Ana içeriğe gidin
Uber

Dublin Havalimanı (DUB)

İster Dublin Havalimanı’ndan şehir merkezine, ister şehir merkezinden Dublin Havalimanı’na gidin, Uber’in sizi istediğiniz yere ulaştıracağına güvenebilirsiniz.

CQG2+H2 Collinstown, County Dublin, Ireland
+353 1-814-1111

Yolculuk yapmanın daha akıllı yolu

Anında yolculuk

Dünyanın her yerinde yolculuk çağrısı yapın

Tek bir dokunuşla, 500’den fazla büyük merkezde havalimanı ulaşımının tadını çıkarın.

Uygulama sürücünüze varış noktasına nasıl gidileceğini gösterir

Kendi şehrinizdeymiş gibi gezin

Bırakın uygulamanız ve sürücünüz sizin yerinize ayrıntılarla ilgilensin, böylece tanımadığınız bir şehirde yol bulmaya çalışmak zorunda kalmazsınız.

Dünyanın her yerinde yolculuk çağrısı yapabilirsiniz.

Uber’le kendinizi evde hissedin

Yeni bir yerde olsanız bile, gerçek zamanlı fiyatlandırma ve nakitsiz ödeme de dahil, en sevdiğiniz özellikleri keşfedin.

Uber tahmini ücret hesaplayıcısı

Örnek olarak verilen yolcu ücretleri tahminidir ve indirim, trafik sıkışıklığı ve diğer faktörlerden dolayı oluşabilecek değişiklikleri yansıtmaz. Sabit ücretler ve minimum ücretler uygulanabilir. Gerçek ücretler değişiklik gösterebilir.

Yolculuk türleri

  • Taksi1-4

    Sorunsuz taksi

  • Black1-4

    Gizli yönetim kalitesi

Havalimanından Uber’le yolculuk yapma

Yolculuk çağrısı yapmak için uygulamanızı açın

Hazır olduğunuzda yolculuk çağrısı yapmak için uygulamanızı açın. Grubunuzdaki kişi sayısına ve ihtiyacınız olan bagaj kapasitesine uygun bir araç seçeneği belirleyin.

Uygulamadaki talimatları uygulayın

Alım noktası için doğrudan uygulama üzerinden yol tarifi alacaksınız. Ayrıca havalimanında yön işaretleri olabilir.

Sürücünüzle buluşun

Uygulamada gösterilen, belirlenmiş alım konumunuza gidin. Lütfen bu konumun her zaman size en yakın çıkışta olmayabileceğini unutmayın. Sürücünüzü bulamıyorsanız, kendisiyle uygulama üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Dublin Havalimanı ipuçları ve öneriler

Wifi simgesi

Dublin Havalimanı’nda wifi

Dublin Havalimanı’nda wifi sınırsız ve ücretsizdir. İnternette gezinmeye başlamak için tek yapmanız gereken ağa bağlanmaktır. Kaydolmanız veya oturum açmanız gerekmez.

İçinde P harfi olan çember

Dublin Havalimanı otopark

Dublin Havalimanı otoparkında hem kısa hem uzun süreli park seçenekleri sunulur. Dublin Havalimanı’ndaki kısa süreli otopark, geliş ve gidiş terminallerinden birkaç dakikalık mesafededir ve yaklaşık 18.600 uzun süreli park yeri vardır.

Kapalı kilit

Dublin Havalimanı’nda emanet

Havalimanı transferleri sırasında bagajınızı güvenli bir şekilde muhafaza etmek için, Terminal 1’de yer alan geliş salonundaki Bagaj Emanet bölümüne bırakabilirsiniz. Bu bölümde, bagaj kaplama hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Yolcuların en çok sorduğu sorular

Uber, Dublin Havalimanı’nda da hizmet veriyor, bu sayede istediğiniz yere konforlu ve rahat bir yolculuk yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Alım konumunuzu bulmak için, yolculuk çağrısı yaptıktan sonra Uber uygulamasını kontrol edin.

Yolculuk çok uzun olmasa da, Dublin Havalimanı’na gidiş gelişlerinizde yapacağınız Uber yolculuklarının ücreti, süreden, trafikten ve diğer unsurlardan etkilenebilir. Ayrıca son yolculuk ücretine otopark ücreti ile havalimanı ücreti de eklenebilir.

Yolcu alımının süresi saate, yoldaki sürücü ortağı sayısına ve daha birçok unsura bağlı olarak değişebilir. Yolculuk çağrısı yaptığınızda, tahmini bekleme süresini görmek için uygulamayı kontrol edin.

Daha fazla bilgi

Uber sizi 500’den fazla havalimanına götürüp getirebilir.

Başka bir havalimanına mı gidiyorsunuz?

Dünya genelinde 500’den fazla havalimanına gidiş-geliş yolculukları yapın.
Havalimanınızı bulun

Dublin Havalimanı terminalleri

  • Ryanair
  • Delta

Facebook
Instagram