Перейти до основного вмісту

Аеропорт Фінікс-Меса Гейтвей (AZA)

Хоч для чого ви відвідуєте аеропорт Меса, замовляйте поїздку в аеропорт AZA або звідти будь-коли.

Меса, Аризона 85212
+1 480-988-7600

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку й замовте поїздку в більш ніж 500 основних аеропортах.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Варіанти поїздок у районі

 • UberX

  1-3

  Доступні поїздки на кожен день

 • Comfort

  1-3

  Новіші автомобілі з більшим простором для ніг

 • UberXL

  1-5

  Доступні поїздки до 6 пасажирів

 • Uber Green

  1-3

  Low-emission rides

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

1/6

Як замовити поїздку в аеропорту Меса

Замовити поїздку

Виберіть варіант поїздки відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Дізнайтеся докладні відомості в додатку

Місця посадок можуть залежати від типу замовленої поїздки. Дотримуйтеся вказівок у додатку, щоб зустріти водія на узбіччі або в зазначеному місці посадки.

Підтвердьте місцезнаходження

Прямуйте до зазначеного місця посадки, як указано в додатку (зверніть увагу: місце посадки не завжди розташовано поруч із найближчим виходом). Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Додаткові відомості

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 600 аеропортів і звідти по всьому світу.

Інформація для відвідувачів аеропорту Меса

Аеропорт Фінікс-Меса Гейтвей розташований у Месі, штат Аризона, і обслуговує більш ніж 1,3 мільйона пасажирів щороку. Аеропорт AZA розташований за 25 хвилин їзди (за ідеальних дорожніх умов) від центру Меси (20 миль або 32 кілометри від аеропорту). Аеропорт AZA розташований за 40 хвилин їзди від центру Фінікса (38 миль або 61 кілометр від аеропорту).

Термінал аеропорту Меса

Термінал ім. Чарльза Л. Вільямса є головним пасажирським терміналом аеропорту Меса з виходами на посадку, магазинами та закладами харчування. Аеропорт AZA обслуговує рейси трьох авіаліній: Allegiant, Swoop і WestJet. Відвідайте сайт авіаліній, щоб переглянути актуальні відомості про бронювання рейсів, оскільки деякі з них здійснюються лише в певну пору року, а їх розклад може змінюватися.

Ресторани в аеропорту Меса

До послуг пасажирів аеропорту Меса низка закладів, у яких можна придбати їжу. Заклади харчування включають ресторан з американською кухнею, кафе з різноманітними стравами, випічкою, кавою та іншими напоями, а також магазини із закусками та холодними напоями.

Розваги та послуги в аеропорту Меса

Для пасажирів, яких цікавить шопінг, в аеропорту Фінікс-Меса Гейтвей є 2 магазини, де можна придбати безліч речей, зокрема журнали, книги, сувеніри, подарунки та закуски.

Готелі поблизу аеропорту Меса

Якщо у вас пересадка в аеропорту Фінікс-Меса Гейтвей, справи неподалік або рейс затримується на ніч, до ваших послуг багато готелів та інших варіантів проживання в Чандлері, Месі, Фініксі тощо.

Цікаві місця поблизу аеропорту Меса

 • Парк Папаго, Фінікс
 • Сад троянд, Меса
 • Регіональний парк Юзері-Маунтін, Меса

Дізнатися більше про аеропорт AZA можна тут.

Facebook
Twitter

На цій сторінці наведено інформацію зі сторонніх сайтів, які не контролюються Uber. Відомості можуть періодично змінюватися чи оновлюватися. Будь-яку інформацію на цій сторінці, яка не стосується безпосередньо компанії Uber або її діяльності, наведено лише для довідки. У жодному разі цю інформацію не можна використовувати, пояснювати або розглядати для надання будь-яких гарантій, явних або неявних. Деякі функції та вимоги залежать від країни, регіону та міста. Знижка за промокодом дійсна лише для нових користувачів. Цей промокод не поширюється на інші пропозиції або чайові. Пропозиція обмежена. Пропозиція та умови можуть змінюватися.