Ana içeriğe gidin
Uber
Uber

Gatwick Havalimanı (LGW)

İster Gatwick Havalimanı’ndan Londra’ya, ister Londra’dan Gatwick Havalimanı’na gidin, Uber’in sizi istediğiniz yere ulaştıracağına güvenebilirsiniz.

Horley, Gatwick RH6 0NP, United Kingdom
+44 844-892-0322

Yolculuk yapmanın daha akıllı yolu

Dünyanın her yerinde yolculuk talebinde bulunun

Tek bir dokunuşla, 500’den fazla büyük merkezde havalimanı ulaşımının tadını çıkarın.

Kendi şehrinizdeymiş gibi gezin

Bırakın uygulamanız ve sürücünüz sizin yerinize ayrıntılarla ilgilensin, böylece tanımadığınız bir şehirde yol bulmaya çalışmak zorunda kalmazsınız.

Uber’le kendinizi evinizde hissedin

Yeni bir yerde olsanız bile, gerçek zamanlı fiyatlandırma ve nakitsiz ödeme de dahil, en sevdiğiniz özellikleri kullanabilirsiniz.

Uber tahmini ücret hesaplayıcısı

Örnek olarak verilen yolcu ücretleri tahminidir ve indirim, trafik sıkışıklığı ve diğer faktörlerden dolayı oluşabilecek değişiklikleri yansıtmaz. Sabit ücretler ve minimum ücretler uygulanabilir. Gerçek ücretler değişiklik gösterebilir.

Yolculuk türleri

  • UberX1-4

    Hesaplı, günlük yolculuklar

  • EXEC1-4

    Üst sınıf kalitesinde, günlük yolculuklar

Havalimanından Uber’le yolculuk yapma

Yolculuk çağrısı yapmak için uygulamanızı açın

Dışarıya çıkmaya hazır olduğunuzda uygulamanızı açıp yolculuk çağrısı yapın. Grubunuzdaki kişi sayısına ve ihtiyacınız olan bagaj kapasitesine uygun bir araç seçeneği belirleyin.

Uygulamadaki talimatları uygulayın

Alım noktası için doğrudan uygulama üzerinden yol tarifi alacaksınız. Ayrıca havalimanında yön işaretleri olabilir.

Sürücünüzle buluşun

Uygulamada gösterilen, belirlenmiş alım konumunuza gidin. Lütfen bu konumun her zaman size en yakın çıkışta olmayabileceğini unutmayın. Sürücünüzü bulamıyorsanız, kendisiyle uygulama üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Gatwick Havalimanı ipuçları

Gatwick Havalimanı’nda wifi

Gatwick Havalimanı, gelişlerde 90 dakikalık ücretsiz wifi hizmeti sunar, ancak Boingo veya iki terminalde de yer alan internet kiosklarıyla daha uzun süreli erişimden ya da daha hızlı bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

Londra Gatwick Havalimanı otopark

Gatwick Havalimanı’nın kuzey ve güney terminallerinde, karşılama ve vale park seçeneğinin yanı sıra kısa ve uzun süreli otopark hizmetini de kapsayan birçok otopark seçeneği vardır.

Gatwick Havalimanı’nda döviz bürosu

Moneycorp, Londra Gatwick Havalimanı’nda kolaylıkla ulaşabileceğiniz yerlerde bulunan bankolar ve ATM’lerde döviz alım satım hizmeti verir. Burada ön sipariş verip havalimanında para tahsil etme hizmetinin yanı sıra ayrıcalıklı döviz kurlarından yararlanabilirsiniz.

Yolcuların en çok sorduğu sorular

Uber, LGW Havalimanı’nda da hizmet veriyor, bu sayede istediğiniz yere konforlu ve rahat bir yolculuk yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Alım konumunuzu bulmak için, yolculuk çağrısı yaptıktan sonra Uber uygulamasını kontrol edin.

Yolculuk çok uzun olmasa da, Gatwick Havalimanı’na gidiş gelişlerinizde yapacağınız Uber yolculuklarının ücreti, süreden, trafikten ve diğer unsurlardan etkilenebilir. Ayrıca son yolculuk ücretine, otopark ücreti ile havalimanı ücreti de eklenebilir.

Yolcu alımının süresi saate, yoldaki sürücü ortağı sayısına ve diğer unsurlara bağlı olarak değişebilir. Yolculuk çağrısı yaptığınızda, tahmini bekleme süresini görmek için uygulamayı kontrol edin.

Daha fazla bilgi

Uber’le sürücü ortağı olarak yola mı çıkıyorsunuz?

Yolcuları nerelerden alacağınızdan yerel kural ve yönetmeliklere kadar, havalimanı yolculuklarınızı nasıl kolaylaştırabileceğinizi öğrenin.

Başka bir havalimanına mı gidiyorsunuz?

Dünya genelinde 500’den fazla havalimanına gidiş-geliş yolculukları yapın.