Ana içeriğe gidin

Dusseldorf: Araç çağırın. Yolculuk yapın. Keşfedin.

Uber’le yolculuk planlamak çok kolay. Yolculuk seçeneklerini karşılaştırın ve yakınınızda neler olduğunu görün.

Başka bir yere mi gidiyorsunuz? Uber’in kullanıldığı tüm şehirleri görün.

Uber'le Dusseldorf içinde önceden araç rezerve edin

Dusseldorf içinde Uber’le yapacağınız yolculuk için rezervasyon yaptırarak planlarınızı hemen tamamlayın. 30 gün öncesine kadar herhangi bir saat ve günde yolculuk talep edin.
Varış noktası
Tarih ve saat seçin

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/01/29.

9:52 PM
open

Rezervasyon, alım konumunuz için uygun olmayabilir

Dusseldorf: bir araç seçin

 • UberXL

  1-6

  6 kişiye kadar olan gruplar için ekonomik yolculuklar

 • Uber Comfort

  1-4

  Extra legroom and top rated drivers

 • Ukrayna için Uber

  1-4

  Ukrayna için Uber ücreti, aynı güzergâh için aynı anda talep edilen bir UberX yolculuğuna göre 1 EUR daha yüksektir. Uber for Ukrayna yolculuğunun 1 EUR tutarındaki ücreti, Uber BV’nin International Rescue Committee’ye gönderdiği tutardır.

 • UberX

  1-4

  Uygun fiyatlı, günlük yolculuklar

 • Premium

  1-4

 • Green

  1-4

  Elektrikli ve hibrid araçlar

 • Taksi

  1-4

  Tek bir düğmeye dokunarak yerel taksilere ulaşın

1/7

Her yerde aynı uygulama

7/24 destek, GPS takibi ve acil durum yardımı gibi güvenlik özellikleri de dahil olmak üzere kendi şehrinizde kullandığınız özelliklere seyahat ederken de erişin.

Belediyelerle nasıl iş ortağı oluyoruz?

Sizinle olan ilişkimiz tek bir dokunuşla başlamış olabilir, ancak şehirlerle olan ilişkimiz çok daha derindir. Başkalarına örnek olarak yaşam kalitesini artırmak ve gelecekte daha akıllı ve verimli şehirler oluşturmak bizim hedefimiz.

Yol güvenliği

İnsanları daha güvenli seçimler yapmaya teşvik ederek alkollü araç kullanımını engellemeye yardımcı olmak, yolları herkes için daha güvenli hale getirebilir.

Şehirleri destekliyoruz

Karbon salınımını azaltmaya yardımcı olmaktan toplu taşımayı güçlendirmeye kadar çeşitli alanlarda yerel yönetimlerle yaptığımız iş ortaklıkları, daha iyi şehirler yaratıyor.

Uber, uygulamayı kullanan sürücülerin alkol ve uyuşturucu madde kullanmasına asla müsamaha göstermez. Sürücünüzün alkol veya uyuşturucu madde etkisinde olduğunu düşünüyorsanız lütfen kendisinden yolculuğu hemen sonlandırmasını isteyin.

Ticari araçlar, köprü veya otoyol geçiş ücretlerinin yanı sıra ek eyalet vergilerine de tabi olabilir.

Uber, yolculuk çağrınızı yalnızca lisanslı özel kiralık araç operatörlerine iletir. Kullanılan tüm araçlar PBefG ve BOKraft gerekliliklerini karşılar. Tüm sürücü ortaklarının özel kiralık araç sürücü belgesi vardır. Her yolculuk, operatörün araç sigortası şirketi tarafından sigortalanmıştır.