Перейти до основного вмісту
Uber
Uber

Міжнародний аеропорт Атланта ім. Гартсфілда – Джексона (ATL)

Потрібно доїхати з аеропорту ATL до океанаріума Джорджії або від ботанічного саду Атланти до аеропорту? Uber до ваших послуг.

6000 N. Terminal Parkway, Atlanta, GA 30320
+1 800-897-1910

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку та замовте поїздку в більш ніж 500 основних аеропортах.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Розрахунок вартості в Uber

Вартість поїздки вказується лише орієнтовно та може змінюватися через знижки, затримки на дорозі чи інші фактори. Можуть застосовуватися сталі та мінімальні тарифи. Фактична ціна може змінюватися.

Як здійснювати поїздки

 • Express Pool1-2

  Спільні поїздки – найнижча ціна

 • Pool1-2

  Спільні поїздки – найнижча ціна

 • UberX1-4

  Доступні повсякденні поїздки

 • Comfort1-4

  Newer cars with extra legroom

Як замовити поїздку в аеропорту ATL

Вийдіть на нижньому рівні прибуття

Якщо ви в терміналі для внутрішніх рейсів, вийдіть із зони отримання багажу та спустіться на нижній рівень прибуття, вийдіть з аеропорту, перетніть пішохідну зону та прямуйте за знаками до зони посадки для спільних поїздок.

Якщо ви в терміналі для міжнародних рейсів, очікуйте водія на зовнішньому узбіччі.

Зробіть замовлення, коли будете в зоні посадки для спільних поїздок

Якщо ви в терміналі для внутрішніх рейсів, пройдіть до зони посадки для спільних поїздок і зробіть замовлення. Не замовляйте поїздку раніше, ніж дійдете до зони посадки: якщо водій чекатиме на стоянці більш ніж 15 хвилин, йому, можливо, доведеться оплачувати парковку.

Очікуйте водія у визначеному місці посадки

Переконайтеся, що ви в правильному терміналі та потрібному місці посадки, і чекайте на водія. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Тарифи на паркування в аеропорту Аеропорт Атланта

Якщо ви плануєте поїздку в аеропорт Аеропорт Атланта, дізнатися тарифи на паркування можна тут.

Варіант паркування

Міжнародний

Внутрішні рейси

Економ-клас

Перехоплююча стоянка термінала міжнародних рейсів

Перехоплюючі стоянки A і C

Тариф

36 дол. США на день
19 дол. США на день
14 дол. США на день
14 дол. США на день
10 дол. США на день
Тарифи на паркування іноді можуть виявитися неактуальними. Відомості оновлено 20 листопада 2018 р..

Карта: Аеропорт Атланта

Зали A–E призначено для внутрішніх рейсів, зал F – для міжнародних. Стоянка розташована навколо залу T.

Поширені запитання від користувачів

Так. Натисніть тут, щоб переглянути список аеропортів по всьому світу, у яких можна замовити поїздку з Uber.

Вартість поїздки з Uber до аеропорту ATL (або звідти) залежить від кількох факторів, зокрема типу поїздки, її орієнтовної відстані та тривалості, дорожніх зборів і поточного попиту.

Якщо вказати місце посадки та місце призначення, перш ніж замовити поїздку, угорі додатка Uber відобразиться її приблизна вартість. Після замовлення поїздки ви побачите фактичну вартість на основі поточних факторів.

Місце посадки може залежати від типу поїздку та розміру аеропорту. Дотримуйтесь інструкцій у додатку, щоб дійти до місця зустрічі з водієм. Крім того, ви можете дотримуватися вказівників, що ведуть до спеціальних зон посадки для спільних поїздок. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Додаткові відомості

Співпрацюєте з Uber?

Дізнайтеся, як покращити поїздки в аеропорт і звідти: де забирати клієнтів, як дотримуватися місцевих правил і норм тощо.

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 500 аеропортів по всьому світу.

