Ana içeriğe gidin
Uber
Uber

Paris-Charles de Gaulle Havalimanı (CDG)

İster CDG Havalimanı’ndan Paris’e, ister Paris’ten CDG Havalimanı’na gidin, Uber’in sizi istediğiniz yere ulaştıracağına güvenebilirsiniz.

95700 Roissy-en-France, France
+33 1-70-36-39-50

Yolculuk yapmanın daha akıllı yolu

Dünyanın her yerinde yolculuk talebinde bulunun

Tek bir dokunuşla, 500’den fazla büyük merkezde havalimanı ulaşımının tadını çıkarın.

Kendi şehrinizdeymiş gibi gezin

Bırakın uygulamanız ve sürücünüz sizin yerinize ayrıntılarla ilgilensin, böylece tanımadığınız bir şehirde yol bulmaya çalışmak zorunda kalmazsınız.

Uber’le kendinizi evinizde hissedin

Yeni bir yerde olsanız bile, gerçek zamanlı fiyatlandırma ve nakitsiz ödeme de dahil, en sevdiğiniz özellikleri kullanabilirsiniz.

Uber tahmini ücret hesaplayıcısı

Örnek olarak verilen yolcu ücretleri tahminidir ve indirim, trafik sıkışıklığı ve diğer faktörlerden dolayı oluşabilecek değişiklikleri yansıtmaz. Sabit ücretler ve minimum ücretler uygulanabilir. Gerçek ücretler değişiklik gösterebilir.

Yolculuk türleri

  • UberX1-4

    Affordable, everyday rides

  • Berline1-4

    Premium rides in luxury cars

Havalimanından Uber’le yolculuk yapma

Yolculuk çağrısı yapmak için uygulamanızı açın

Hazır olduğunuzda yolculuk çağrısı yapmak için uygulamanızı açın. Grubunuzdaki kişi sayısına ve ihtiyacınız olan bagaj kapasitesine uygun bir araç seçeneği belirleyin.

Uygulamadaki talimatları uygulayın

Alım noktanız için doğrudan uygulamadan yol tarifi alırsınız. Ayrıca havalimanında yön işaretleri olabilir.

Sürücünüzle buluşun

Uygulamada gösterilen, belirlenmiş alım konumunuza gidin. Lütfen bu konumun her zaman size en yakın çıkışta olmayabileceğini unutmayın. Sürücünüzü bulamıyorsanız, kendisiyle uygulama üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Charles de Gaulle Havalimanı ipuçları

Charles de Gaulle Havalimanı’nda wifi

CDG Havalimanı’nın wifi hizmeti sayesinde ücretsiz ve sınırsız internet erişiminin keyfini çıkarın, ayrıca daha da hızlı internet bağlantısına ihtiyaç duyanlar için premium wifi seçenekleri de mevcuttur.

Charles de Gaulle Havalimanı otopark

Charles de Gaulle Havalimanı, kısa ve uzun süreli otopark seçeneklerinin yanı sıra yolcu bırakma ve alma alanları da dahil, birçok otopark seçeneği sunar. CDG Havalimanı’nda ayrıca otoparklardan havalimanına shuttle servis hizmeti de vardır.

Charles de Gaulle Havalimanı’nda emanet

CDG Havalimanı emanet bagaj bürosu, bagajınızı yolculuk planınıza göre, saatlik veya günlük olarak bırakma olanağı sunar.

Yolcuların en çok sorduğu sorular

Uber, Charles de Gaulle Havalimanı’nda da hizmet veriyor, bu sayede istediğiniz yere konforlu ve rahat bir yolculuk yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Alım konumunuzu bulmak için, yolculuk çağrısı yaptıktan sonra Uber uygulamasını kontrol edin.

Yolculuk çok uzun olmasa da, Charles de Gaulle Havalimanı’na gidiş gelişlerinizde yapacağınız Uber yolculuklarının ücreti, süreden, trafikten ve diğer unsurlardan etkilenebilir. Yaklaşık yolculuk ücreti almak için lütfen Uber tahmini ücret hesaplayıcısına göz atın.

Yolcu alımının süresi saate, yoldaki sürücü ortağı sayısına ve daha birçok unsura bağlı olarak değişebilir.

Daha fazla bilgi

Uber’le sürücü ortağı olarak yola mı çıkıyorsunuz?

Yolcuları nerelerden alacağınızdan yerel kural ve yönetmeliklere kadar, havalimanı yolculuklarınızı nasıl kolaylaştırabileceğinizi öğrenin.

Başka bir havalimanına mı gidiyorsunuz?

Dünya genelinde 500’den fazla havalimanına gidiş-geliş yolculukları yapın.

Charles de Gaulle Havalimanı terminallerinde yapabilecekleriniz