Ana içeriğe gidin
Uber
Uber

Londra Stansted Havalimanı (STN)

İster Stansted Havalimanı’ndan Londra’ya, ister Londra’dan Stansted Havalimanı’na gidin, Uber’in sizi istediğiniz yere ulaştıracağına güvenebilirsiniz.

Bassingbourn Road, Stansted CM24 1QW, United Kingdom
+44 808-169-7031

Yolculuk yapmanın daha akıllı yolu

Dünyanın her yerinde yolculuk talebinde bulunun

Tek bir dokunuşla, 500’den fazla büyük merkezde havalimanı ulaşımının tadını çıkarın.

Kendi şehrinizdeymiş gibi gezin

Bırakın uygulamanız ve sürücünüz sizin yerinize ayrıntılarla ilgilensin, böylece tanımadığınız bir şehirde yol bulmaya çalışmak zorunda kalmazsınız.

Uber’le kendinizi evinizde hissedin

Yeni bir yerde olsanız bile, gerçek zamanlı fiyatlandırma ve nakitsiz ödeme de dahil, en sevdiğiniz özellikleri kullanabilirsiniz.

Uber tahmini ücret hesaplayıcısı

Örnek olarak verilen yolcu ücretleri tahminidir ve indirim, trafik sıkışıklığı ve diğer faktörlerden dolayı oluşabilecek değişiklikleri yansıtmaz. Sabit ücretler ve minimum ücretler uygulanabilir. Gerçek ücretler değişiklik gösterebilir.

Yolculuk türleri

  • UberX1-4

    Hesaplı, günlük yolculuklar

  • EXEC1-4

    Üst sınıf kalitesinde, günlük yolculuklar

Havalimanından Uber’le yolculuk yapma

Yolculuk çağrısı yapmak için uygulamanızı açın

Dışarıya çıkmaya hazır olduğunuzda uygulamanızı açıp yolculuk çağrısı yapın. Grubunuzdaki kişi sayısına ve ihtiyacınız olan bagaj kapasitesine uygun bir araç seçeneği belirleyin.

Uygulamadaki talimatları uygulayın

Alım noktası için doğrudan uygulama üzerinden yol tarifi alacaksınız. Ayrıca havalimanında yön işaretleri olabilir.

Sürücünüzle buluşun

Uygulamada gösterilen, belirlenmiş alım konumunuza gidin. Lütfen bu konumun her zaman size en yakın çıkışta olmayabileceğini unutmayın. Sürücünüzü bulamıyorsanız, kendisiyle uygulama üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Stansted Havalimanı ipuçları

Stansted Havalimanı’nda wifi

Stansted Havalimanı’nda ücretsiz wifi hizmetinden, günlük olarak ve kayıtlı cihaz başına 4 saat yararlanabilirsiniz. Ek olarak 24 saatlik paket ya da sık yolculuk yapan kişiler için olan 6 veya 12 aylık paketlerden alabilirsiniz.

Stansted Havalimanı otopark

Londra Stansted Havalimanı’nda kısa, orta ve uzun süreli otopark da dahil olmak üzere birçok otopark seçeneği vardır. Yakınlardaki JetParks otoparkları, daha uygun fiyatlı bir alternatif sunar.

Stansted Havalimanı’nda döviz bürosu

Londra Stansted Havalimanı’nda, güvenliğe gelmeden ve güvenliği geçtikten sonra, GBP, Euro ve ABD doları seçenekleri sunan ATM’ler mevcuttur. Londra Stansted Havalimanı’nın gidiş ve geliş terminallerinde 7 Moneycorp döviz bürosu bulunur.

Yolcuların en çok sorduğu sorular

Uber, STN Havalimanı’nda da hizmet veriyor, bu sayede istediğiniz yere konforlu ve rahat bir yolculuk yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Yolculuk çok uzun olmasa da, Stansted Havalimanı’na gidiş gelişlerinizde yapacağınız Uber yolculuklarının ücreti, süreden, trafikten ve diğer unsurlardan etkilenebilir. Ayrıca son yolculuk ücretine otopark ücreti ile havalimanı ücreti de eklenebilir.

Alım konumunuzu bulmak için, yolculuk çağrısı yaptıktan sonra Uber uygulamasını kontrol edin.

Yolcu alımının süresi saate, yoldaki sürücü ortağı sayısına ve diğer unsurlara bağlı olarak değişebilir. Yolculuk çağrısı yaptığınızda, tahmini bekleme süresini görmek için uygulamayı kontrol edin.

Daha fazla bilgi

Uber’le sürücü ortağı olarak yola mı çıkıyorsunuz?

Yolcuları nerelerden alacağınızdan yerel kural ve yönetmeliklere kadar, havalimanı yolculuklarınızı nasıl kolaylaştırabileceğinizi öğrenin.

Başka bir havalimanına mı gidiyorsunuz?

Dünya genelinde 500’den fazla havalimanına gidiş-geliş yolculukları yapın.

Londra Stansted Havalimanı terminalinde yapabilecekleriniz