Ana içeriğe gidin

Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı (DEL)

İster Delhi Havalimanı’ndan Kutub Minar’a, ister Hint Kapısı’ndan Delhi Havalimanı’na gidin, Uber’in sizi istediğiniz yere ulaştıracağına güvenebilirsiniz.

H34X+FX Delhi, India
+91 124-337-6000

Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı havalimanında Uber’le önceden araç rezerve edin

Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı havalimanına Uber’le yapacağınız yolculuk için rezervasyon yaptırarak planlarınızı hemen tamamlayın. Uçuşunuzdan 30 gün öncesine kadar herhangi bir saat ve günde yolculuk talep edin.
Varış noktası
Tarih ve saat seçin

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/06/13.

Yolculuk yapmanın daha akıllı yolu

Dünyanın her yerinde yolculuk çağrısı yapın

Tek bir dokunuşla, 500’den fazla büyük merkezde havalimanı ulaşımının tadını çıkarın.

Kendi şehrinizdeymiş gibi gezin

Bırakın uygulamanız ve sürücünüz sizin yerinize ayrıntılarla ilgilensin, böylece tanımadığınız bir şehirde yol bulmaya çalışmak zorunda kalmazsınız.

Uber’le kendinizi evinizde hissedin

Yeni bir yerde olsanız bile, gerçek zamanlı fiyatlandırma ve nakitsiz ödeme de dahil, en sevdiğiniz özellikleri kullanabilirsiniz.

Bu bölgedeki yolculuk türleri

 • Sedan Intercity

  Outstation rides in comfortable sedans

 • XL Intercity

  Outstation rides in spacious SUVs

1/2

DEL Havalimanı’ndan nasıl araç çağırabilirim?

Alım yapılan yerleri öğrenin

Delhi Havalimanı’nda, alım noktanız seçtiğiniz terminale göre belirlenir. Terminal 1’i veya Terminal 3’ü seçerseniz, Uber’e ayrılan alım bölgesine doğru yürüyün. Terminal 2’deyseniz, sürücünüz sizinle seçtiğiniz alım konumunda buluşacaktır.

Daha fazla bilgi edinmek için lütfen uygulamayı kontrol edin

Aracınızı çağırdığınızda, alım noktanıza ulaşmak için uygulamadaki yol tariflerini takip edin.

Terminal 1: Otopark alanındaki Uber alım bölgesine doğru yürüyün.

Terminal 2: Uygulamadaki yol tarifini takip ederek belirlenen alım noktanıza gidin.

Terminal 3: T3 otoparkının zemin katında, Geliş 1 ve 2 kapılarının karşısında yer alan Uber alım bölgesine doğru yürüyün.

Sürücünüzle buluşun

Sürücünüz sizinle uygulamada gösterilen alım noktasında buluşacaktır. Sürücünüzü bulamıyorsanız, kendisiyle uygulama üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Delhi Havalimanı haritası

Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı 80 havayoluna 2 ana terminalde hizmet verir: Terminal 1 ve Terminal 3. Terminal 1, 4 alt bölümden oluşur: Terminal 1A, Terminal 1B, Terminal 1C ve Terminal 1D. Tüm uluslararası havayolu şirketleri Terminal 3’te çalışır.

Yolcuların en çok sorduğu sorular

 • Evet. Tüm dünyada Uber yolculuk çağrısı yapabileceğiniz havalimanlarının listesini görmek için lütfen buraya dokunun.

 • DEL Havalimanı’na (veya DEL’den) yapacağınız Uber yolculuklarının maliyeti; yolculuk türü, yolculuğun tahmini uzunluğu ve süresi, köprü veya otoyol geçiş ücretleri ve o andaki yolculuk talebinin de dahil olduğu unsurlara bağlı olarak hesaplanır.

  Araç çağırmadan önce tahmini ücreti, alım ve varış konumlarınızı Uber’in yukarıda yer alan tahmini ücret hesaplayıcısına girerek görebilirsiniz. Bunun ardından, araç çağırdığınızda, uygulamada gerçek zamanlı unsurlara göre asıl ücreti göreceksiniz.

 • Alım konumları, çağırdığınız aracın türüne ve havalimanının büyüklüğüne göre değişir. Sürücünüzle buluşacağınız konum için, uygulamadaki talimatları uygulayın. Ayrıca, havalimanındaki özel olarak belirlenmiş yolculuk paylaşımı bölgelerine giden işaretleri de takip edebilirsiniz.

  Sürücünüzü bulamıyorsanız, kendisiyle uygulama üzerinden iletişime geçin.

Daha fazla bilgi

Başka bir havalimanına mı gidiyorsunuz?

Dünya genelinde 600’den fazla havalimanına gidiş-geliş yolculukları yapın.

