Ana içeriğe gidin

General Mitchell Uluslararası Havalimanı (mke)

Milwaukee Havalimanı’ndan ister sanat müzesine, ister hayvanat bahçesine gidin, Uber’in sizi istediğiniz yere ulaştıracağına güvenebilirsiniz.

5300 S. Howell Avenue, Milwaukee, WI 53207
+1 414-747-5300

General Mitchell Uluslararası Havalimanı havalimanında Uber’le önceden araç rezerve edin

General Mitchell Uluslararası Havalimanı havalimanına Uber’le yapacağınız yolculuk için rezervasyon yaptırarak planlarınızı hemen tamamlayın. Uçuşunuzdan 30 gün öncesine kadar herhangi bir saat ve günde yolculuk talep edin.
Varış noktası
Tarih ve saat seçin

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/07/31.

Rezervasyon, alım konumunuz için uygun olmayabilir

Yolculuk yapmanın daha akıllı yolu

Dünyanın her yerinde yolculuk çağrısı yapın

Tek bir dokunuşla, 500’den fazla büyük merkezde havalimanı ulaşımının tadını çıkarın.

Kendi şehrinizdeymiş gibi gezin

Bırakın uygulamanız ve sürücünüz sizin yerinize ayrıntılarla ilgilensin, böylece tanımadığınız bir şehirde yol bulmaya çalışmak zorunda kalmazsınız.

Uber’le kendinizi evinizde hissedin

Yeni bir yerde olsanız bile, gerçek zamanlı fiyatlandırma ve nakitsiz ödeme de dahil, en sevdiğiniz özellikleri kullanabilirsiniz.

15 USD’ye varan indirim

İlk üç yolculuğunuzun her birinde 5 USD indirimden yararlanın. NEWRIDER15 promosyon kodunu kullanın. Promosyon kodunuz Uber hesabınıza uygulandıktan 30 gün sonra kodun geçerliliği sona erer.

Bu bölgedeki yolculuk türleri

 • UberX

  Uygun fiyatlı, günlük yolculuklar

 • Uber Comfort

  Daha geniş ayak koyma yeri ile daha yeni araçlar

 • UberXL

  5 kişiye kadar olan gruplar için ekonomik yolculuklar

 • Uber Green

  Eco-Friendly

 • Uber Pet

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  Send packages to friends & family

1/6

Milwaukee Havalimanı’ndan nasıl araç çağırabilirim?

Dışarıya çıkmaya hazır olduğunuzda araç çağırın

Grubunuzdaki kişi sayısına ve ihtiyacınız olan bagaj kapasitesine uygun bir araç seçeneği belirleyin.

Bagaj alım bölgesinin bulunduğu kattan dışarı çıkın

Bagaj alım bölgesi ile 1 ve 2. bagaj konveyörleri arasında yer alan “Uber” yazılı kapıya gidin. Belirlenen yolcu alım bölgesinde Uber logosunu bulun.

Sürücünüzle, onaylanan alım konumunda buluşun

Sürücünüzü bulamıyorsanız, kendisiyle Uber uygulaması üzerinden iletişime geçin.

Milwaukee Havalimanı haritası

Milwaukee Havalimanı, toplamda 38 kapısı olan 3 salondan oluşur: C, D ve E salonları. E Salonunun 2020 yılında yıkılması planlandığı için, bu salondaki birçok uçuş C Salonu’na alınmıştır.

Yolcuların en çok sorduğu sorular

 • Evet. Tüm dünyada Uber yolculuk çağrısı yapabileceğiniz havalimanlarının listesini görmek için lütfen buraya dokunun.

 • MKE Havalimanı’na (veya MKE’den) yapacağınız Uber yolculuklarının maliyeti; yolculuk türü, yolculuğun tahmini uzunluğu ve süresi, köprü veya otoyol geçiş ücretleri ve o andaki yolculuk talebinin de dahil olduğu unsurlara bağlı olarak hesaplanır.

  Araç çağırmadan önce tahmini ücreti, alım ve varış konumlarınızı Uber’in yukarıda yer alan tahmini ücret hesaplayıcısına girerek görebilirsiniz. Bunun ardından, araç çağırdığınızda, uygulamada gerçek zamanlı unsurlara göre asıl ücreti göreceksiniz.

 • Alım konumları, çağırdığınız aracın türüne ve havalimanının büyüklüğüne göre değişir. Sürücünüzle buluşacağınız konum için, uygulamadaki talimatları uygulayın. Ayrıca, havalimanındaki özel olarak belirlenmiş yolculuk paylaşımı bölgelerine giden işaretleri de takip edebilirsiniz.

  Sürücünüzü bulamıyorsanız, kendisiyle uygulama üzerinden iletişime geçin.

Daha fazla bilgi

Uber’le sürücü ortağı olarak yola mı çıkıyorsunuz?

