Ana içeriğe gidin

Philadelphia: Araç çağırın. Yolculuk yapın. Keşfedin.

Uber’le yolculuk planlamak çok kolay. Yolculuk seçeneklerini karşılaştırın ve yakınınızda neler olduğunu görün.

Başka bir yere mi gidiyorsunuz? Uber’in kullanıldığı tüm şehirleri görün.

Philadelphia: bir araç seçin

 • UberX

  1-3

  Uygun fiyatlı, günlük yolculuklar

 • Uber Comfort

  1-3

  Daha geniş ayak koyma yeri ile daha yeni araçlar

 • UberXL

  1-5

  5 kişiye kadar olan gruplar için ekonomik yolculuklar

 • Hourly

  1-3

  Request a ride by the hour to get around in a dedicated car

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Pool

  1-2

  Yolculuk paylaşımı sayesinde daha düşük ücretler

1/6

Philadelphia Uluslararası Havalimanı alımları

Sürücünüzle nerede buluşacağınızı öğrenin ve alım konumunuzu nasıl bulacağınızla ilgili detaylı yol tarifi alın.

Her yerde aynı uygulama

7/24 destek, GPS takibi ve acil durum yardımı gibi güvenlik özellikleri de dahil olmak üzere kendi şehrinizde kullandığınız özelliklere seyahat ederken de erişin.

Belediyelerle nasıl iş ortağı oluyoruz?

Sizinle olan ilişkimiz tek bir dokunuşla başlamış olabilir, ancak şehirlerle olan ilişkimiz çok daha derindir. Başkalarına örnek olarak yaşam kalitesini artırmak ve gelecekte daha akıllı ve verimli şehirler oluşturmak bizim hedefimiz.

Uber Movement

Anonimleştirilen verilerimiz, altyapı ve ulaşım ile ilgili kararlarında yardımcı olması için şehir planlamacıları ve belediye yöneticileriyle paylaşılır.

Yol güvenliği

İnsanları daha güvenli seçimler yapmaya teşvik ederek alkollü araç kullanımını engellemeye yardımcı olmak, yolları herkes için daha güvenli hale getirebilir.

Şehirleri destekliyoruz

Karbon salınımını azaltmaya yardımcı olmaktan toplu taşımayı güçlendirmeye kadar çeşitli alanlarda yerel yönetimlerle yaptığımız iş ortaklıkları, daha iyi şehirler yaratıyor.

Uber, uygulamayı kullanan sürücülerin alkol ve uyuşturucu madde kullanmasına asla müsamaha göstermez. Sürücünüzün alkol veya uyuşturucu madde etkisinde olduğunu düşünüyorsanız lütfen kendisinden yolculuğu hemen sonlandırmasını isteyin.

Ticari araçlar, köprü veya otoyol geçiş ücretlerinin yanı sıra ek eyalet vergilerine de tabi olabilir.

Sürücü yolculuğu tamamladıktan sonra lütfen paylaşmak istediğiniz tüm geri bildirimlerinizi, yolculuğunuzu Uber uygulamasından puanlarken customercomplaints@uber.comadresine e-posta göndererek, help.uber.com sayfasını ziyaret ederek veya +1 800 664 1378 numaralı telefonu arayarak bildirin.

Ayrıca Pennsylvania'daki, Philadelphia County dışında başlayan veya biten yolculuklarla ilgili şikayetlerinizi +1 800 692 7380 numaralı telefondan veya http://www.puc.pa.gov/contact_us.aspx adresinden PA Kamu Hizmeti Komisyonu Tüketici Hizmetleri Ofisi ile iletişime geçerek gönderebilirsiniz.

PHL Havalimanı’ndan yapılan UberX, UberXL, UberPool ve Uber SUV yolculuklarına 3 USD havalimanı ek ücreti uygulanır. PHL Havalimanı’ndan yapılan Uber Black yolculuklarına 1,50 USD havalimanı ek ücreti uygulanır. PHL Havalimanı’a yapılan UberX, UberXL ve UberPool yolculuklarına 2,50 USD havalimanı ek ücreti uygulanır. Philadelphia haricinde, Pennsylvania’da başlayan UberX, UberXL ve UberPool yolculuklarına toplam ücretin %1’i kadar bir PA Ek Ücreti eklenir.

Güney New Jersey'de UberX kullanımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen http://www.uber.com/cities/new-jersey sayfasına göz atın. City of Philadelphia’da başlayan yolculuklarla ilgili şikayetlerinizi +1 215 683 9600 numaralı telefondan veya TLDEnforcement@Philapark.org e-posta adresinden Philadelphia Otopark İdaresi’ne gönderebilirsiniz.