Інформація для відвідувачів аеропорту Атланта

Міжнародний аеропорт Атланта ім. Гартсфілда – Джексона – найбільший аеропорт у світі за пасажирообігом, який щодня відвідує 275 000 подорожніх. Аеропорт розташовано за 10 миль (16 кілометрів) від центру Атланти всередині міської агломерації розміром із Массачусетс, тож аеропорт – це важливий транспортний вузол для бізнесменів і туристів.

Термінали аеропорту Атланта

Аеропорт Атланта ім. Гартсфілда – Джексона має 2 термінали: внутрішніх і міжнародних рейсів. Термінали розташовано на протилежних сторонах аеропорту. Між ними розташовано 7 залів.

 • Зала T прилягає до термінала внутрішніх рейсів.
 • Зала F розташована в терміналі міжнародних рейсів.
 • Зали A, B, C, D та E розташовані в алфавітному порядку між терміналами внутрішніх і міжнародних рейсів. Зала A найближча до термінала внутрішніх рейсів.

Зали очікування, зокрема Клуб American Airlines Admirals, Delta Sky і United, розташовані на території обох терміналів аеропорту ATL. Нижче наведено відомості, які допоможуть спланувати поїздку.

Термінал внутрішніх рейсів аеропорту Атланта

У північній частині термінала можна зареєструватися на рейси зазначених далі авіаліній.

 • Alaska
 • American
 • Boutique Air
 • Frontier
 • JetBlue
 • Southwest
 • Spirit
 • United

У південній частині термінала можна зареєструватися на рейси авіалінії Delta.

Міжнародний термінал аеропорту Атланта

Міжнародний термінал має 3 рівні. У залі F цього термінала розташовано виходи на посадку F1–F14. Рівень відправлень поєднано безпосередньо з рівнем прибуття та парковкою з погодинною оплатою. Міжнародний термінал обслуговує більш ніж 75 рейсів у 50 країн і приймає рейси таких міжнародних авіаліній, як British Airways і KLM.

Ресторани в аеропорту Атланта

В аеропорту Атланта ім. Гартсфілда – Джексона є більш ніж 110 закладів із їжею та напоями: від міжнародних мереж фаст-фудів до першокласних ресторанів з обслуговуванням. Ресторани та інші заклади розташовані в залах і атріумі аеропорту ATL.

Пересування в аеропорту Атланта

Аеропорт Атланта має власне підземне метро, Plane Train, яке поєднує всі зали з терміналами внутрішніх і міжнародних рейсів. 4-вагонний потяг долає маршрут завдовжки 3 милі (5 кілометрів) і відправляється кожні 2 хвилини. У середньому потяги перевозять більш ніж 200 000 пасажирів щодня. Крім того, пасажири можуть скористатися потягом SkyTrain, який поєднує Міжнародний конференц-центр штату Джорджія з провідними готелями аеропорту.

Розваги та послуги в аеропорту Атланта

В аеропорту Атланта ім. Гартсфілда – Джексона є безліч цікавих місць, зокрема мистецька виставка з експонатами по всій території аеропорту. На території аеропорту виставлено постійні й тимчасові експонати. Аеропорт ATL щороку організовує 4 концерти в атріумі. Для любителів тварин доступний парк для собак площею 1000 квадратних футів. Якщо маєте час для шопінгу, в аеропорту Атланта є безліч магазинів: від газетних кіосків до бутиків.

Обмін валют в аеропорту Атланта

В аеропорту Атланта є десяток пунктів обміну валют, розташованих у залах A, B, D, E та F, а також в атріумі.

Готелі поблизу аеропорту Атланта

Якщо у вас пересадка в аеропорту ATL, справи неподалік або рейс затримується на ніч, до ваших послуг більш ніж 60 готелів та інших варіантів проживання.

Цікаві місця біля аеропорту Атланта

 • Ботанічний сад в Атланті
 • Сентенніал-Олімпік-парк
 • Зоопарк в Атланті

Дізнатися більше про аеропорт ATL можна тут.

Facebook
Instagram
Твіттер