Ana içeriğe gidin

Nashville Uluslararası Havalimanı (bna)

Geleneksel Nashville Havalimanı servisi veya taksiye alternatif mi arıyorsunuz? İster BNA’dan Broadway’e ister Nashville şehir merkezinden BNA’ya gidiyor olun, zaten bildiğiniz Uber uygulamasıyla dilediğiniz yere ulaşın. Tek bir dokunuşla BNA havalimanına gitmek ya da dönmek için araç çağırın.

1 Terminal Drive, Nashville, TN 37214
+1 615-275-1675

Nashville Uluslararası Havalimanı havalimanında Uber’le önceden araç rezerve edin

Nashville Uluslararası Havalimanı havalimanına Uber’le yapacağınız yolculuk için rezervasyon yaptırarak planlarınızı hemen tamamlayın. Uçuşunuzdan 30 gün öncesine kadar herhangi bir saat ve günde yolculuk talep edin.
Varış noktası
Tarih ve saat seçin

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/29.

Rezervasyon, alım konumunuz için uygun olmayabilir

Yolculuk yapmanın daha akıllı yolu

Dünyanın her yerinden araç çağırın

Bir düğmeye dokunarak 500’den fazla büyük merkezde havalimanı ulaşımına erişin.

Kendi şehrinizdeymiş gibi gezin

Bırakın uygulama ve sürücü ortağı sizin yerinize ayrıntılarla ilgilensin, böylece tanımadığınız bir şehirde yol bulmaya çalışmak zorunda kalmayın.

Uber’le kendinizi evinizde hissedin

Yeni bir yerde olsanız bile gerçek zamanlı fiyatlandırma ve nakitsiz ödeme gibi en sevdiğiniz özellikleri bulabilirsiniz.

Bu bölgedeki yolculuk türleri

 • UberX

  1-4

  Hesaplı, günlük yolculuklar

 • Uber Comfort

  1-4

  Daha geniş ayak koyma yeri ile daha yeni araçlar

 • UberXL

  1-6

  6 kişiye kadar olan gruplar için ekonomik yolculuklar

 • Uber Green

  1-4

  Eco-Friendly

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/6

Yolcu alım yeri: Nashville Havalimanı (BNA)

Yolculuk talebinde bulunmak için uygulamanızı açın

Hazır olduğunuzda, varış noktanıza araç çağırmak için Uber uygulamasını açın. Grubunuzdaki kişi sayısına ve ihtiyacınız olan bagaj kapasitesine uygun bir BNA havalimanı ulaşım seçeneği belirleyin.

Ground Transportation Center’ı (Kara Yolu Ulaşım Merkezi) gösteren işaretleri takip edin

BNA yolcu alım noktaları için yol tarifini doğrudan uygulamadan alabilirsiniz. BNA’daki yolcu alım konumu, Ground Transportation Center’ın (Yer Hizmetleri Merkezi) 1. katındadır. “Ride App Pickup” (Yolculuk Uygulaması Yolcu Alımı) yazan tabelaları takip edin.

Sürücü iş ortağıyla buluşun

Uygulamada, A1-B3 bölgelerindeki Ground Transportation Center’in (Yer Hizmetleri Merkezi) ilk kaldırımında gösterilen, belirlenmiş BNA yolcu alım konumunuza gidin. Lütfen bu konumun her zaman size en yakın çıkışta olmayabileceğini unutmayın. Sürücü iş ortağının adını, plaka numarasını ve aracın rengini uygulamadan görebilirsiniz. Binmeden önce aracı teyit edin. Sürücü iş ortağını bulamıyorsanız kendisiyle uygulama üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Nashville Havalimanı haritası

Nashville Havalimanı’nda 4 salon bulunmaktadır. Dış hatlar terminali Salon A’da yer almaktadır.

Yolcuların en çok sorduğu sorular

 • Evet. Tüm dünyada Uber yolculuk çağrısı yapabileceğiniz havalimanlarının listesini görmek için lütfen buraya dokunun.

 • BNA Havalimanı’na (veya BNA’dan) yapacağınız Uber yolculuklarının maliyeti; yolculuk türü, yolculuğun tahmini uzunluğu ve süresi, köprü veya otoyol geçiş ücretleri ve o andaki yolculuk talebinin de dahil olduğu unsurlara bağlı olarak hesaplanır.

  Araç çağırmadan önce tahmini ücreti, alım ve varış konumlarınızı Uber’in yukarıda yer alan tahmini ücret hesaplayıcısına girerek görebilirsiniz. Bunun ardından, araç çağırdığınızda, uygulamada gerçek zamanlı unsurlara göre asıl ücreti göreceksiniz.

 • Alım konumları, çağırdığınız aracın türüne ve havalimanının büyüklüğüne göre değişir. Sürücünüzle buluşacağınız konum için, uygulamadaki talimatları uygulayın. Ayrıca, havalimanındaki özel olarak belirlenmiş yolculuk paylaşımı bölgelerine giden işaretleri de takip edebilirsiniz.

  Sürücünüzü bulamıyorsanız, kendisiyle uygulama üzerinden iletişime geçin.

 • BNA havalimanı kodu, Berry Field Nashville’in kısaltmasıdır.

Daha fazla bilgi

Uber’le sürücü ortağı olarak yola mı çıkıyorsunuz?

