Ana içeriğe gidin

Yolculuk yapmanın daha akıllı yolu

Dünyanın her yerinde yolculuk çağrısı yapın

Tek bir dokunuşla, 500’den fazla büyük merkezde havalimanı ulaşımının tadını çıkarın.

Kendi şehrinizdeymiş gibi gezin

Bırakın uygulamanız ve sürücünüz sizin yerinize ayrıntılarla ilgilensin, böylece tanımadığınız bir şehirde yol bulmaya çalışmak zorunda kalmazsınız.

Uber’le kendinizi evinizde hissedin

Yeni bir yerde olsanız bile, gerçek zamanlı fiyatlandırma ve nakitsiz ödeme de dahil, en sevdiğiniz özellikleri kullanabilirsiniz.

Bu bölgedeki yolculuk türleri

 • UberX

  1-3

  Affordable, everyday rides

 • Comfort

  1-3

  Newer cars with extra legroom

 • UberXL

  1-5

  6 kişiye kadar olan gruplar için ekonomik yolculuklar

1/3

Ontario Havalimanı’ndan nasıl araç çağırabilirim?

Request when you’re ready to walk outside

Grubunuzdaki kişi sayısına ve ihtiyacınız olan bagaj kapasitesine uygun bir araç seçeneği belirleyin. Ardından uygulamada alım konumunuzu seçin.

Look for rideshare signs

All pickups happen on the inner curb in Terminals 2 and 4 as well as the international terminal.

Look for your driver

Sürücünüz sizinle kaldırım kenarında buluşacaktır. Sürücünüzü bulamıyorsanız, kendisiyle uygulama üzerinden iletişime geçin.

Ontario Havalimanı haritası

Ontario Uluslararası Havalimanı’nda 2 terminal vardır: Terminal 2 ve Terminal 4. Havalimanında toplam 19 yolcu varış noktası mevcuttur.

Yolcuların en çok sorduğu sorular

Daha fazla bilgi

Uber’le sürücü ortağı olarak yola mı çıkıyorsunuz?

Başka bir havalimanına mı gidiyorsunuz?

Ontario Havalimanı ziyaretçi bilgileri

Ontario Uluslararası Havalimanı (ONT), yılda 4 milyondan fazla yolcuya hizmet verir ve Kaliforniya’daki Ontario şehir merkezinden 4 mil (6 kilometre) uzaklıktadır, bu mesafe ideal yol ve trafik koşullarında arabayla 8 dakika sürer. Havalimanı ayrıca Los Angeles şehir merkezinin 38 mil (61 kilometre) doğusunda ve San Bernardino şehir merkezinin 23 mil (37 kilometre) batısında yer alır.

Ontario Havalimanı terminalleri

ONT Havalimanı’nda 2 terminal vardır: 12 kapılı Terminal 2 ve 14 kapılı Terminal 4. Ayrıca dış hatlar geliş işlemleri için ayrılmış havalimanına bitişik bir tesis vardır. Yolculuğunuzu planlarken aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

ONT Terminal 2

 • Alaska
 • China
 • Delta
 • Frontier
 • JetBlue
 • United
 • Volaris

ONT Terminal 4

 • American
 • Southwest

ONT dış hatlar terminali

Ontario Havalimanı dış hatlar gelişleri çoğunlukla Terminal 2’de yapılır. ONT Havalimanı 2 uluslararası varış noktasına aktarmasız uçuş hizmeti sunar: Meksika ve Tayvan.

Ontario Havalimanı’nda yemek

ONT Havalimanı’ndaki 2 terminalde toplam 8 yemek seçeneği vardır. Yolcular kafeler, varlar ve fast food restoranları arasından dilediğini seçebilir. Sunulan yemek ve içecek seçenekleri arasında kahve, gurme pizza ve alıp yolda yiyebileceğiniz atıştırmalıklar vardır. Terminal 2’deki Ontario Havalimanı yemek seçenekleri genellikle Kapı 204 ve 209 arasında yer alır. Terminal 4’tekiler ise çoğunlukla Kapı 404 ve 410 arasındadır.

Ontario Havalimanı içinde ulaşım

Ontario Uluslararası Havalimanı ücretsiz shuttle hizmeti sunar. Bu shuttle servisleri ziyaretçilere yolcu terminalleri, açık otopark 5 ve toplu kiralık araç tesisi arasında ulaşım sağlar. Tüm Ontario Havalimanı shuttle servisleri, tekerlekli sandalye erişimi sağlar.

Ontario Havalimanı’nda neler yapabilirsiniz?

Ontario-USO lounge salonları askeriyede çalışan kişiler için film ve televizyon programı seçkisi ile bir televizyon salonu, kitap ve dergi sunan ücretsiz kütüphane, internet erişimli bilgisayar, oyun odası, bagaj emanet hizmeti ve çocuk alanı ve emzirme odası sunar. Terminal 2 ve 4’ten ücretsiz shuttle hizmeti vardır.

Ontario Havalimanı’nda döviz bürosu

Yolcuların Ontario Uluslararası Havalimanı’nda kullanabileceği döviz bürosu yoktur.

Ontario Havalimanı yakınlarındaki oteller

Aktarmalı uçuşlar arasında bekleme yaptığınızda ya da uçuşunuzda gece boyu sürecek bir rötar olduğunda veya ONT yakınlarındaki bir ziyaretinizde kalacak bir yere ihtiyacınız olursa, yakınlarda 20’den fazla otel ve konaklama seçeneği bulabilirsiniz.

Ontario Havalimanı yakınlarında gezilecek yerler

 • Cucamonga-Guasti Bölge Parkı
 • Ontario Town Meydanı
 • Planes of Fame Havacılık Müzesi, Chino
 • Pumpkin Rock, Norco

Buradan Ontario Havalimanı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Facebook
Instagram
Twitter

Bu sayfada Uber’in kontrolünde olmayan üçüncü taraf web sitelerinin sağladığı bilgiler bulunur ve bu bilgiler, periyodik olarak değiştirebilir veya güncellenebilir. Bu sayfada yer alan doğrudan Uber’le veya operasyonlarıyla bağlantılı olmayan bilgiler, yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde, açıkça veya zımni olarak, bu bilgiler hakkında herhangi bir garanti oluşturacak şekilde değerlendirilmemeli ve yorumlanmamalıdır. Bazı gereklilikler ve özellikler ülkeye, bölgeye ve şehre göre değişir. Promosyon indirimi yalnızca yeni kullanıcılar için geçerlidir. Bu promosyon, diğer tekliflerle birleştirilemez ve bahşişlere uygulanamaz. Promosyon sınırlı sayıdadır. Fırsat ile hükümler ve koşullar değiştirilebilir.