Ana içeriğe gidin
Uber

Paris-Orly Havalimanı (ORY)

İster Orly Havalimanı’ndan Paris’e, ister Paris’ten Orly Havalimanı’na gidin, Uber’in sizi istediğiniz yere ulaştıracağına güvenebilirsiniz.

94390 Orly, France
+33 1-49-75-45-12

Yolculuk yapmanın daha akıllı yolu

Anında yolculuk

Dünyanın her yerinde yolculuk çağrısı yapın

Tek bir dokunuşla, 500’den fazla büyük merkezde havalimanı ulaşımının tadını çıkarın.

Uygulama sürücünüze varış noktasına nasıl gidileceğini gösterir

Kendi şehrinizdeymiş gibi gezin

Bırakın uygulamanız ve sürücünüz sizin yerinize ayrıntılarla ilgilensin, böylece tanımadığınız bir şehirde yol bulmaya çalışmak zorunda kalmazsınız.

Dünyanın her yerinde yolculuk çağrısı yapabilirsiniz.

Uber’le kendinizi evde hissedin

Yeni bir yerde olsanız bile, gerçek zamanlı fiyatlandırma ve nakitsiz ödeme de dahil, en sevdiğiniz özellikleri keşfedin.

Uber tahmini ücret hesaplayıcısı

Örnek olarak verilen yolcu ücretleri tahminidir ve indirim, trafik sıkışıklığı ve diğer faktörlerden dolayı oluşabilecek değişiklikleri yansıtmaz. Sabit ücretler ve minimum ücretler uygulanabilir. Gerçek ücretler değişiklik gösterebilir.

Yolculuk türleri

  • UberX

    Hesaplı, günlük yolculuklar

  • Berline

    Premium rides in luxury cars

Havalimanından Uber’le yolculuk yapma

Yolculuk çağrısı yapmak için uygulamanızı açın

Dışarıya çıkmaya hazır olduğunuzda uygulamanızı açıp yolculuk çağrısı yapın. Grubunuzdaki kişi sayısına ve ihtiyacınız olan bagaj kapasitesine uygun bir araç seçeneği belirleyin.

Uygulamadaki talimatları uygulayın

Alım noktası için doğrudan uygulama üzerinden yol tarifi alacaksınız. Ayrıca havalimanında yön işaretleri olabilir.

Sürücünüzle buluşun

Uygulamada gösterilen, belirlenmiş alım konumunuza gidin. Lütfen bu konumun her zaman size en yakın çıkışta olmayabileceğini unutmayın. Sürücünüzü bulamıyorsanız, kendisiyle uygulama üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Orly Havalimanı ipuçları

Wifi simgesi

Orly Havalimanı’nda wifi

Orly Havalimanı’nda, Paris Aeroport aracılığıyla, yolculara wifi hizmeti sunulur. Standart bağlantı ücreti 20 dakika için 2,90 EUR ve saatlik 5,90 EUR arasında değişir veya 24 saatlik daha güçlü bir bağlantı için 9,90 EUR ücret ödeyebilirsiniz.

İçinde P harfi olan çember

Paris-Orly Havalimanı’nda otopark

There are 7 car parks at Paris-Orly Airport, all open 24/7. Options include short-stay, long-stay, and special lanes and spaces for motorcycles and people with reduced mobility, as well as subscriber and reservation-only parking.
Kağıt para

Orly Havalimanı’nda döviz bürosu

Orly Havalimanı’nda, Güney Terminali’nin A Salonu’nda, bir Travelex döviz bürosu vardır. Önceden internet üzerinden döviz siparişi verip havalimanındaki şubede para tahsil edebilir, ön ödemeli banka kartı alabilir veya iki terminalde de yer alan döviz bozdurulabilen ATM’leri kullanabilirsiniz.

Yolcuların en çok sorduğu sorular

Uber, ORY Havalimanı’nda da hizmet veriyor, bu sayede istediğiniz yere konforlu ve rahat bir yolculuk yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Havalimanlarındaki Uber alım konumları değiştirilebilir, bu yüzden alım konumunuzu bulmak için yolculuk çağrısı yapmadan önce her zaman Uber uygulamasını kontrol edin.

Yolculuk çok uzun olmasa da, Orly Havalimanı’na gidiş gelişlerinizde yapacağınız Uber yolculuklarının ücreti, süreden, trafikten ve diğer unsurlardan etkilenebilir. Yaklaşık yolculuk ücreti almak için lütfen Uber tahmini ücret hesaplayıcısına göz atın.

Yolcu alımının süresi saate, yoldaki sürücü ortağı sayısına ve daha birçok unsura bağlı olarak değişebilir.

Daha fazla bilgi

Sürücü ortaklarının işaretleyebileceği bir sayfa

Uber’le sürücü ortağı olarak yola mı çıkıyorsunuz?

Yolcuları nerelerden alacağınızdan yerel kural ve yönetmeliklere kadar, havalimanı yolculuklarınızı nasıl kolaylaştırabileceğinizi öğrenin.
Uber sizi 500’den fazla havalimanına götürüp getirebilir.

Başka bir havalimanına mı gidiyorsunuz?

Dünya genelinde 500’den fazla havalimanına gidiş-geliş yolculukları yapın.

Orly Havalimanı terminalleri

  • Tunisair
  • Catacombes de Paris
  • The François-Mitterrand Library
  • Musée d’Orsay