Yolcuları nerelerden alacağınızdan yerel kural ve yönetmeliklere kadar, havalimanı yolculuklarınızı nasıl kolaylaştırabileceğinizi öğrenin.

Başka bir havalimanına mı gidiyorsunuz?

Dünya genelinde 600’den fazla havalimanına gidiş-geliş yolculukları yapın.

Nashville Havalimanı ziyaretçi bilgileri

Nashville Uluslararası Havalimanı güncel olarak 20 havayolu şirketinden hizmet alır ve günde 575 gelen ve giden uçuşa ev sahipliği yapar. Tennessee’ye geçiş kapısı olan Nashville Havalimanı, eyaletin başkenti olan Nashville’in şehir merkezinden 9 mil (14 kilometre) uzaklıktadır, bu mesafe ideal yol ve trafik koşullarında arabayla yaklaşık olarak 15 dakika sürer.

Nashville Havalimanı terminalleri

BNA Havalimanı Robert C.H. Mathews Jr. Terminali adında bir ana terminalden oluşur. Terminal, toplamda 44 kapısı olan 4 yolcu salonundan oluşur.Bu yolcu salonları A’dan D’ye alfabetik olarak adlandırılmıştır. Yolculuğunuzu planlarken aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Yolcu Salonu A

 • Air Canada
 • Frontier
 • United

Yolcu Salonu B

 • Alaska
 • Boutique Air
 • British Airways
 • Contour
 • Delta
 • JetBlue
 • Sun Country
 • WestJet

Yolcu Salonu C

 • American
 • Southwest

BNA dış hatlar terminali

BNA Havalimanı Londra Heathrow Havalimanı’na direkt uçuşun yanı sıra Bahamalar’a, Kanada’ya, Dominik Cumhuriyeti’ne, Jamaika’ya ve Meksika’ya aktarmasız uçuş sunar. Nashville Havalimanı’nda dış hatlar gidişleri Yolu Salonu A ve B’de yapılır.

Nashville Havalimanı’nda yemek

Mathews Terminali’ndeki 24’ten fazla yemek seçeneği kahve, suşi fast food ve sandviç dahil çeşitli yemek ve içecekler sunar. Nashville Havalimanı’ndaki ana yemek alanı Yolcu Salonu C’de yer alır ancak tüm yolcu salonlarında yemek seçenekleri bulunur.

Nashville Havalimanı içinde ulaşım

BNA Havalimanı’nın bir ana yolcu terminali vardır. Havalimanıyla ilgili daha fazla destek almak isterseniz, havayolu şirketiniz aracılığıyla destek hizmeti alabilirsiniz.

Nashville Havalimanı’nda neler yapabilirsiniz?

BNA Havalimanı’nda tamamı Havalimanında Sanat programı tarafından düzenlenen birçok sanat sergisi yer alır. Bu havalimanının ve ziyaretçileri için sergilerde yerel, bölgesel ve ulusal sanatçıların eserleri ön plana çıkarılır. Ancak BNA Havalimanı’nda sanat yalnızca görsel sanatlarla sınırlı değildir. Müzik de Nashville kültürünün önemli bir parçasıdır ve havalimanında her gün canlı müzik performansları sunulur.

Yolcu Salonu B ve C’de masaj yaptırabilirsiniz. Yolcu Salonu C’de manikür pedikür ve saç hizmeti veren bir güzellik salonu bulunur. Çocuklar için Yolcu Salonu A ve B’de iki oyun salonu bulunur.

Nashville Havalimanı’nda döviz bürosu

Nashville Uluslararası Havalimanı’ndaki döviz büroları, Yolcu Salonu A ve B arasındaki havalimanı bankasında ve ayrıca Yolcu Salonu C ve D arasındaki Yolculuk Merkezi’nde yer alır.

Nashville Havalimanı yakınlarındaki oteller

Aktarmalı uçuşlar arasında bekleme yaptığınızda ya da uçuşunuzda gece boyu sürecek bir rötar olduğunda veya BNA yakınlarındaki bir ziyaretinizde kalacak bir yere ihtiyacınız olursa, yakınlarda birçok otel ve konaklama seçeneği bulabilirsiniz.

Nashville Havalimanı yakınlarında gezilecek yerler

 • Cumberland Parkı
 • Music Row ve Lower Broadway’de yer alan canlı müzik salonları
 • Nashville sanat ve tarih müzeleri

Buradan Nashville Uluslararası Havalimanı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Facebook
Instagram
Twitter

Bu sayfada Uber’in kontrolünde olmayan üçüncü taraf web sitelerinin sağladığı bilgiler bulunur ve bu bilgiler, periyodik olarak değiştirebilir veya güncellenebilir. Bu sayfada yer alan doğrudan Uber’le veya operasyonlarıyla bağlantılı olmayan bilgiler, yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde, açıkça veya zımni olarak, bu bilgiler hakkında herhangi bir garanti oluşturacak şekilde değerlendirilmemeli ve yorumlanmamalıdır. Bazı gereklilikler ve özellikler ülkeye, bölgeye ve şehre göre değişir. Promosyon indirimi yalnızca yeni kullanıcılar için geçerlidir. Bu promosyon, diğer tekliflerle birleştirilemez ve bahşişlere uygulanamaz. Promosyon sınırlı sayıdadır. Fırsat ile hükümler ve koşullar değiştirilebilir.