Delhi Havalimanı ziyaretçi bilgileri

Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı, yolcu trafiğine göre dünyanın en yoğun 10. havalimanıdır ve yılda 65 milyondan fazla yolcuya hizmet verir. Yeni Delhi şehir merkezinden yaklaşık 16 kilometre (10 mil) uzaklıktadır, bu mesafe ideal yol ve trafik koşullarında arabayla yaklaşık olarak 16 dakika sürer.

Delhi Havalimanı terminalleri

DEL Havalimanı’nın 3 ana yolcu terminali bulunur: Terminal 1, Terminal 2 ve Terminal 3. DEL Havalimanı’nda birçok yerde lounge alanları bulunur. Yolculuğunuzu planlarken aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

DEL Terminal 1

 • IndiGo
 • SpiceJet

DEL Terminal 2

 • GoAir
 • IndiGo
 • SpiceJet

DEL Terminal 3 (dış hatlar)

Yeni Delhi Havalimanı’ndaki dış hatlar uçuşları Terminal 3’te yapılır. DEL Havalimanı, American, British Airways ve Emirates gibi taşıyıcı firmalarla 70’den fazla uluslararası varış noktasına aktarmasız uçuş hizmeti sunar. Indira Gandhi Havalimanı’ndaki lounge alanları Terminal 3’te 5 farklı bölgede yer alır.

Delhi Havalimanı’nda yemek

Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı’nda tüm terminallerde çeşitli yemek seçenekleri vardır. Kahveciler, fast food restoranları ve yolda yemek için atıştırmalık satan restoranlar dahil 80’den fazla yemek seçeneği olan havalimanında yolcular yemek ve içecek almak için dilediği yeri seçebilir. Masaya yemek servisi yapan bir yer arayan yolcular DEL Havalimanı’ndaki restoranlardan birini tercih edebilir.

Delhi Havalimanı içinde ulaşım

Ücretsiz Yeni Delhi Havalimanı shuttle servisleri Terminal 1 ile Terminal 3 arasında 20 dakikada bir çalışır. Bu iki terminaldeki bir havayolu şirketinden aktarma yapacak yolcuların Terminal 3’teki Sütun 10’un yanından ve Terminal 1’deki üst geçidin altından terminaller arası aktarma gişesine gitmesi gerekir. Terminal 2 ve Terminal 3 birbirine daha yakındır, bu iki terminalin arası yürüyerek 5 dakika sürer.

Delhi Havalimanı’nda neler yapabilirsiniz?

DEL Havalimanı’nda yolcuların yararlanabileceği çeşitli aktivite ve eğlence programları vardır, bunlara Terminal 3 Gidiş ve Terminal 1 Gidiş bölümlerinde yer alan spalar dahildir. Ayrıca Yeni Delhi Havalimanı’nda elektronik eşyalar, hediyelik eşyalar, şekerleme ve takı mağazaları gibi çok sayıda mağaza vardır. Terminal 3 dış hatlar gidiş bölgesinde yer alan uçuş kabini simülatörü, yolculara bir Boeing 737 kullanma şansı sunar.

Delhi Havalimanı’nda döviz bürosu

Yeni Delhi Havalimanı’ndaki döviz büroları Terminal 3 Dış Hatlar Geliş ve Gidiş bölümünde, Terminal 3 İç Hatlar Geliş ve Gidiş bölümünde ve Terminal 1 Gidiş bölümünde yer alır.

Delhi Havalimanı yakınlarındaki oteller

Aktarmalı uçuşlar arasında bekleme yaptığınızda ya da uçuşunuzda gece boyu sürecek bir rötar olduğunda veya DEL yakınlarındaki bir ziyaretinizde kalacak bir yere ihtiyacınız olursa, yakınlarda 40’tan fazla otel ve konaklama seçeneği bulabilirsiniz.

Delhi Havalimanı yakınlarında gezilecek yerler

 • Hümayun Türbesi
 • Khari Baoli
 • Kızıl Kale
 • Sunder Nursery

Buradan DEL Havalimanı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Facebook
Instagram
Twitter

Bu sayfada Uber’in kontrolünde olmayan üçüncü taraf web sitelerinin sağladığı bilgiler bulunur ve bu bilgiler, periyodik olarak değiştirebilir veya güncellenebilir. Bu sayfada yer alan doğrudan Uber’le veya operasyonlarıyla bağlantılı olmayan bilgiler, yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde, açıkça veya zımni olarak, bu bilgiler hakkında herhangi bir garanti oluşturacak şekilde değerlendirilmemeli ve yorumlanmamalıdır. Bazı gereklilikler ve özellikler ülkeye, bölgeye ve şehre göre değişir. Promosyon indirimi yalnızca yeni kullanıcılar için geçerlidir. Bu promosyon, diğer tekliflerle birleştirilemez ve bahşişlere uygulanamaz. Promosyon sınırlı sayıdadır. Fırsat ile hükümler ve koşullar değiştirilebilir.