Yolcuları nerelerden alacağınızdan yerel kural ve yönetmeliklere kadar, havalimanı yolculuklarınızı nasıl kolaylaştırabileceğinizi öğrenin.

Başka bir havalimanına mı gidiyorsunuz?

Dünya genelinde 600’den fazla havalimanına gidiş-geliş yolculukları yapın.

Milwaukee Havalimanı ziyaretçi bilgileri

General Mitchell Uluslararası Havalimanı yılda 3 milyondan fazla yolcuya hizmet verir. Milwaukee şehir merkezinden 8 mil (13 kilometre) uzaklıktadır, bu mesafe ideal yol ve trafik koşullarında arabayla yaklaşık olarak 14 dakika sürer.

Milwaukee Havalimanı terminalleri

MKE Havalimanı’nın 2 yolcu salonuna (C ve D) ayrılan bir terminal binası vardır. Tüm dış hatlar gelişleri (Toronto uçuşları hariç) otopark yapısının kuzeyinde yer alan Dış Hatlar Geliş Terminali’ne yapılır. Yolculuğunuzu planlarken aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

MKE Yolcu Salonu C

 • Air Canada
 • Southwest
 • United
 • Volaris

MKE Yolcu Salonu D

 • Alaska
 • Allegiant
 • American
 • Apple Vacations/Funjet Vacations
 • Delta
 • Frontier

MKE dış hatlar terminali

MKE Havalimanı’nda çoğunlukla iç hatlar uçuşları yapılır, ancak MKE Meksika ve Karayipler bölgesindeki 4 uluslararası varış noktasına aktarmasız uçuş hizmeti de sunar. Dış hatlar gidişleri genellikle Yolcu Salonu C’den yapılır. MKE Havalimanı’ndaki tüm dış hatlar uçuşları Dış Hatlar Geliş Terminali’ne iner.

Milwaukee Havalimanı’nda yemek

MKE Havalimanı’nda ana terminalde ve her iki yolcu salonunda yemek ve içecek alabileceğiniz 18 yer bulunur. Bu seçeneklere fast food restoranları, kahveciler ve bağımsız barlar ile restoranlar dahildir. Yolcular pizza, makarna, hamburger ve sandviçlerin dahil olduğu çeşitli mutfaklardan birini tercih edebilir.

Milwaukee Havalimanı içinde ulaşım

Yurtdışından gelen yolcular MKE Havalimanı’nın ücretsiz shuttle servislerini kullanarak Dış Hatlar Geliş Terminali’nden ana terminale ve havalimanı otoparklarına geçebilir. Shuttle servisleri yolcuları Dış Hatlar Geliş Binası’nın ana kapılarının dışından alır.

Milwaukee Havalimanı’nda neler yapabilirsiniz?

MKE Havalimanı Wisconsin’in güneydoğusunun havacılık mirasını ön plana çıkaran bir sergi içeren müzeye ev sahipliği yapar. Müze yolcu kabul katında, Yolcu Salonu C’nin yanındaki güvenlikten önce yer alır. Yolcu Salonu C ile Yolcu Salonu D’nin D30 ve D34 Kapılar arasında çocuklar için oyun alanları bulunur.

Milwaukee Havalimanı’nda döviz bürosu

MKE Havalimanı’nda yolcuların kullanabileceği döviz büroları merkez avluda ve gidiş bölümünün üst katında yer alır.

Milwaukee Havalimanı yakınlarındaki oteller

Aktarmalı uçuşlar arasında bekleme yaptığınızda ya da uçuşunuzda gece boyu sürecek bir rötar olduğunda veya Milwaukee Havalimanı yakınlarındaki bir ziyaretinizde kalacak bir yere ihtiyacınız olursa, yakınlarda 20’den fazla otel ve konaklama seçeneği bulabilirsiniz.

Milwaukee Havalimanı yakınlarında gezilecek yerler

 • East Brady Street
 • Milwaukee’deki müzeler
 • Milwaukee hayvanat bahçesi
 • South Shore Parkı

Buradan MKE Havalimanı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Facebook Instagram Twitter

Bu sayfada Uber’in kontrolünde olmayan üçüncü taraf web sitelerinin sağladığı bilgiler bulunur ve bu bilgiler, periyodik olarak değiştirebilir veya güncellenebilir. Bu sayfada yer alan doğrudan Uber’le veya operasyonlarıyla bağlantılı olmayan bilgiler, yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde, açıkça veya zımni olarak, bu bilgiler hakkında herhangi bir garanti oluşturacak şekilde değerlendirilmemeli ve yorumlanmamalıdır. Bazı gereklilikler ve özellikler ülkeye, bölgeye ve şehre göre değişir. Promosyon indirimi yalnızca yeni kullanıcılar için geçerlidir. Bu promosyon, diğer tekliflerle birleştirilemez ve bahşişlere uygulanamaz. Promosyon sınırlı sayıdadır. Fırsat ile hükümler ve koşullar değiştirilebilir.