжнародний аеропорт імені Чатрапаті Шіваджі)

Виконайте все заплановане на сьогодні, зарезервувавши поїздку з Uber до аеропорту Міжнародний аеропорт імені Чатрапаті Шіваджі. Замовте поїздку щонайбільше за 30 днів до рейсу в будь-який час і день року.
Місце призначення
Виберіть дату й час

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/12/09.

9:02 AM
open

Резерв може бути недоступним у вашому місці посадки

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку та замовте поїздку з більш ніж 500 основних аеропортів.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Варіанти поїздок у районі

Посадка: Аеропорт Мумбай (BOM)

Замовте, коли будете готові вийти з термінала.

Виберіть варіант поїздки відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Дізнайтеся докладні відомості в додатку

Замовивши поїздку, дотримуйтеся вказівок у додатку.

Чекайте на водія

Якщо ви в терміналі 2, зустріньте водія в зоні P7 (захід). Якщо ви в терміналі 1, зустріньте водія в будь-якій зоні посадки.

Карта: Аеропорт Мумбай

Міжнародний аеропорт імені Чатрапаті Шіваджі має 2 пасажирських термінали. Термінал 1 призначено тільки для внутрішніх рейсів, а термінал 2 – для внутрішніх і міжнародних.

Поширені запитання від користувачів

 • Так. Натисніть тут, щоб переглянути список аеропортів по всьому світу, у яких можна замовити поїздку з Uber.

 • Вартість поїздки з Uber до аеропорту BOM (або звідти) залежить від кількох факторів, зокрема типу поїздки, її орієнтовної відстані та тривалості, дорожніх зборів і поточного попиту.

  Якщо вказати місце посадки та місце призначення, перш ніж замовити поїздку, угорі додатка Uber відобразиться її приблизна вартість. Після замовлення поїздки ви побачите фактичну вартість на основі поточних факторів.

 • Місце посадки може залежати від типу поїздки та розміру аеропорту. Дотримуйтесь інструкцій у додатку, щоб дістатися місця зустрічі водія. Крім того, ви можете дотримуватися вказівників, що ведуть до спеціальних зон посадки для спільних поїздок в аеропорту.

  Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Додаткові відомості

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 600 аеропортів і звідти по всьому світу.

Інформація для відвідувачів аеропорту Мумбай

Міжнародний аеропорт ім. Чатрапаті Шіваджі (BOM) посідає 2-ге місце в Індії за пасажирообігом, обслуговуючи більш ніж 47 мільйонів пасажирів щороку. Аеропорт BOM розташовано за 24 кілометри (15 миль) на північний захід від центру Мумбая (30 хвилин за ідеальних дорожніх умов).

Термінали аеропорту Мумбай

Аеропорт ім. Чатрапаті Шіваджі має 2 пасажирські термінали: термінал 1 і 2. Термінал 1 аеропорту Мумбай приймає внутрішні рейси, а термінал 2 – внутрішні та міжнародні рейси. На всій території аеропорту Мумбай є зали очікування. Нижче наведено відомості, які допоможуть спланувати поїздку.

Термінал 1 аеропорту BOM

 • GoAir
 • IndiGo
 • SpiceJet
 • Зала очікування CIP
 • Зала очікування Loyalty
 • Зала очікування Pranaam GVK

Термінал 2 аеропорту BOM

Термінал 2 аеропорту BOM має 4 рівні та є базою для кількох міжнародних авіаліній, зокрема British Airways, Emirates і United. Для пасажирів аеропорту BOM доступно більш ніж 43 безпересадкові міжнародні рейси.

Ресторани в аеропорту Мумбай

До послуг відвідувачів аеропорту BOM заклади з традиційною індійською їжею та відомі міжнародні фаст-фуди. Фуд-корт розташований у міжнародному терміналі (термінал 2) у зоні відправлення після проходження контролю на авіабезпеку.

Пересування в аеропорту Мумбай

Термінали 1 і 2 розділені злітно-посадковими смугами та розташовані на відстані 3 милі один від одного. Щоб пересуватися між терміналами, можна скористатися безкоштовним автобусом аеропорту Мумбай, якщо ви маєте дійсний квиток на літак. Щоб потрапити в інший термінал, вам знадобиться повторно пройти контроль на авіабезпеку, тож переконайтеся, що у вас достатньо часу для пересадки. Термінал 2 має 4 рівні, 48 ескалаторів і 75 ліфтів. Крім того, у терміналі є 42 траволатори.

Розваги та послуги в аеропорту Мумбай

В аеропорту ім. Чатрапаті Шіваджі є багато розваг, зокрема вистави та виставки, які часто організовуються впродовж року. На рівні 3 та 4 термінала 2 є дитяча ігрова зона. До послуг відвідувачів аеропорту Мумбай безліч варіантів шопінгу, зокрема крамниці традиційної індійської моди та магазини відомих міжнародних брендів.

Обмін валют в аеропорту BOM

В аеропорту BOM є пункти обміну валют, розташовані в терміналі 1 (зони прибуття та відправлення) і в терміналі 2 (рівень реєстрації 4, зона відправлення; рівень прибуття 1 і 2; рівень 2 зони пересадки на внутрішні рейси; рівень 4 SHA; рівень 2 зони прибуття).

Готелі поблизу аеропорту BOM

Якщо у вас пересадка в аеропорту BOM, справи неподалік або рейс затримується на ніч, до ваших послуг низка готелів та інших варіантів проживання. До ваших послуг багато варіантів проживання в центрі Мумбая або в Хіранандані-Ґарденс, розташованих за 3 милі від аеропорту.

Цікаві місця біля аеропорту BOM

 • Брама до Індії
 • Храм Радхі-Расабіхарі в Мумбаї
 • Пляж Джуху
 • Мані-Бхаван (дім Магатми Ґанді)

Дізнатися більше про аеропорт BOM можна тут.

Facebook
Instagram
Твіттер

На цій сторінці наведено інформацію зі сторонніх сайтів, які не контролюються Uber. Відомості можуть періодично змінюватися чи оновлюватися. Будь-яку інформацію на цій сторінці, яка не стосується безпосередньо компанії Uber або її діяльності, наведено лише для довідки. У жодному разі цю інформацію не можна використовувати, пояснювати або розглядати для надання будь-яких гарантій, явних або неявних. Деякі функції та вимоги залежать від країни, регіону та міста. Знижка за промокодом дійсна лише для нових користувачів. Цей промокод не поширюється на інші пропозиції або чайові. Пропозиція обмежена. Пропозиція та умови можуть змінюватися.