Ana içeriğe gidin

Tokyo Haneda Uluslararası Havalimanı (hnd)

Geleneksel Haneda Havalimanı servisi veya taksiye alternatif mi arıyorsunuz? İster HND Havalimanı’ndan Tokyo İstasyonu’na ister Shinjuku’dan Haneda Havalimanı’na gidiyor olun, zaten bildiğiniz Taksi uygulamasıyla dilediğiniz yere ulaşın. Tek bir dokunuşla HND havalimanına gitmek ya da dönmek için araç çağırın.

4-3 Haneda-Kuko, 2-Chome, Ota-Ku, Tokyo 144, Japan
+81 3-5757-8111

Yolculuk yapmanın daha akıllı yolu

Dünyanın her yerinden araç çağırın

Bir düğmeye dokunarak 500’den fazla büyük merkezde havalimanı ulaşımına erişin.

Kendi şehrinizdeymiş gibi gezin

Bırakın uygulama ve sürücü ortağı sizin yerinize ayrıntılarla ilgilensin, böylece tanımadığınız bir şehirde yol bulmaya çalışmak zorunda kalmayın.

Uber’le kendinizi evinizde hissedin

Yeni bir yerde olsanız bile gerçek zamanlı fiyatlandırma ve nakitsiz ödeme gibi en sevdiğiniz özellikleri bulabilirsiniz.

Bu bölgedeki yolculuk türleri

 • Taksi

  1-4

  Get matched with a taxi nearby. Booking fee will be charged separately (maximum JPY 420)

Yolcu alım yeri: Haneda Havalimanı (HND)

Dışarıya çıkmaya hazır olduğunuzda araç çağırın

Hazır olduğunuzda, varış noktanıza araç çağırmak için Uber uygulamasını açın. Grubunuzdaki kişi sayısına ve ihtiyacınız olan bagaj kapasitesine uygun bir HND havalimanı ulaşım seçeneği belirleyin.

Geliş katından dışarı çıkın

Haneda Havalimanı yolcu alım noktaları için yol tarifini doğrudan uygulamadan alabilirsiniz. Yolcu alım noktaları terminale göre değişebilir. Yolcu alım noktası tabelalarını buradan da bulunabilir: Tokyo Haneda Uluslararası Havalimanı.

Sürücü iş ortağıyla buluşun

Uygulamada gösterilen, belirlenmiş HND yolcu alım konumunuza gidin. Lütfen bu konumun her zaman size en yakın çıkışta olmayabileceğini unutmayın. Sürücü iş ortağının adını, plaka numarasını ve aracın rengini uygulamadan görebilirsiniz. Binmeden önce aracı teyit edin. Sürücü iş ortağını bulamıyorsanız kendisiyle uygulama üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Haneda Havalimanı haritası

Haneda Havalimanı’nda üç terminal bulunmaktadır: Dış Hatlar Terminali ve İç Hatlar Terminalleri 1 ve 2.

Yoldayken de bağlantıda olun

HND Havalimanı’nda wifi ağına bağlanma

Haneda Havalimanı’nda ücretsiz wifi ağına bağlanabilirsiniz. Wifi ağları arasından HANEDA-FREE-WIFI ağını seçin, ardından tarayıcınızı açıp verilen talimatları izleyin.

Bulunduğunuz bölgede geçerli bir SIM kart alın

Dış hatlar yolcu terminalinin 2. katındaki geliş lobisinden ön ödemeli SIM kart satın alabilirsiniz.

Ön ödemeli SIM kartlar, iç hatlar terminalleri 1 ve 2’de satılmaz.

Japonya’daki ön ödemeli SIM kartları, Japonya’da ikamet etmeyen kişilere yalnızca mobil veri iletişimi amaçlı kullanılmak üzere verilir. Japon yasaları gereğince, Japonya’da ikamet etmeyen kişiler sesli aramaların yapılabildiği SIM kartları satın alamazlar.

Daha fazla bilgi

Başka bir havalimanına mı gidiyorsunuz?

Dünya genelinde 600’den fazla havalimanına gidiş-geliş yolculukları yapın.

Haneda Havalimanı ziyaretçi bilgileri

Tokyo’nun 2 ana havalimanından biri olan Haneda Havalimanı, Japonya’nın en yoğun havalimanıdır ve Tokyo büyükşehir bölgesine hizmet verir. Tokyo’da bulunan diğer havalimanı olan Narita Havalimanı’ndan daha elverişli bir konumda olan Haneda Havalimanı, Tokyo’nun merkezinden arabayla yalnızca 25 dakikalık bir mesafededir.

Haneda Havalimanı terminalleri

Havalimanı, dış hatlar ve iç hatlar terminalleri olarak ayrılmıştır. Dış hat uçuşlarının tamamı Haneda Dış Hatlar Yolcu Terminali’nden yapılır. İç hat uçuşları ise Terminal 1 ve Terminal 2 arasında ayrılmıştır.

Haneda Havalimanı Terminal 1

 • JAL
 • Japan Transocean Air
 • Skymark
 • Star Flyer (Kitakyushu ve Fukuoka havalimanlarına uçuşlar)

Haneda Havalimanı Terminal 2

 • AIRDO
 • ANA
 • Solaseed
 • Star Flyer (Yamaguchi-Ube ve Kansai havalimanlarına uçuşlar)

Haneda Havalimanı içinde ulaşım

Havalimanının, iç hatlar terminalleriyle daha küçük olan dış hatlar yolcu terminali arasında 4 dakikada bir hizmet veren ücretsiz servis otobüsleri bulunur.

Haneda Havalimanı döviz bürosu

Dış hatlar yolcu terminalinin gidiş lobisinde 2. ve 3. katlarda 24 saat hizmet veren döviz büroları bulunur. Dış hatlar gidiş alanında ise 2 tane daha döviz bürosu vardır.

Haneda Havalimanı yakınlarındaki oteller

Aktarmalı uçuşlarınız sırasında beklemeniz gerektiğinde ya da gece uçuşunuzda bir rötar olduğunda kalacak bir otele ihtiyacınız olursa havalimanındaki otel ile civarda bulunan 30’dan fazla otel ve konaklama seçeneğine göz atın.

Haneda Havalimanı (HND) hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Facebook

Bu sayfada Uber’in kontrolünde olmayan üçüncü taraf web sitelerinin sağladığı bilgiler bulunur ve bu bilgiler, periyodik olarak değiştirebilir veya güncellenebilir. Bu sayfada yer alan doğrudan Uber’le veya operasyonlarıyla bağlantılı olmayan bilgiler, yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde, açıkça veya zımni olarak, bu bilgiler hakkında herhangi bir garanti oluşturacak şekilde değerlendirilmemeli ve yorumlanmamalıdır. Bazı gereklilikler ve özellikler ülkeye, bölgeye ve şehre göre değişir. Promosyon indirimi yalnızca yeni kullanıcılar için geçerlidir. Bu promosyon, diğer tekliflerle birleştirilemez ve bahşişlere uygulanamaz. Promosyon sınırlı sayıdadır. Fırsat ile hükümler ve koşullar değiştirilebilir.